Samsung Telefona Banka Uygulaması Yüklemek

Bu konuyu okuyanlar

ramazankar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Selam Arkadaşlar

Samsung 6.0.1 Cep telefonumda Banka uygulamalarını yükledim. Bunları bir klasör yaptım.

Şimdi Bu klasör kitleyebilirmiyiz. Şöyle Klasör kilitlendiği zaman içinde ne olduğu görünmeyecek. Kilit açıldığı zaman uygulamalar görünecek.

Bu mümkün mü? Mümkünse nasıl Yaparım. Programı veya nasıl yapılır.

Şimdiden teşekkür ederim.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,058
Forum Kuralları
Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması şarttır. "Yardım", "İmdat", "Acil" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir.
Acil bilgi yerine Androidde klasör şifreleme yazsan daha anlamlı ve mantıklı olur ha dersen sen ben acil bilgi hakkında yardım istiyorum o zamanda başlık ve konu farklı oluyor

ramazankar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Pardon Hocam Acil Lazımdı. Kusura Bakmayın Özür dilerim.

Forum Kuralları
Yeni bir konu açarken başlıkların konuya uygun ve açıklayıcı olması şarttır. "Yardım", "İmdat", "Acil" gibi başlıklar yerine daha anlamlı başlıklar seçilmelidir.
Acil bilgi yerine Androidde klasör şifreleme yazsan daha anlamlı ve mantıklı olur ha dersen sen ben acil bilgi hakkında yardım istiyorum o zamanda başlık ve konu farklı oluyor

ramazankar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Hocam Bunu İndirdim Kurdum. Hiç Kitlemiyor. Bu Programın İconuna tıklıyorum. Şifre istiyor açılıyor uygulamalar içinde

Ama yalnız mesela Yapı Kredi Bankası Uygulama simgesi masa üstünde ayrı kalıyor ona tıkladığımda direk açılıyor.

Kısaca sorunum için uygun değil.

Kilit(AppLock) - Google Play'de Android Uygulamaları bir klasör şifreleme uygulaması var ama kullanmadığım için bilmiyorum bir bakarsın yalnız deneme yapmadığım için mesuliyet kabul etmem senin sorunun için internette ufak bir araştırma ile çıktı
--- Gönderi Güncellendi ---
Selam Arkadaşlar

Samsung 6.0.1 Cep telefonumda Banka uygulamalarını yükledim. Bunları bir klasör yaptım.

Şimdi Bu klasör kitleyebilirmiyiz. Şöyle Klasör kilitlendiği zaman içinde ne olduğu görünmeyecek. Kilit açıldığı zaman uygulamalar görünecek.

Selam Arkadaşlar

Hocam Bunu İndirdim Kurdum. Hiç Kitlemiyor. Bu Programın İconuna tıklıyorum. Şifre istiyor açılıyor uygulamalar içinde

Ama yalnız mesela Yapı Kredi Bankası Uygulama simgesi masa üstünde ayrı kalıyor ona tıkladığımda direk açılıyor.

Kısaca sorunum için uygun değil.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170422-115143.png
    Screenshot_20170422-115143.png
    586.5 KB · Görüntüleme: 432
  • Screenshot_20170422-115156.png
    Screenshot_20170422-115156.png
    477.4 KB · Görüntüleme: 254
  • 20170422_115848.png
    20170422_115848.png
    763.4 KB · Görüntüleme: 442

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Samsung telefonda gir o kalasörlerin olduğu yere .ramazan diye yaz mesela direk sana şifreli klasör oluşturma gelecek orada gereken dosyaları at içine sonra ayarlara gir dosyaları gizle seçeneğini seç tamam.;) Ben Htc'de bu sistemi kullanıyorum.
Not:Bilgisayarda sakın o klasöre girme görünüyor.:D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bu c serisine güvenli klasör yüklenebiliyor da onu dene istersen apksini internette Samsung güvenli klasör olarak bulabilirsin