Samsung Telefon Alınır mı ?

Bu konuyu okuyanlar

Blurryface3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
S7 öncesinden bahsediyorum. S7 yi beğendim gerçekten ama soru s7 öncesi.

2. aldığım telefon samsung tu. keşke almasaydım ama aldım. Şimdi de yeni telefon bakıyorum kendime 4s kullanıyorum ve artık yolun sonuna geldi. Samsung telefon alınır mı ? Note4/Note 5- S6/s6edge/s6edge plus
bunlardan biri alınır mı ? bir zaman sonra her cihaz ömrünü doldurur ama samsung da bu süre çok çok daha kısa ve şişen bir arayüzü var. Ne diyorsunuz alınır mı ?

Blurryface3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Dediğim gibi s7 öncesi cihazlardan bahsediyorum çünkü bütçe olarak bu kadar alabilirim. Samsung alınır mı yoksa başka bir cihaz mı bakmalıyım ?

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Saydığın cihazların hepsi alınır ve gayet güzel cihazlar. Ancak Android sistemi gereği 6 ayda bir telefonu temiz bir resetlersen cihazı 2-3 rahat kullanırsın. Zaten Samsung en fazla 2 Android sürümü veriyor cihazlarına. Ayrıca eski Samsung yok kendilerini çok geliştirdiler ve touchwiz artık eskisi gibi değil. Bence Note 5 veya S6 Edge+ alabilirsin.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Merhaba,

Samsung note 4 ve ustu modeller kasma, donma, zamanla sisme yapmiyor. O konular zamaninda vardi evet ama samsung note 4 ile bu sorunlara son verdi. S6 ve s6 edge alirsaniz pil sorununuz olur. O nedenle bu iki medele girmeyin derim. Geriye note 5 ve s6 edge plus kaliyor. Ikiside ayni donanima sahio urunler. Biri kivrimli ekran biri kalem ile geliyor. Aralarinda fiyat farki da var ama. Ben olsam note 5 alirdim. Cunku note 5 daha uygun fiyata ayni ozellikleri sunuyir hemde arka tarafindaki kenarlari egimli oldugu icin elde daha kolay tutus ve ekrana daha kolay hakimiyet saglaniyor.

Yani samsung markasinda oyle kasma donma olaylari kalmadi. Ama hala bir sony, bir htc gibi stabil degil. Cunku arayuzu bunlara gore daha buyuk kaliyor ve daha cok ram kullaniyor. Onlara kiyasla hala daha kotu arayuzde ram kullaniminda. Ama o kasmalarin olmadigini bilin. Ozelliklede note 5 tikir tikir calisan bir cihaz.

Blurryface3

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Saydığın cihazların hepsi alınır ve gayet güzel cihazlar. Ancak Android sistemi gereği 6 ayda bir telefonu temiz bir resetlersen cihazı 2-3 rahat kullanırsın. Zaten Samsung en fazla 2 Android sürümü veriyor cihazlarına. Ayrıca eski Samsung yok kendilerini çok geliştirdiler ve touchwiz artık eskisi gibi değil. Bence Note 5 veya S6 Edge+ alabilirsin.
Merhaba,

Samsung note 4 ve ustu modeller kasma, donma, zamanla sisme yapmiyor. O konular zamaninda vardi evet ama samsung note 4 ile bu sorunlara son verdi. S6 ve s6 edge alirsaniz pil sorununuz olur. O nedenle bu iki medele girmeyin derim. Geriye note 5 ve s6 edge plus kaliyor. Ikiside ayni donanima sahio urunler. Biri kivrimli ekran biri kalem ile geliyor. Aralarinda fiyat farki da var ama. Ben olsam note 5 alirdim. Cunku note 5 daha uygun fiyata ayni ozellikleri sunuyir hemde arka tarafindaki kenarlari egimli oldugu icin elde daha kolay tutus ve ekrana daha kolay hakimiyet saglaniyor.

Yani samsung markasinda oyle kasma donma olaylari kalmadi. Ama hala bir sony, bir htc gibi stabil degil. Cunku arayuzu bunlara gore daha buyuk kaliyor ve daha cok ram kullaniyor. Onlara kiyasla hala daha kotu arayuzde ram kullaniminda. Ama o kasmalarin olmadigini bilin. Ozelliklede note 5 tikir tikir calisan bir cihaz.
tesekkurler

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Samsung genel markaya göre değil ama saydığınız cihazlara alınır mı derseniz kesin alınır derim

emirsacu

Asistan
Reaksiyon puanı
16
Samsung eski telefonları kasma nedenleri ile çok gözden düşen bir marka olmuştu.
ama gerçektende Samsung kasma işini çözdü.
arayüzde kasmalar genellikle oluyordu.
bu kasmalar yeni cihazlarda ortadan kaldırıldı.
Note 5 çok iyi seçim olacaktır.
belki elleriniz küçüktür diye telefonunu tutamam endişesine sakın kapılmayın.
çünkü, note 5'in arkası kıvrımlı olduğu için ele rahatlıkla oturuyor.