Samsung Tablet Kulananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Defnen

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Samsung sim kart girişi olmayan tablrtlerde cep telefon üzerinden veya 3g cihaz ile internette baglanilir mi? Her hangi bir kısıtlamaları var mı?

Vikings

Müdavim
Reaksiyon puanı
91
Samsung sim kart girişi olmayan tablrtlerde cep telefon üzerinden veya 3g cihaz ile internette baglanilir mi? Her hangi bir kısıtlamaları var mı?

Hat girişi olmayan tabletlerde 3g,4g kullanamazsın. 3g 4g yi yani mobil veriyi tabletin şebekeden çekiyo şebeke olmadan alamazsın ama eğer telefondan hücresel verini paylaşıma açarsan wifi yolu ile bağlanıp kullanabilirsin.

---- Mesajlar birleştirildi ----

denemiştim önceden tüm fotoğrafları yanlışlıkla silmiştim. ama tüm fotoğraflarımı youtube'ya video şeklimde yedeklemiştim. fotoğraflarımı screenshot çekerek geri aldım...
zaten tüm fotoğraflar ve dosyalar en fazla 40 mb yapıyor bu benim için önemli değil ki. siz demişsiniz zaten çok az faydalı olabilir diye.
neyse öneriniz için yine de teşekkür ederim :)
Konu ile alakasız ama avatara bittim troll papağanlar geliyor aklıma hey Allahım :)

Son düzenleme:

Defnen

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Hat girişi olmayan tabletlerde 3g,4g kullanamazsın. 3g 4g yi yani mobil veriyi tabletin şebekeden çekiyo şebeke olmadan alamazsın ama eğer telefondan hücresel verini paylaşıma açarsan wifi yolu ile bağlanıp kullanabilirsin.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Konu ile alakasız ama avatara bittim troll papağanlar geliyor aklıma hey Allahım :)

Teşekkür ederim

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Amerika daki Tab E 9.6 lara Androıd 7 güncellemesi geldi Samsung Tan Tansu Yeğene mesaj yazdım 1 yıl oldu yazalı güncelleme verecek misiniz diye o zaman Androıd 6 vermişlerdi tablete Amerika da Amerika veriyorsa bizde vericez dedi ama tırt malesef hep laf

bizim tab e 9.6 lar hala 4.4.4

Medusa20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba samsung 10.1 tableti tamamiyle kapandı açamadım. Içindeki kabloları çıkarıp yeniden takdim şarj edebildim . Ama sonra tamamiyle şarji bittti yeniden şarj etmeye çalıştım olmadi .Yeni batarya aldim yinede acilmadi sadj etmeye caliaiyorum nafile ekran devamli siyah .Sorun nerede olabilir

Kerem KÖYLÜ

Asistan
Reaksiyon puanı
61
Samsung galaxy tab a6 with s pen kullanıyorum ve pubg hiç kasmadan oynuyorum

Semih10

Doçent
Reaksiyon puanı
840
Samsung Galaxy Tab 4 SM-T230 model tablet kullanıyorum bu modele uygun cyanogen mod rom veya android 5 lolipop rom bulabileceğim bir site bilen var mı?

misty rosetta

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,369
Samsung Galaxy Tab 4 SM-T230 model tablet kullanıyorum bu modele uygun cyanogen mod rom veya android 5 lolipop rom bulabileceğim bir site bilen var mı?
bilmiyorum kardeş bende tablete nexus 5 gibi telefonlarda kullanılan saf android 4.4'ün bu tablete uygun sürümünü buldum xda forumda ama denemedim şu an tablet stock romuyla çalışıyor ve bu rom biraz yavaş.

Ösösösös ruhi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung tab 3 lite 110 modelini kullanıyorum 2013 den beri acayip kasıyor donuuor sürümü yetmiyor bazı oyunlara başka tablet alıcam böyle 1gb ram lı tablet almayın en az 1.5 lik alın güncellemeler kastırdı yoksa eskiden kasmıyordu

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
Screenshot_2019-10-14-07-41-19.png
Screenshot_2019-10-14-07-41-14.png

Bu spotify acik chrome,gmail acinca bile normal...