Samsung Tablet Kulananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

FarCryTek

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung Tab 3'de ekran parlaklığı %5 ve altında değişmiyor. Onu nasıl normal şarjı %6 ve üstünde olduğu gibi ayarlanabilir duruma getirebilirim?

#Eness

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung galaxy note 10.1 var ve android sürümü 4.1.2 bunu nasıl güncellerim daha üst sürümlere

bunakkaptan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Samsung Galaxy N8000 tabletime yeni yazılım atmak istiyorum. jelly Bean 4.2.2 mi yoksa Kit Kat 4.4.2 mi atmak daha doğru olur ? Kit Kat 4.4.2 atan var mı ? varsa videosunu nasıl bulabilirim ?
Teşekkürler.

Autophobia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Galaxy Tab 10.1 İngilizce kullanıyorum. Soruna gelirsek;

~ Nasıl Türkçe dili yaparım ? (dil kısmında Türkçe yok)

~ Wifi'a bağlı olduğu halde değilmiş gibi davranıyor, Google hesabını bağlayamıyorum bu yüzden ama internete girebiliyorum. Farklı hesaplar denedim. Bağlantı yok diyor vs. Nasıl hesabı bağlayacağım ?

~ Bir de mesela örnek twitter'a gireceğim, karşıma site güvensiz diyor, Biliyorum giriş yap diyorum, tıklamıyor, o sarı sayfayı geçmiyor, küçük bir uyarı kutusunda ise devam et ve geri dön diyor, ikisine de basıyorum tekrar tekrar aynı kutucukları çıkartıyor.

Kendi bilgisayarımda hiçbir sorun yok, tablette neden böyle yapıyor, yardımcı olun lütfen.

Emre Krcgl

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tab 4 7.0 alıyım diyorum hafıza kartı takıldığında indirilen uygulamalar oraya yüklenir mi ?

elsanali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkdaşlar yurt dışından tablet getirtmeyi düşünüyorumda bu tabletleri telefon gibi işletmen kayıt ettirmen gerekiyor mu?? bilgisi olan var mı?

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
merhaba arkdaşlar yurt dışından tablet getirtmeyi düşünüyorumda bu tabletleri telefon gibi işletmen kayıt ettirmen gerekiyor mu?? bilgisi olan var mı?
3g li ise kayıt gerekir. 3g siz ise kayıtsız kullanırsın.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Tab 4 7.0 alıyım diyorum hafıza kartı takıldığında indirilen uygulamalar oraya yüklenir mi ?
Hepsi yüklenmez root gerektirir.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
3gli ise gümrükte kalır geçmez boşuna uğraşma.

elsanali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
tab s için gerekli sanırım [MENTION=390518]Lazzz[/MENTION] ?

Lazzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,278
Arkadaşlar şuan aktif olarak kullandığım whastapp i hem iphone6 da hemde eşzamanlı olarak samsung tablette kullanmam mümkünmü ? yardımcı programlar var mı ?

sarı_kanarya

Asistan
Reaksiyon puanı
3
[h=2]Samsung Galaxy Tab 4S SM-T800 10,5'' Tablet alacağım uygun kılıf bulamadım ne önerirsiniz[/h]

eo93

Asistan
Reaksiyon puanı
14
tab 4 7.0 kullanıyorum yakın zamanda yeni bir samsung model tablet almayı düşünüyorum arkadaşlar ne önerirsiniz 10 inc lik istiyorum bu sefer daha büyük bi model

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar şuan aktif olarak kullandığım whastapp i hem iphone6 da hemde eşzamanlı olarak samsung tablette kullanmam mümkünmü ? yardımcı programlar var mı ?

Olmaz bir numara sadece tek bir cihazda çalışır. Eğer 2 cihazda da whatsapp kullanmak istiyorsan yeni numara lazım yeni hat yani.

timsah83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar merhaba, samsung galaxy tab s2 almayı düşünüyorum. fikirleriniz nedir bu cihaz için.

B

Bakihan Tuyan

SDN Okuru
Beyler Samsung Galaxy Tab4 sm t530 tabletim var kapalıyken açınca %70 üstü sarj oluyo çok çabuk bitiyo en son bunu yazmadan önce babam bakıyordu 2 kere kendiliğinden açıldı kapandı 2 yıl garantisi var teknosadan aldık ne yapmam gerekiyor ?

anti panik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Biz de N5110 modeli 8 inç cihaz kullanıyoruz.

Kendi orijinal kapaklı kılıfı var.
Kapağı açınca ekranı da açıyor.
Başarılı bir cihaz.

Ancak 3 yılı doldurdu ve şarj ettikten sonra cihazı açınca pil %65 gösteriyor.
Pili kendimiz değiştirmek zor.
Kapağını açmak zor. Yetkili Servise verdik.

Bakalım ne kadar tutacak.?

Normal servise gittim.Takacağı pilde yuvada vida izleri vardı.Yani "çıkma pil" takmaya kalkıştı.:(:(

anti panik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Bu firma kendi bataryası ve değişim kitini (tornavida vs)..birlikte sevkediyor.

İzle filmi..değiştir kendi bataryanı..güzelmiş.:)

[video]https://youtu.be/sZG28TPmd8Y[/video]

kerim koçlu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tab 4 kullaniyorum ama bataryasi sarz olmuyor kullanırken şarzi bitiyor. Yardımcı olur musunuz.

xtrafiqx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam arkadaşlar;
Galaxy tab3 lite kullanıyorum.
Android sürümü kitkat,
Bunu nasıl Lolipop yaparım?
Ve nasıl rootlarım.
Yardımcı olursanız sevinirim

anti panik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Biz de N5110 modeli 8 inç cihaz kullanıyoruz.

Kendi orijinal kapaklı kılıfı var.
Kapağı açınca ekranı da açıyor.
Başarılı bir cihaz.

Ancak 3 yılı doldurdu ve şarj ettikten sonra cihazı açınca pil %65 gösteriyor.
Pili kendimiz değiştirmek zor.
Kapağını açmak zor. Yetkili Servise verdik.

Bakalım ne kadar tutacak.?

Normal servise gittim.Takacağı pilde yuvada vida izleri vardı.Yani "çıkma pil" takmaya kalkıştı.:(:(

80 tl tuttu yeni pil.
3 haftadır kullanıyoruz..
Cihaz yeni pille sıfırlanmış oldu..:):)

TalhaVzr

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Bende Note 10.1 2014 Edition Var.Ve Mesela Tablet Açık Şarj %5 Oluyor Tableti KApıyorum 1Saat Sonra Açıyorum %40 Olmuş Sizce Servise Götürmelimiyim Yoksa Tablet Kapalı Durduğunda Uygulamalar Çalışmadığından Mı Şarjı Yükseliyor.
i (1).jpg

eo93

Asistan
Reaksiyon puanı
14
note pro 12.2 inc kullanıyorum gayet iyi çok memnunum.

DennisDeGivenchy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar bende Galaxy Tab E var 90 mb civarı güncelleme geldi tableti kullanan varsa indirdiyse görüşlerini yazabilir mi malum android güncelleme gelince korkuyorum cihaz çok stabil ve şarjı mükemmel gidiyor bozulsun istemem, guncellemeyi de merak ediyorum neler içeriyor tam bulamadım hiçbir yerde güncelleme hakkında gelişmeleri .

DennisDeGivenchy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar bende Galaxy Tab E var 90 mb civarı güncelleme geldi tableti kullanan varsa indirdiyse görüşlerini yazabilir mi malum android güncelleme gelince korkuyorum cihaz çok stabil ve şarjı mükemmel gidiyor bozulsun istemem, güncelleme neler içeriyor onu da merak ettim hiçbir yerde bulamadım herhangi bir bilgi

KNSLGR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar 2012 yılında N8000 modelini almıştım şimdi 4.4.2 yüklü fakat artık şarjı hem çabuk bitmeye başladı hem de çok geç doluyor. Aynı modelden olup da bu sorunu yaşayan var mı?

Son mesajlar