Samsung S9 & Huawei P20 Pro Hangisi?

Bu konuyu okuyanlar

Halillbostann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar acil olarak telefon alacagim samsung s9 plus ve huawei p 20 pro mu ?? iki telefonda 5 bin tl kamera pil olarak huawei önde ama ekran olarak geride hangisini almaliyim ve de kasko 379 tl ye yaptirmalimiyim ??

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Ben p20 proyu inceledim ekranını hiç beğenmedim çözünürlük rezalet.samsung kalitesinin yanından geçemez.kamerasını çok övüyolar ama arayüzü seçenekler falan ben hiç beğenmedim ki kamera konusunda bazı sıkıntılarda varmış youtube ta inceleyenlerden biliyorum.sd kart takamıyosun.kirin970 denen nedüğü belirsiz bi işlemcisi var.oyunlarda vs çok ısınıyor.ya herşeyi geçtim yıl 2018 sen o telefonun önüne parmak izi okuyucu koyuyosun Allahtan korkar adam:) ben inceledim epey beğensem alacaktım beğenmedim gittim lg g7 aldım çok memnunum.sen alıyosan bu ikisi arasında kesinlikle s9+

Halillbostann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben p20 proyu inceledim ekranını hiç beğenmedim çözünürlük rezalet.samsung kalitesinin yanından geçemez.kamerasını çok övüyolar ama arayüzü seçenekler falan ben hiç beğenmedim ki kamera konusunda bazı sıkıntılarda varmış youtube ta inceleyenlerden biliyorum.sd kart takamıyosun.kirin970 denen nedüğü belirsiz bi işlemcisi var.oyunlarda vs çok ısınıyor.ya herşeyi geçtim yıl 2018 sen o telefonun önüne parmak izi okuyucu koyuyosun Allahtan korkar adam:) ben inceledim epey beğensem alacaktım beğenmedim gittim lg g7 aldım çok memnunum.sen alıyosan bu ikisi arasında kesinlikle s9+

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ben bu aksam baktim huawei p20 proya guzel kamera icerik felen ama kaskoyla 5500 tl yi buluyor sifir alacagim bir yandan da aklimda s9 plus kaldi oda guzel ama cok kararsiz kaldim ikisinde fiyatlari ayni yarin sabah gidip alacagim kararisiz kaldigim icin cok karsilastirma izledim kafam iyice karisti uykum kacti [

Son düzenleme:

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
Dostum ilk önce önemli olan husu şu ki senin beğenmen içine sinmesi.ikiside üzmez hangisi içine siniyosa onu al.p20 pronun s9+ tan tek artısı pilinin daha uzun gitmesi bana göre.samsung tasarım ve arayüzünü sevmediğim için lg g7 aldım ben yoksa samsung alırdım huawei yerine.koruyucu ve kılıfla kullan boşver kaskoyu

Halillbostann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben bu aksam baktim huawei p20 proya guzel kamera icerik felen ama kaskoyla 5500 tl yi buluyor sifir alacagim bir yandan da aklimda s9 plus kaldi oda guzel ama cok kararsiz kaldim ikisinde fiyatlari ayni yarin sabah gidip alacagim kararisiz kaldigim icin cok karsilastirma izledim kafam iyice karia
Dostum ilk önce önemli olan husu şu ki senin beğenmen içine sinmesi.ikiside üzmez hangisi içine siniyosa onu al.p20 pronun s9+ tan tek artısı pilinin daha uzun gitmesi bana göre.samsung tasarım ve arayüzünü sevmediğim için lg g7 aldım ben yoksa samsung alırdım huawei yerine.koruyucu ve kılıfla kullan boşver kaskoyu

---- Mesajlar birleştirildi ----

Teşekkür ederim yardımın için iyi geeclerin olsun ???

Son düzenleme:

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
P20 pronun pil dışında avantajı yok nerdeyse s9 plus öneririm

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,262
Arkadaşlar acil olarak telefon alacagim samsung s9 plus ve huawei p 20 pro mu ?? iki telefonda 5 bin tl kamera pil olarak huawei önde ama ekran olarak geride hangisini almaliyim ve de kasko 379 tl ye yaptirmalimiyim ??

S9+ almanız daha doğru olacaktır, P20 Pro'nun pil haricinde bir artısı yok!

Talhaa06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
huwaei p 20 pro samsung s7 edge ten en son note 8 kullandım iphone x bile kullandım huwaei cidden çok stabil şarjı iyi ve güzel telefon samsung iyi ama belli bir süre sonra sosyal medyalarda hata veriyor batarya çabuk tükeniyor serviisi iğrenç huwaeimde sıkıntı oldu cihaz yeni dedim 2 günde sıfır cihaz ile değişim yaptılar bunları iyi değerlendirin

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Zor tercih samsung video cekimi ekran da ustun fotograf pil suresinde ise p20pro ustun