Samsung s8500 hakkında

Bu konuyu okuyanlar

exop

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Merhabalar herkese,
Ben kendime yeni bir telefon almak istiyorum ve maksimum 1000 tl bütçem var. Alacağım telefonun sahip olması gerekn özellikler:
-Wi-fi
-İnternet için flash desteği
-Kameranın çok da iyi olmasına gerek yok.
-İşletim sistemi olarak da android tercihimdir ama diğerleri de olur.
Bunlara bakınca samsung s8500 iyi bir tercih mi olur? Bu telefonu kullananların yorumları nasıl? Bana daha iyi bir telefon tavsiye verebilir misiniz?
Son olarak dediğim gibi maksimum bütçem 1000 tldir.

Cevaplarınız için teşekkürler.

N3CAT1

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
144
s8500 üretimi durdu. Alternatifi olarak s8530 piyasaya sürüldü. s8500 bulabilme ihtimalin fazla değil.

exop

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Peki bununda işletim sistemi bada mısıdr? ve başka tavsiyeleriniz var mı?

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
8500 bada işletim sistemine sahiptir.Kullanımı çok kolay.Uygulama marketi tabiki android kadar gelişmiş değildir.(Henüz bir angry birds yok mesela ama bu aralar gelecekmiş.)Ama yeni geliştirilen bir yazılım olduğu halde hızla uygulama sayısı artıyor ve gelişiyor.Tam olarak flash desteği Temmuz 2011 gibi bada 2.0 sürümüyle geleceği söyleniyor.Onun dışında telefonda hd video izleyen telefonun ekranına hayran kalıyor.Süper amoled gerçekten bu konuda harika.Telefonu alırken bende bada dolayı kuşkularım vardı.Telefonu 1.2 sürümünü yükledim.Şuan da memnunum telefondan.Eğer symbian mi yoksa bada diye sorarsan kesinlikle bada derim.Ancak androidli daha üst düzey bir cihaz alma şansın varsa androidli bir cihaz alabilirsin.

kuunteer

Asistan
Reaksiyon puanı
9
ben hiç sevmedim s8500 ü, uygulamalrının çoğu ucretli beleş olanlarda para etmez
onun yerine androidli bi samsung almanı tavsiye ederim tabi parana uygun bulursan