Samsung s8 navigasyon cubuğu hatası

Bu konuyu okuyanlar

Efendi43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
68281

ŞUBAT GÜNCELLEMESİ YAPTIKTAN SONRA NAVİGASYON ÇUBUĞUNU GİZLEDİĞİMDE OYUN NAVİGASYON ÇUBUĞUNUN GÖLGESİ GÖZÜKÜYOR BUNU ÇÖZEBİLEN ARKADAŞ VARMI ACABA

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Komple kapat, telefonu yeniden başlat, hard reset at hiçbiri olmadı stock rom çözer.

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
önce ekran yanması olmadığına emin ol. emin isen üstteki finder aramasından navigasyon çubuğu diye aratıp ayarlardan tam ekran hareketlerini seç.

Efendi43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şimdi zaten ayarlarım o şekilde
Bu şekildeki ayarlar olduğunda daha net belli oluyor subat güncellemesini yaptım ve bu şekili aldı hevesle dün de pie güncellemesi gelmiş onu yaptım ama gitmedi

yer6

Müdavim
Reaksiyon puanı
54
Üstad bu navigasyon çubuğu olayını Samsung yapamadı. Navigasyon çubuğuna geçtiğimde ekranın alt kısmı hissizleşiyor. #0# yapıp touch kısmında test yapıyorum navigasyon çubuğu kapalıyken ekran canavar gibi ama açıkken ekranın alt kısmından yukarı doğru hiçbir hareketi algılamıyor.
Samsung yetkili servisine de söyledim , olaydan bir haberler. Güncelleme vs gelirse belki düzelir.

Efendi43

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Üstad bu navigasyon çubuğu olayını Samsung yapamadı. Navigasyon çubuğuna geçtiğimde ekranın alt kısmı hissizleşiyor. #0# yapıp touch kısmında test yapıyorum navigasyon çubuğu kapalıyken ekran canavar gibi ama açıkken ekranın alt kısmından yukarı doğru hiçbir hareketi algılamıyor.
Samsung yetkili servisine de söyledim , olaydan bir haberler. Güncelleme vs gelirse belki düzelir.
Sorunu çözdüm amoled ekran yanığı olduğunu anladım ☆#0☆# ile tuşlamada hâlâ gölge duruyordu ve ekran görüntüsü aldığımda o bölge gözükmüyor. Ve bu durum yazılımsal değil donanımsal olduğunu anladım.