Samsung S8 Mi İphone 7 mi ?

Hangisi (Samsung s8 , İphone 7)

• Kullanılan toplam oy
    41

Bu konuyu okuyanlar

umutdgnn35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Arkadaşlar telefon alacağım fakat çok kararsız kaldım gönlüm s8 tarafında ama aklımda iphone 7 de.İphone 7 nin ekranı küçük (eskiden hep büyük telefonlar kullandığım için olabilir) ondan dolayı.Sizce Hangisi daha iyi cevaplarınızı bekliyorum.

M

Murat Burç

SDN Okuru
İp7den s8e geçip memnun olan @Wazzie Ve
İp7 Plus 256 gbdan s8 plusa geçip mutlu olan @batuhansakalar İ etiketleyeyim onlar görüş belirtir.

Ben tavsiyem s8

Frst22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Kamera, hızlı şarj , kablosuz şarj , 2k ekran, android özgürlüğü, kaliteli kamera vs istiyorsan ve telefonu 3 sene civarı kullanacak isen S8
Şarj süresi umrumda değil temel işlerimi yaparım diyorsan İphone 7 seni 4 sene civarı götürebilir
Benim tercihim S8 olurdu

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Arkadaşlar telefon alacağım fakat çok kararsız kaldım gönlüm s8 tarafında ama aklımda iphone 7 de.İphone 7 nin ekranı küçük (eskiden hep büyük telefonlar kullandığım için olabilir) ondan dolayı.Sizce Hangisi daha iyi cevaplarınızı bekliyorum.
ip8i bekle bence 7 ve s8 fiyatlarını haketmiyorlar zaten s8 ve s7 edge arasında bı fark yok yok illa ıkısının arasndan seçimin olcaksa sabaha kadar ip7 derim diğeri yanından bile geçemez

Reaksiyon puanı
258
Burda ilk önce Andoid mi yoksa İos mu buna karar vermen lazım.Her iki telefonda seni pişman etmez.Ben sık telefon değiştirmem en az 3-4 yıl götürsün diyorsan İphone 7 al.

tolga26esk26

Asistan
Reaksiyon puanı
43
telefonu elinde yeni kahve fincanı taşır gibi dikkatli kullanacaksan vede sadece 1 sene kullanıp sonra 2000 tlye satacaksan s8i al ve bu arada ileride s8i ip 7 ile takas etmek istersen dalgamı geçıyon sen derler sana ama ip7 alıp baktın senı tatmın etmedi onu verip s8 alır ustede sakal alırsın bunlarıda göz önunde bulundur

umutdgnn35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ben 2 hafta once s7 aldim ve cok isiniyor ve pili cok hizli bitiyor diye servise verdik ve arizali oldugunu soyleyip paramizi iade ettiler.Bana fazla ısınmayan ve pili yavas biten hangisi oldugunu soylermisiniz bu yuzden s8 dede ayni sorun cikar diye korkuyorum

M

Murat Burç

SDN Okuru
Arızalı cihaz gelmiş kendiniz söylüyorsunuz .
Ve s8 daha az ısınıyor 10 nm üretim süreci sayesinde
Ben 2 hafta once s7 aldim ve cok isiniyor ve pili cok hizli bitiyor diye servise verdik ve arizali oldugunu soyleyip paramizi iade ettiler.Bana fazla ısınmayan ve pili yavas biten hangisi oldugunu soylermisiniz bu yuzden s8 dede ayni sorun cikar diye korkuyorum

umutdgnn35

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Iphone 7 icin ise ekran kucuk ve muzik dinlerken sarja dakamama gibi sorunlar oldugu icin tereddütde kaldim iphone 7plus ise cok buyuk gibi eni buyuk

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Bu soruyu soracak arkadaşlar için piyasadaki en iyi telefon şuan da

Birkan Öztürk

Doçent
Reaksiyon puanı
154
Ekran kamera batarya tasarım hızlı şarj kablosuz şarj gibi etmenlerin daha iyi olmasını istiyorsanız S8 fakat işte sattığımda değeri çok düşmesin garantisi ( garanti olayını hiç bilmiyorum Samsung'un ve Apple'ın sadece herkes apple garanti felan diyor ) gibi şeyler istiyorsanız ne bileyim iphone 7
ayrıca her telefon özellikle 2017 nin her telefonu çok rahat temiz bakımda 4 sene götürebilir yani buna inanıyorum ben hala note 4 kullanan arkadaşlarım var ve cayır cayır kullanmaya devam ediyorlar düşünün hani elime aldım bir gram kasma yok şu an s7 edge kullanıyorum ve temiz kullanmaya özen gösteriyorum o yüzden 2 telefonda çok rahat 4 sene götürür hani böyle düşünüp kararınızı veriniz ha birde ben kılıf kullanıcam derseniz ip 7 bir tık daha iyi olabilir çünkü S6 dan beri olan seriler hani narin bana kalırsa ben s7 edge yi masaya vsvs yerlere koyarken tedirgin oluyorum böyle yavaşca felan :D yani ben olsam her türlü S8 alırım :)

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Bende s7 edge kullaniyorum bi ara iphone 7 plus almak istedim fakat kullandigim s7 edgeyle karsilastiridigimda cok kaba ve cerceveli duruyor birde mat iphonede boya atiyor lafi cikti ortaya malumunuz iphone 5 gibi olursa 3.500 tl lik telefon vazgectim iphoneden. Yenilenen note 7 turkiyede satisa cikarsa alacagim veya note 8 i alacagim.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Tabii ki s8.

kadirirdem

Müdavim
Reaksiyon puanı
708
Tabii ki s8.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Her yönüyle ve teredütsüz S8 ;)

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
İphone 8'i bekle
--- Gönderi Güncellendi ---
İphone 8'i bekle

nights35

Asistan
Reaksiyon puanı
29
Note 8'i bekle derim ama ikisi arasından sonuna kadar S8...

Sx105rRomules

Müdavim
Reaksiyon puanı
177
s8 :) tek sevmediğim yönü parmak izi tarayıcısının yeri

treelock

Asistan
Reaksiyon puanı
59
S8 sözde 5.8'' ekrana sahip ancak telefonu eline alınca 4.7'' bir telefonmuş hissi yaşatıyor ben hiç beğenmedim o yüzden. Ayrıca ekranı kırılırsa servis 2000TL istiyor haberiniz olsun.

M

Murat Burç

SDN Okuru
S8 sözde 5.8'' ekrana sahip ancak telefonu eline alınca 4.7'' bir telefonmuş hissi yaşatıyor ben hiç beğenmedim o yüzden. Ayrıca ekranı kırılırsa servis 2000TL istiyor haberiniz olsun.
Nerden biliyorsunuz ? Kaç defa S8in ekranını değiştirdiniz ?
Ayrıca 4.7 inç telefon hissi yaşatıyor nedir ya ? 5.8 inç telefonu kalas gibi tasarımda mı kullanalım ?

treelock

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Nerden biliyorsunuz ? Kaç defa S8in ekranını değiştirdiniz ?
Ayrıca 4.7 inç telefon hissi yaşatıyor nedir ya ? 5.8 inç telefonu kalas gibi tasarımda mı kullanalım ?

Geçen hafta Samsung serviste gördüm, bir kişi fiyat alıyordu ben sıra beklerken.

Hoş zaten S7 Edge'nin ekranı da Samsung servislerde 1600TL'ye değişiyor. İphone 7 Plus veya Huwai Mate 9 hiç de kalas gibi cihazlar değiller. S8 ve S8+ gerçekten küçük geliyor insana. Büyük ekran sevenler için ideal cihazlar değil. Yanlardan çok kaybediyor kıvrımlar.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Geçen hafta Samsung serviste gördüm, bir kişi fiyat alıyordu ben sıra beklerken.

Hoş zaten S7 Edge'nin ekranı da Samsung servislerde 1600TL'ye değişiyor. İphone 7 Plus veya Huwai Mate 9 hiç de kalas gibi cihazlar değiller. S8 ve S8+ gerçekten küçük geliyor insana. Büyük ekran sevenler için ideal cihazlar değil. Yanlardan çok kaybediyor kıvrımlar.
iPhone 7 plus kalas gibi değil mi ? cihaz 5.5 inçlik bir cihaz 6.2 inç S8 plus boyutunda 5.7 inç Note 5 , 7 plusdan daha küçük bildiğin kalas
Cihazların birisi 6.2 inç öbürü 5.8 inç ve GAYET BÜYÜK CİHAZLAR.
Napıcaz gidip 5.5 inç 7 plusumu alıcaz sırf kasası büyük diye bu nasıl bir düşünce şekli böyle

treelock

Asistan
Reaksiyon puanı
59
iPhone 7 plus kalas gibi değil mi ? cihaz 5.5 inçlik bir cihaz 6.2 inç S8 plus boyutunda 5.7 inç Note 5 , 7 plusdan daha küçük bildiğin kalas
Cihazların birisi 6.2 inç öbürü 5.8 inç ve GAYET BÜYÜK CİHAZLAR.
Napıcaz gidip 5.5 inç 7 plusumu alıcaz sırf kasası büyük diye bu nasıl bir düşünce şekli böyle

Yahu sanane? Sana zorla telefon aldıran mı var da tribe girdin? Bana alıntı yapmak zorunda değilsin. Bana göre hiç bir telefon Türkiye'de 2000TL üzerini hak etmiyor ama illa 4000-5000TL vereceksem Samsung'a bağlamam o parayı. İphone 7 Plus zaten tartışılmaz bir cihaz o segmentte.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Yahu sanane? Sana zorla telefon aldıran mı var da tribe girdin? Bana alıntı yapmak zorunda değilsin. Bana göre hiç bir telefon Türkiye'de 2000TL üzerini hak etmiyor ama illa 4000-5000TL vereceksem Samsung'a bağlamam o parayı. İphone 7 Plus zaten tartışılmaz bir cihaz o segmentte.
Evet kalas gibi tasarımı tartışılmaz. Düşük ışıkta rezalet kamerası tartışılmaz 3 saatte dolan şarjı tartışılmaz bu liste uzar gider.