Samsung S8 garantide işlemci değişimi

Bu konuyu okuyanlar

Enes Malik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba burada yeniyim sizlere bir sorum olacaktı benim Samsung s8 im vardı ben bu yaz tatili onu kırdım ve suyada düştü şimdi yapılması için teknik servise gönderdim bana işlemcisinin su aldığı için bozulduğunu ve 1500 TL’ye yapılacağını söylüyor şimdi ben telefonu yaptırsam eskisi gibi olurmu veya ne gibi değişiklikler olur ( Samsungun orijinal işlemcisi takılacak )

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,311
Servis size işlemci mi bozuldu dedi bence bu çok saçma sertifikalı cihazın suda bozulması için çok büyük bir uğraş gerekiyor ayrıca neden para istiyor anlamadım ben

M

Murat Burç

SDN Okuru
Direk anakart değiştiriyorlar büyük ihtimal. Eskisi gibi olur sıkıntı olmaz.

--ProofStriker

Müdavim
Reaksiyon puanı
762
Servis size işlemci mi bozuldu dedi bence bu çok saçma sertifikalı cihazın suda bozulması için çok büyük bir uğraş gerekiyor ayrıca neden para istiyor anlamadım ben
Hocam ekranı kırılmış zaten ekranı da kırıldığı için telefon su almıştır öbür türlü su alsa arkadaş haklı ama biliyorsunuz telefonun ekranını kırmak garantiye girmiyor.

---- Mesajlar birleştirildi ----

Arkadaşlar merhaba burada yeniyim sizlere bir sorum olacaktı benim Samsung s8 im vardı ben bu yaz tatili onu kırdım ve suyada düştü şimdi yapılması için teknik servise gönderdim bana işlemcisinin su aldığı için bozulduğunu ve 1500 TL’ye yapılacağını söylüyor şimdi ben telefonu yaptırsam eskisi gibi olurmu veya ne gibi değişiklikler olur ( Samsungun orijinal işlemcisi takılacak )
Ekranı da değiştiriyorlar mı?

Son düzenleme:

Doğukan S

Doçent
Reaksiyon puanı
266
Cihaz kırılmışsa su alabilir bu normaldir. Ayrıca büyük ihtimalle ki genelde öyle oluyor işlemci cihazın anakarti ile bütünleşik geliyorsa bütün anakartı değiştireceklerdir. Cihaz eskisi gibi olacaktır.

Enes Malik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon su geçirdiği için garanti kabul etmedi o yüzden farklı bir teknik servise gönderdim telefonun arka kapağı camdan olup kırıldığı için içinede su aldı teknik servisede gönderdiğimde işlemcinin bozulduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini ve 1500 tl ye yapılacağını söyledi sorunum bu

Hocam ekranı kırılmış zaten ekranı da kırıldığı için telefon su almıştır öbür türlü su alsa arkadaş haklı ama biliyorsunuz telefonun ekranını kırmak garantiye girmiyor.

Ekranı da değiştiriyorlar mı?
Herhalde değiştirecekler

Son düzenleme:

WellTime54

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,000
1500 Tl he valla iyimiş geçmiş olsun

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
ip 68 sertifikası demek su geçirmez demek değil. Dayanıklı demek zaten onun için geçirmez diye satmıyorlar