Samsung S7 EDGE

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Death Mark

Epic
Yönetici
Moderatör
Öneririm başka önerilere açıksan başka cihazlarda önerebiliriz o cihazn daha üstün donanıma sahip cihazlarda var

Ben de S7 Edge kullanıyorum. Güzel telefon. Ancak ekran koruyucu sıkıntısı var. Aldığımdan beri 6-7 kere koruyucu değiştirdim. O kadar iyi kullanmama rağmen atma yapıyor. Bunu da düşünün bence.

Ben daha çok s7 edge ile s6 edge plus arasında kaldm ben bunlardan birini seçeceğim daha fazla yardımcı olabilir misiniz?

s7 edge almanı tavsiye ederim bir tanıdıkta s7 vardı ekranda pembe çizgi çıkmış
başka cihaz tekliflerine açıksan önerilerde bulunabiliriz

Ben daha çok s7 edge ile s6 edge plus arasında kaldm ben bunlardan birini seçeceğim daha fazla yardımcı olabilir misiniz?
Tam yerine geldin daha önce s6 edge plus kullandım telefonun tutuş hissi pek iyi değil şık ama elin ekrana değebiliyor s7 edge in arka kasasıda kıvrımlı olduğu için biraz daha avantajlı.Pil ömrü olarak kesinlikle s7 edge kamera olarak gece çekiminde s7 edge çok bariz üstün.s6 edge plus android 8 de alır sonrası yok ama s7 edge android 9 uda alır diye düşünüyorum.Ama ikisinide bi kenara bırakıp note fe al ikisindende iyi bi cihaz en azından s pen i deneyimlemiş olursun.He bide şunu ekleyim benim s6 edge plus ta deep sleep sorunu vardı bayabi küfür etmiştim telefonu bu şekilde 6 ay kullandım sonra satıp s7 edge aldım çok rahatladım.

yakin zamanda s7 edge alan olduysa kullanma kilavuzunda sar degeri vucut orani kac yaziyor soyleyebilir misiniz

2200 liraya Note Fe öneririm. Hem S7 edge'ye göre daha güncel, hem daha donanımlı hem de daha ucuz. 1 haftadır kullanıyorum, acayip memnunum.

S7 EDGE nasıl bir telefon. Önerir misiniz?
Merhaba,

Samsung s7 edge guzel bir urun. Acikcasi almayin demem. Fakat arkadasta onermis samsung ailesinden note fan edition modeline bakin derim. S7 edge ile yakin fiyatlarda olup daha iyi ozellikler sunuyor.

Baska markalarda da one plus 5 veya one plus 5t modellerini oneririm.

S7 edge harika bir telefondur. Biraz dikkatli kullanırsanız sizi senelerce götürür.
Hele kamerası tek kelime ile muhteşem.
Kenar kıvrımlarına dikkat edin yeter.
S serisi genel olarak oldukça dayanıklı telefondur.

stat counter