Samsung S3 Rom'dan sonra Play Store Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

BeecoV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhabalar. Samsung Galaxy S3 Model telefonuma LineAge Android 7.1 romunu kurdum. Ancak telefonda google play store vb. uygulamalar yok. GApps'den gerekli dosyaları indirip kurduğum zaman telefonu açınca Kurulum Sihirbazı Hata Veriyor gibi bir sorun çıkıyor. O yüzden silip tekrar yükledim şu an androidim çalışıyor.
Fakat dediğim gibi play store yok. Ne bir WhatsApp ne bir İnstagram yükleyebiliyorum. Alternatif market uygulamaları denedim durum yine aynı. Olmuyor. Ne Yapabilirim bilen kişiler yardım edebilir mi lütfen ?

BeecoV

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
yardım edebilecek yok mu ?

Ziipman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tarayıcıdan play store indirip yüklemeyi denedin mi ?
Bende aynı sorunla karşılaşmıştım böyle çözdüm.

burakgunduz123

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhabalar. Samsung Galaxy S3 Model telefonuma LineAge Android 7.1 romunu kurdum. Ancak telefonda google play store vb. uygulamalar yok. GApps'den gerekli dosyaları indirip kurduğum zaman telefonu açınca Kurulum Sihirbazı Hata Veriyor gibi bir sorun çıkıyor. O yüzden silip tekrar yükledim şu an androidim çalışıyor.
Fakat dediğim gibi play store yok. Ne bir WhatsApp ne bir İnstagram yükleyebiliyorum. Alternatif market uygulamaları denedim durum yine aynı. Olmuyor. Ne Yapabilirim bilen kişiler yardım edebilir mi lütfen ?

Aynı sorunla cyanogenmod 12.1 yüklediğimde karşılaştım. gapps den stock versiyonunu indirdiğimde karşılaşmıştım.

Nano versiyonunu indirmeyi denediğimde ise sihirbaz hata vermeden kurulumu tamamladı.

Aşağıdaki linke tıklayarak benim sorunsuz kurduğum versiyonunu direk olarak indirebilirsin.

https://github-production-release-a...esponse-content-type=application/octet-stream