Samsung S3 mü Note 2 mi?

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yok bütün özellikleri aynı ayrıca note 2nin rami daha yüksek androidi daha yüksek kalemi var ekranı daha büyük ve daha hızlı s3 1.4 ghz note 2 1.6 ghz kesinlikle note 2 yi tavsiye ederim

leonfrt

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ben bunu cevaplayıncaya kadar sen almışsındır :)
benim seçimim s3

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bak yanında sürekli çanta varsa note 2 al. çantanda mis gibi taşırsın.
yok yanımda çanta yok telefonu cebime koyarım dersen s3 al.

bana sorarsan tek fark boyut. ikiside aynı işlevi yapıyor. hız felan aynı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yakını göremediğim ama 40 yaş altına da doktorlar yakın gözlüğü vermediği için note 2 almayı düşünüyorum. ebook okuma gibi bir hobim var oyunlar ve videolar da tabii ki.. komik bir merak olacak benimkisi ama note 2 de de göz takibi yaparak ekran kararmasını engelleyen sistem mevcut mudur? ilgilenip yanıtlayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
yakını göremediğim ama 40 yaş altına da doktorlar yakın gözlüğü vermediği için note 2 almayı düşünüyorum. ebook okuma gibi bir hobim var oyunlar ve videolar da tabii ki.. komik bir merak olacak benimkisi ama note 2 de de göz takibi yaparak ekran kararmasını engelleyen sistem mevcut mudur? ilgilenip yanıtlayan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
----------------------------------------------------------------------------------------

Evet mevcut ekran ayarlarından ilgili ayarı aktif edince ekrana baktığın sürece kararmıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S3 de ciddi bir ses problemi var prazit duzeltme secenegini kaldirin diyorlarlar kaldirmaya ragmen yine zaman zaman ses problemi yapiyor sureli olarak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba,şu anki telefonum Nokia 6303 akıllı telefon ilk defa alacağım ve sık sık telefon değiştiren biri değilim asgari 2 yıl kullanırım S3 taşıma avantajları olarak tercihim iken yere düşmelerde kırılma tarzı bazı şikayetler okudum note 2 için bu şikayetler yoktu bu konuda bilgisi olan var mı acaba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar ben de yarın gidip s3 yada note 2 alıcam. Note 2 her türlü daha avantajlı sadece bir tereddütüm var o da boyut. Günlük hayatta cebimde rahatsızlık yaratır mı? Ayrıca toplumda note 2 ile konuşunca gülünç kalır mı? iPadi kulağına koyup konuşmak gibi mi olur?

merhaba

günlük hayatta cebinizde rahatlık yaratmıyor. Sadece ağırlık olarak azda olsa fark edersiniz. Note 2 ile gayette rahat konuşuyorum topluma bakarsak giydiğimiz terliğe kadar gülmeye yer ararlar. Tam tersine daha dikkat çekiyorsun. Dersin ki ben yinede toplumu düşünürüm kimse bakmasın gülmesin. Bluetooth kulaklık alabilirsin. 40 50 TL arasında.

Eli küçük olanlar almamalı vs gibi yorumlara da katılmıyorum. Benimde ellerim küçük tamam ilk başlarda zor geliyor. Fakat samsung'un bu konuda tek elle kullanma ayarları da var. Çok kısa sürede alışıyorsunuz. Elleri küçük olanlarda kullanabilir. 5.5 inçi 15.4 inç kadar büyütmeyin arkadaşlar. İşine gelen s3 alır bir zaman sonra s3 ekranı ufak gelecek bunu söylemeye gerek yok. Note 2 alırsanız daha büyük model zaten aramayacaksınız çünkü kral sizin ellerinizde olacak.

hayırlı geceler.

Rint

Profesör
Reaksiyon puanı
360
Ben oyumu note 2 yana kullanıyorum büyüklük bence avantaj :) Hep note 2 büyük dedik belkide kullandığımız telefonlar çok küçüktü :blink: Forever note 2!

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Note 2 kullanıcısıyım. Mesleğim mimarlık. Mesleğimden ötürü bu telefonu tercih ettim. Mesela artık şantiyelerde çarşaf gibi proje paftaları yerine telefonumdan rahatlıkla açıp, düzenleyebiliyorum. İşlemci inanılmaz. Takılma'nın t sini bile yaşamıyorsunuz. Büyüklüğü çok problem değil. Ceplere, ceket ceplerine fazlasıyla rahatça sığıyor.

Yalnız arkadaşlar tek elle kullanamazsınız. Ben gün içerisinde arabada olduğum zamanlarda mesela biraz problem yaşıyorum bu yüzden.

Yani bu tartışmayı özetleyecek olursak,
- Tek elle kullanabilmek benim için önemli derseniz iPhone,
- Tek elle kullanmasam da olur derseniz Note 2.

İnanın artık neredeyse tüm telefonlar gayet hızlı ve fonksiyonel. Yukarıdaki kriterleri baz alıp karar verebilirsiniz.

Tabi birde şu var, Note 2 gerçekten fazlasıyla kapsamlı ve fonksiyonel bir cihaz. Mesela ben mimarlık için tercih ettim. Sizin de böyle bir kriteriniz var ise hiç düşünmeden tercih edebilirsiniz. Telefonunda ofis vb. işler gören kişiler için de kalem büyük rahatlık bu arada.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende 2 arada bi derede kalmışlardanım ama şuan en mütişi not 2 gibi geliyo onu almaya karar verdim s3le fakları ise hem tablet hem telefon gibi , aynı anda birden çok şey yapabiliyosun biriyle konuşurken aynı zamanda ona mesaj atabilirsin, film izlerken hassas kalemiyle yaz çiz boya internette gezin zaten s3ün bütün özelliklerini alması dışında ek tonlarca yeni özellikleri var alıcaksan not al her türlü şeyi kolayca yap. s3 internete bi 1dkda girerken o 30 saniye kadar bi sürede giriyor ve pil gücü s3 göre kat kat fazla:thumbup1:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:clap::rolleyes:ben ne zamandır araştırıyorum Note 2 Mİ S3 mü die çoğu yorumlar note 2 yi gösteriyor büyük diyeneler de var daha iyi diyenlerde var evde 2 tane s3 var bu yuzden note 2 almayı dusunuyorum kesinlikle s3 kötü demiorm onca düşmeden sonra hiç bi zarar görmedi yanları hariç ki onlarda göze batmıyor iphone alanların çok şapşal oldugunu düşünüyorum hem ekranı çok küçük iphone 5s diosanız o para değmez bence iphona alacaklar kesinlikle adı için alıyor o iphone ünlü bir marka olmasa kimsenin alıcağını düşünmüyorum yüzüne bakmazlar bence samsung en iyi telefon markası tabi bu benim görüşüm ama genede akıllı bir telefon alıcaksanız s3 yade note 2 alın diorm biraz küçük diosanız s3 büyük istiyorsanız note 2 büyüklüğünün sızı rahatsız etceğini düşünmeyin alın bir telefon kılıfı hiç rahatsız etmez
i:::rolleyes::turned: