Samsung S3 mü Note 2 mi?

Konusu 'Samsung' forumundadır ve emroza44 tarafından 18 Ekim 2012 başlatılmıştır.

1. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Note 2 yi tek elle kullanmakta insanın el boyutuyla alakalı onun dışında çok s3 e göre çok büyük artıları var ben şahsen 5.5 inçlik ekran olması film izleme,oyun oynama,internette dolaşırken çok büyük avantajları var ben şiddetle öneririm zaten s3 le arasında çok üyük fiyat uçurumu yok

2. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Yahuu tamam iyi güzel herkes bişey yazmiş ama bazilari acayip abartmiş sanki s3 ve note 2 arasinda uçurum fark varmiş gibi bahsetmiş bazi arkadaşlar googledan alin karşilaştirin ben s3 kullaniyorum note 2 yide gördüm gayet güzel başarili fakat 5.5 inç cebimde taşirim diyen delikanli varsa taşisin ben dün mağazada cebime koydum bayaği kaba geldi birde buna kesin kilifda takilicak ozaman bilemiyorum cepdeki halini haa kulağa tablet dayamişiniz haa note 2 yanliş anlaşilmasin özellikleri çok iyi ama s3 daha kibar ve herşeye uyumlu aradak, fark işlemci zaten çok fark yok ram 2gb birde pil note 2 nin yaptiğini zaten s3 yapiyo dünyanin en iyi telefonlarindan biri bazi arkadaşlar çok abartmasin yok note 2 nin eline su dökemez yok üstüne tanimam diye cihazlar zaten özelliği hemen hemen ayni 2-3 fark var diye karşilaştirma yapilmaz yapacaksaniz i phonela yapin gerçi i phone bunlarin yanindan geçemez ayri konu

3. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

s3 kullanıcısıyım bugun mağazada bir note 2 koydum cebime kılıfsız haliyle o dar pantolunumda el bombası taşıyormuşum gibi durdu hele birde oturdum koltuğa lanet olsun dedim al al kardeşim dedim salladım telefonu görevliye :D

4. djemrahyilmaz

djemrahyilmaz Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet arkadaslar 2 gun once aldim note 2 yi suan ondan yaziyorum. Oncelikle sunu soyleyim telefon samsungun hicbi cihaziyla kiyaslamayin ne nexus nede s3 bunun yanina yaklasamaz. Cihaza buyuk diyenlere gelince cihaz obce buyuk geliyor ama alisinca harika diger tekefonlar mp3 calar gibi geliyo 4s ten sonra nasil yaparim diye cok dusundum ama sanirim iyice isindim tele bikere hic yavas degil kasma yok dokunmatik hassasiyeti harika olmus ama sakin ekran filmi kullanmayin hassasiyeti azaltiyo oyun ve video izlemek harika evet androud uygulamalarinda ios a gore kalitesizlik var ama samsung bu konuda elinden geleni yapiyo zincirleri kirmis gibiyim iostan sonra baska kullanamam sanmistim. Sarji 1.5 gun gitti ntv spor uygulamasina 4s in daha kaliteli oldugunu soylemistim ama youtube ta bu tel hskikaten agzimi acik birakti tek elle kullanma modu koymuslar arabada kullanabiliyorum yani iphone5 beni tatmin etmedi ozelliklerini gorunce 4s in berberin ciragi bile alinca bende sattim bunu aldim 1800 tl 12 taksit telpa . Ses konusunu duzeltmisler baya hem telefonun dis sesi hem kulaklik sesi oldukca hos ve tok olmus spen cok hassas not akmak cok guzel kalemi yerinden cikarinca otimatik snot aciliyo biseyler yazip kalemi yerine takinca otomatik kaydediyo ekran cozunurlugu bence yeterli okadarda olsun valla suan walking dead izledim harikaydi altyazili vlc playerdan baska sorusu olan varsa yazsin

5. sdn46

sdn46 Asistan

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ya tabiki sizin kararınız ama note2 gibi büyük telefonu kullanmak çok zor ona sahip olacan s3gene neyse kullanılabilir ama note2 başına resmen dert olur ona göre :)

6. El Padrino

El Padrino Dekan Onursal Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    38
    Note 2 isterdim ama S3 alırdım.Note 2 çok büyük.

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

renk konusunda tercih ne olmali beyaz mi grey mi ?

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ben de s3 var almasaydım note 2 almak isterdim ama almazdım cok güzel telefon arkadasım almış cıkardı masaya koydu oooo dedim bikere :D evet filim falan izlmek cok güzel Yanımda taşımak sıkıntı olmaz diyorsan al 4.8 le 5.5 arasında biraz fark var yani :D

9. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

tabiiki s3 kardeşim kullanışsız koskoca ürünün yapıpta s3 ün yapamadığı hangi özellk var söylermisiniz komik olmayın s3 tabiiki... 4.8 inç bile büyük aslında ama ikisi arasında s3 kesinlikle...

10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Burada s3'ün note 2 den iki üç farkı var diyenlerin hiçbir şey bilmediği beli. İyi araştırın öyle konuşun. Note 2 s3'ü 2ye katlar. Boyutmuş falan bunlar ayrıntı. Alırsın kılıf. Bir de bluetooth kulaklık aldığında iş tamamdır. Note 2 S3'ün babası rolünde.

11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

5.5 inç = 13.97 cm - Note II 4.8 inç = 12.192 cm - S III 4 inç = 10.16 cm - İp 5
    Boyutlar okadar da uçuk değil aslında. large xl xxl kadar bir fark yok en azından. Özellik olarak note II üstün görünüyor 100euro farka değecek şeyler eklenmiş bana göre. 512mb ramli 800ghz 800-480 vs gibi özelliklerdeki telefonlar nasıl değerlendirilmiyorsa s3 te bu şekil kalır 2 güncelleme sonra donanımı iyi olan her zaman tercih edilmeli bana göre.

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

2 ay önce S3 aldım Note 2 yi görünce keşke almamış olsaydım dedim. S3 ü kötülemiyorum kullandığım en iyi telefon bana hiçbir sıkıntı çıkarmadı her konuda mükemmel ama Note 2 gerçekten babası rolünde. Boyutunu salla kardeşim alırken S3 te bana büyük gelmişti ama 2 gün sonra S3 büyük değil diğer telefonlar küçük geliyo. İnan Note 2 yi gördükten sonra S3 ün ekranı küçük gelmeye başladı param olsa şu an hemen Note 2 yi alırım. Alabilirim de, hiç belli olmaz :D
    Sonuç olarak: Note 2. 2gb ram var kardeşim bilgisayarımdan daha iyi be :)

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bende yakın zaman da s3 almayı düşünüyorum ama ne yapıcagımı da bilemedim note mi s3 mü ?

14. Div

Div Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar şu ekran boyutu önemli değil diyorsanız 100lira fark koyup sadece ekranı daha büyük olduğu için bile tercih edilebilir. hani 10 kat falan daha iyi olmasına bile gerek yok.

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ben note 2 kullanıcısıyım kardesımde s3 var ben hergun karsılastırıyorum ve gercek anlamda cok fark var kım nederse desın kral note 2

16. blueice

blueice Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Note 2 . .Eğer büyük ekran kullanabiliyosan tabi.

17. thepope

thepope Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar bunu note kullanan biri olarak söylüyorum NOTE CEBE SIĞMAZ DİYENLER BU TELEFONU KULLANMAMIŞLARDIR.Kullansalar onun bir avantaj olduğunu ve cebe çok kolay bir sığdığını görürler.Galaxy noteumu sattım.
    İphoneda kullandım ama NOTE başka bir telefon Cebe sığmaz büyük bunlar önyargıdan başka hiçbir şey değil telefonu al 2 gün sonra sıradan bir telefon gibi geliyor gözüne.S3 de olup Note 2 de olmayan hiçbir şey yoktur fazlası vardır.Ama sen imkanın varsa bir mağazada ikisinede görsel açıdan bak boyut anlamında demiyorum çünkü benim için boyutu bir avantaj.Sonuçta Akıllı telefon alıyosun ve sen bunu yoğun olarak kullanıcaksan cebine koymuyorsun neredeyse kurcalamaktan ama kesinlikle rahatsızlık vermiyor.

Ayrıca Jelly bean e 1GB RAMin yetmediğini düşünürsek Sen git Kesin Note 2 al 2gb ram var

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar samsung note internet olayı nasıl, yani normal bir şekilde sayfalar görünüyor mu yoksa telefon işte ne bekliyorsun mu:)

bu paraya sırf internet için alınmaz yoksa tablet al gitsin diyen var mı aranızda

19. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

KesinlikLe Note 2 Su ana Kadar Sırasıyla İphone 3gs>>>İphone 4 >>> İphone 4s >>>Samsung galaxy Nexus ( iyi idi ama grafik kotu idi )>>> Samsung galaxy s2 >>> Samsung galAXY Note >>> Samsung galaxy S3 >>> Note 2

Tek Kelime İle Note Diyorum Alışınca Cebe bile sıgıyo S 3 kullandım S3 e ve digerlerine bin basar nexus da iyidi güncellemeler fln geliodu ama Gpu kötü ii Note 2 manyak En iyi Oyunları Sorunsuz oynuyorum psp den tek farkı Game Padı yok onuda Harici bağlıya biliyorsun İletişim için Sdn Kullanıcaı adı :gorza01

20. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

:hammer:bende s3 alıcaktım bu yazıları okudum ekran büyüklügü sorun deyil s3 te 1 gb ram kalıyomuş 240 - 140 arası
    ama note 2 2 gb ram 1 gbsi rahat rahat kalıyo hiç kasma olmıyacagını düşünüyorum... note 2 kullanan biri acil cvp versin cünkü yarın alıcam ama note 2 favorim .:hammer::hammer::hammer:

Sayfayı Paylaş