Samsung S10e

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Erkam376

Doçent
Arkadaşlar merhaba, kafama bir şey takıldı, samsung S10e heryerde 150 gram olarak geçiyor, bir inceleme videosunu izledim 142 gram dediler ve yorum kısmında biri ile konuştum, o da ben tartım benim telefonum 142 gram geldi dedi. Ben telefonu yeni aldım ama henüz tartmadım. Aranızda S10e kullanan var ise deneyimlemiş iseniz benimle paylaşabilir misiniz ?

@ardagrbz

Doçent
Abi sen buna neden bu kadar takıldın ki kaç gramsa kaç gram 8 gram fark var diye geri iade mi yapacaksın 😂😂 Ayırca onu normal tartıda tartamazsın hassas terazi lazım. Böyle bi soruyu ilk defa gördüm bi de deneyimleyen yazsın diyosun adam eliyle mi tartacak :)

Routinues

Asistan
Arkadaşlar merhaba, kafama bir şey takıldı, samsung S10e heryerde 150 gram olarak geçiyor, bir inceleme videosunu izledim 142 gram dediler ve yorum kısmında biri ile konuştum, o da ben tartım benim telefonum 142 gram geldi dedi. Ben telefonu yeni aldım ama henüz tartmadım. Aranızda S10e kullanan var ise deneyimlemiş iseniz benimle paylaşabilir misiniz ?
Hocam takıldığın ağırlık karıncanın ağırlığı kadar korkma fıtık olmazsın 😂

<<Dkn nyz>>

KAYBETMEKTEN KORKTUĞUMUZ İÇİN YALNIZIZ
Yönetici
Mod. Adayı
Önemi nedir sizin için

cihaneken

Asistan
Konuyu alaya alan arkadaşlar için cevaplayım.

Li-on pillerin orjinalliğini test etmek için genelde hassas terazi ile ölçülür. Dandik pillerin ağırlığı düşük olur genelde.

Aynı şekilde diğer elektronik parçalarında orjinalliğini ve kalitesini ağırlıkları ile test eder ilgili kişiler.

stat counter