Samsung S10e mi Huawei mate 20 Pro mu ?

Bu konuyu okuyanlar

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Mate 20pro havada karada tokatlar ama p30 bence daha iyi ekranı sorunsuz, tasarımı düz kenar ve daha güven verici ama mate 20pro arka kamerada ois var ve ön kamerada p30 serisi daha iyi deniyor bence p30 daha mantıklı pil sorunuda yok. @ozzy3542 nickli arkadaş almıştı. Ama birde şu var huawei google/güncellemeleri muhabbetinden satması sıkıntı biraz yinede ilerde samsung değişim kampanyası ile iyi bir değerde gideri olur. Bu arada mate 20pro lg ekran paneli denk gelirse yeşillenme sorunu oluşabilir.

Erkam376

Doçent
Reaksiyon puanı
165
İkıside değil. Normal S10 öneririm.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sizin s10e niz vardı galiba
Diğer paylaşımda yazdığımı görürsün telefonla başıma gelenler ile ilgili, bir daha asla samsung almam

Erkam376

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Üretim hatası vardı. İade edebildinizmi ?
Birine cevap yazdım bir paylaşımda, onu kopyalayıp şimdi gönderiyorum size

Üretim hatası vardı. İade edebildinizmi ?
Aman kardeşim S10e den uzak dur. Ben S10e aldım 10 günlük telefonu servise verdim telefon cayır cayır yanıyor patlayacak gibi üretim hatası dediler samsung servisindeki yetkili bir kişi ve diğerleri de sorunu bile bile cihazınızda sorun yok diyorlar test edildi sıkıntı yok diyorlar. 2. Kez test edilmesini istedim ve orada yetkili bir başka kişi cihaz ısınıyor evet dedi ve değişim yapmıyorlar ürünün, tüketicinin arkasında durmuyorlar. Isındığını kendileri de gördüler orada kaç kişi gördü ama değişim yapmıyorlar, onarım istemiyorum değişim istiyorum dedim ve sözde onarılmış halini elime aldım çatır çatır yanıyor telefon. Ne gerekiyorsa yapıcam sonuna kadar gidicem, bir daha asla samsung almayacam, huawei mate 20 pro alıcam. 10

Son düzenleme:

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Madem samsung almayacaksın konuyu ne diye açtın madem

Erkam376

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Madem samsung almayacaksın konuyu ne diye açtın madem
İkisinin arasındaki farkları karşılaştırmak için

Mate 20pro havada karada tokatlar ama p30 bence daha iyi ekranı sorunsuz, tasarımı düz kenar ve daha güven verici ama mate 20pro arka kamerada ois var ve ön kamerada p30 serisi daha iyi deniyor bence p30 daha mantıklı pil sorunuda yok. @ozzy3542 nickli arkadaş almıştı. Ama birde şu var huawei google/güncellemeleri muhabbetinden satması sıkıntı biraz yinede ilerde samsung değişim kampanyası ile iyi bir değerde gideri olur. Bu arada mate 20pro lg ekran paneli denk gelirse yeşillenme sorunu oluşabilir.
Sence HUAWEİ P30 düz modeli mi Mate 20 Pro mu ?

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
İkisinin arasındaki farkları karşılaştırmak için

Sence HUAWEİ P30 düz modeli mi Mate 20 Pro mu ?

P30 bence daha mantıklı mate20pro ekran riski olmasa düşünülenilirdi ama ben her türlü p30 derdim birde şu var mate'nin diğer paneli boe ve biraz soluk bir görüntü veriyormuş, p30 serisindeki yine boe marka ama daha canlı cihazı kullananların kıyaslama ve yorumları böyle p30'da bataryada çok iyidir ayrıca.

emregokdal46

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Mate 20 pro s10e den daha iyidir.ama huawei ye dikkat etmek lazım

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Başının yandığı bi cihazı neden tartışma konusu haline getirdin, madem samsung almayacaksan neden karşılaştırdın ? Ne yani herkes s10e dese pişmanlık duya duya mate 20 pro mu alacaksın ?
İlginç...

Erkam376

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Başının yandığı bi cihazı neden tartışma konusu haline getirdin, madem samsung almayacaksan neden karşılaştırdın ? Ne yani herkes s10e dese pişmanlık duya duya mate 20 pro mu alacaksın ?
İlginç...
Ben zaten huawei’e kesin kararlıyım.

HYÇ

Doçent
Reaksiyon puanı
573
Sadece aralarındaki farkı görmek istedim. Bu tekrar samsung alacam anlamına gelmiyor
Peki aralarındaki farkı görünce ne olacak dostum? Yanlış anlama ama Samsung'u kesin almayacaksan aralarındaki farkı görmene ne gerek var? Bu fiyat aralığında aldığın her cihaz memnun eder. Hepsi amiral sınıfı cihazlar, hepsinin kendine has özellikleri var. Kamera kalitesi istiyorsan Mi 9 exp edt. modeline bakabilirsin mesela. Özellikle gece çekiminde daha başarılı kamera görmedim. Ekran kalitesi için Samsung ekranları gayet iyidir. Huawei bir süre alınmamalı, güncelleme ve işletim sistemi gibi sıkıntıların çözümünü görmek lazım. Wi-Fi yazılımı bile Huawei'den desteğini çektiğini açıkladı, bir süre beklemekte fayda var.

Erkam376

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Güncelleme konusu üstünde düşünmeni öneririm. Bence kesin bi sonuca varılana kadar bekle ya da yeni işletim sistemli cihazları.
Benim büyük telefon sevmiyorum ama bu cihazlar elde tutuş olsun çok güzel cihazlar giç hissettirmiyor, ikinci telefonum için işimi görmesi yeterli, IPhone XS kullanıyorum. Huawei’in güncelleme sorunu da beni düşündürmüyor değil ve bu yüzden kendime uygun olan hem kasa olarak elime oluran LG G7 thing de aklımda

grbzz

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,769
Benim büyük telefon sevmiyorum ama bu cihazlar elde tutuş olsun çok güzel cihazlar giç hissettirmiyor, ikinci telefonum için işimi görmesi yeterli, IPhone XS kullanıyorum. Huawei’in güncelleme sorunu da beni düşündürmüyor değil ve bu yüzden kendime uygun olan hem kasa olarak elime oluran LG G7 thing de aklımda
Yanı ne kadar da ikinci cihaz olsa da 1 yıllık cihazın güncelleme sıkıntısının olması insanı sinir eder.

Erkam376

Doçent
Reaksiyon puanı
165
Yanı ne kadar da ikinci cihaz olsa da 1 yıllık cihazın güncelleme sıkıntısının olması insanı sinir eder.
Peki bu istediğim kriterler de bana cihaz öneririr misiniz ? Aslında amiral gemisi istiyorum ama xioami’yi de merak ediyorum aklımda bu da var