Samsung S10e ısınma sorunu

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

Erkam376

Doçent
Arkadaşlar bu akşam Samsung S10e aldım. Telefonu kutudan açtım kurulum yaparken 5 dakika sonra telefon feci şekilde ısınmaya başladı ve halen sıcak, kamera kısmında instagram ikonu göremiyorum. Ne yapabilirim? Aldığım yerde cihaz değişim yaparlar mı ?

Logithx

Profesör
Değişim yapmazlar önce teknik servise yönlendirirler teknik servis raporuna göre değişim yapabilirler..

Routinues

Asistan
Arkadaşlar bu akşam Samsung S10e aldım. Telefonu kutudan açtım kurulum yaparken 5 dakika sonra telefon feci şekilde ısınmaya başladı ve halen sıcak, kamera kısmında instagram ikonu göremiyorum. Ne yapabilirim? Aldığım yerde cihaz değişim yaparlar mı ?
Hatalı, sorunlu veya bozuk ürün göndermiş olabilirler firmadan bi destek almanda fayda var

Erkam376

Doçent
Hatalı, sorunlu veya bozuk ürün göndermiş olabilirler firmadan bi destek almanda fayda var
Yazılım güncellemesi yaptım instagram yazısı geldi fakat cihaz halen sıcak. Bugün gidicem media mark'e söylicem inşallah başka cihaz verirler ya da iade yaparlar mı bilmiyorum

@ardagrbz

Doçent
Yazılım güncellemesi yaptım instagram yazısı geldi fakat cihaz halen sıcak. Bugün gidicem media mark'e söylicem inşallah başka cihaz verirler ya da iade yaparlar mı bilmiyorum
Ürünün alınışından ilk 6 ay içinde değişim ve iade yapılıyor. Size büyük ihtimalle yapılmaz denir ama sonuna kadar uğraşın. Bence direkt samsungla (hafta sonu olduğu için canlı destekten yarım alın)iletişime geçin anında çözüm bulunur ve değişim yapılır.

stinghardyzz

Profesör
androidte ilk kurulum yaparken her zaman isinir. esas 2 gun gecipte devam ederse sorun var demektur

stat counter