Samsung R522 Tuş Tırnağı

Bu konuyu okuyanlar

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Merhabalar, Samsung R522-JS01TR laptopumun F12 tuşu kırılmıştı. F12 tuşunun üst kısmını temin ettim fakat takarken altındaki tırnakları da kırdım. İçinde gelen tırnak ise olmadı ikiside beyaz olan bir tırnaktı. Orjinalindeki siyah beyaz olan aşağıdaki resimdeki gibidir. Aşağıdakinden arıyorum. Acaba bulabileceğim yada klavyesini değiştirmiş olan elinde bulunan var mıdır?

intic8.jpg
rm8is7.jpg

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Hocam bende de r520 var. Aynı klavyeye sahip. Yazın klavyedeki üç tuşta problem olmuştu. sahibinden.com'da bulmuştum. r520 ile r522'nin klavyeler aynı. Yalnız alırken aynı seriye sahip tuşlardan isteyin. Mesela f1 f2 gibi tuşlar için fx tuşlarının tamamının tırnağı iş görür. O beyaz tırnak var dediğiniz harf takımına ait olan tırnak.

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Sahibindende yazın c tuşu için bende almıştım gelmişti ne güzel kullanıyorum şimdi.
O kullanıcıyla irtibata geçtim (Thermt) ne yazikki elinde kalmamış.
F12 tuşunu aldığım kişidede tırnak kalmamış. Onun nickide (oguzkuyucu).
Başka satanı bulamadım :huh:

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Umarım vardır da sorununuzu çözebilirsiniz. Klavyede eksik tuş olmasının ne kadar kötü olduğunu bilirim. Özellikle dizüstülerde.

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
İnş. vardır bir tuş yüzünden tuş bile değil tırnağı yüzünden 120 tl vermek istemiyorum. Teşekkürler sizede..

Son mesajlar