Samsung NOTE FE f/p bir cihaz mı ?

Bu konuyu okuyanlar

AntiqueHeritage

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Arkadaşlar telefonun fiyatı düşmesi ile birlikte ithalatçı note 8 fikrimden vazgeçip Note FE yöneldim o kadar para vermenin gereksiz olduğunu düşünüyorum. Sizce bu telefon bu parayı hak ediyor mu batarya kısmı benim için biraz önemli oyun oynayıp dizi izleyen biriyimdir

M

Murat Burç

SDN Okuru
Bak o fiyatlarda U11i saymazsak önüne gelen çoğu cihazı biçer geçer. Gerek ekranı gerek ekranı gerek diğer özellikleri. Biçer geçer dediğim cihazlara Mate 9, P10, Kamera ekran tarafında OnePlus 5 ve Mİ6 dahil. Fakat o fiyat bandında U11'den daha iyi cihaz yok. Bence F/P değil. Ben U11 tercih ederdim ki telefon alma listeme Note FE'yi dahil etmedim bile.

AntiqueHeritage

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Bak o fiyatlarda U11i saymazsak önüne gelen çoğu cihazı biçer geçer. Gerek ekranı gerek ekranı gerek diğer özellikleri. Biçer geçer dediğim cihazlara Mate 9, P10, Kamera ekran tarafında OnePlus 5 ve Mİ6 dahil. Fakat o fiyat bandında U11'den daha iyi cihaz yok. Bence F/P değil. Ben U11 tercih ederdim ki telefon alma listeme Note FE'yi dahil etmedim bile.
U11 almak istemememin nedeni biraz kırılgan olması ve görüntüsünü beğenmemem tek korkum batarya söylendiği kadar kötümü bunu öğrenmek istiyorum telefon kullanım amacımıda yukarı yazdım zaten oyun dizi vb

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Maalesef Değil

TripAtmisor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Malesef Note Fe'ye karşı olumsuz bi algı var islemcisi önceki nesil oldugu icin bende senin gibi note 8 dusunuyodum ama gunluk kullanim acisindan note8 kullanmasi zor bir telefon tasarımı kesinlikle hatalı bu hatanin nedeni bence s9 ve note9un satışıni arttirmak oldugunu dusunuyorum (parmak izi tusundan dolayi).Ben note fe yi tercih ettim iyi ki etmisim.Telefonu elimden dusurmeyen biriyim surekli sosyal medya youtube ve oyun oynamakla beraber sarjim 1 gunu cok rahat cikariyor.

AntiqueHeritage

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Diğer arkadaşlar diğer markaları kötülüyorum gibisine algılamasın sadece artık Samsung kullanmak istiyorum. Bana kendini kaç sene dolu dolu geçirtir? Birdr bu cihaz orta segment mi üst segment mi?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Diğer arkadaşlar diğer markaları kötülüyorum gibisine algılamasın sadece artık Samsung kullanmak istiyorum. Bana kendini kaç sene dolu dolu geçirtir? Birdr bu cihaz orta segment mi üst segment mi?
Geçen senenin en üst seviye amirali sence ne olabilir?

ozgun7

Doçent
Reaksiyon puanı
107
835 li cihazlar varken neden 821 li fe yi düşünüyorsun ki. Mantıksız bence.

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
bence markaya göre seçim yapmayın.note fe kalem avantajı,hala bir çok cihazdan iyi kamerası ve ekranı gibi özellikleri için alınabilir.pili ortalama gidecektir.performansa çok önem vermiyorsanız alın.zaten 821 kötü bir işlemci değil

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Note 8 fiyatına Note FE'den iki tane alıp para artırıyorsan tabiki FP cihaz.

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
İşlemci takılacak birşey değil. 835 ile 821 arasındaki farkı benchmark dışında göremezsin. Benim telefonum 2014 telefonu 801 var, hiç bir performans problemi yok. Yazık bi tarafta 2000 TL diğer tarafta 4000 TL telefon.

AntiqueHeritage

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
İşlemci takılacak birşey değil. 835 ile 821 arasındaki farkı benchmark dışında göremezsin. Benim telefonum 2014 telefonu 801 var, hiç bir performans problemi yok. Yazık bi tarafta 2000 TL diğer tarafta 4000 TL telefon.
3300 tl vereceğim hemde ithalatçı olcak ona vereceğim parayı mantığıken note fe ye veririm fakat nedense fp olarak görmüyor forumdakiler

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Tabi xiaomi mi 6 daha performanslı daha ucuz mesela. Ama note serisini kalemi seviyorsan samsung seviyorsan note fe gayet de fp ürünü.

rawkid

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,316
Bu telefonun tek dezavantajı yedek parçasının kolay kolay bulunmaması sanırım. Tabii birde güncelleme mevzusu var. O konuda hiç bir yerde adını göremiyorum.

AntiqueHeritage

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
Oreo alcak diyorlardı ben telefonu temiz kullanırım garantilik durum olacağını sanmam

__kadıköyRAP__

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,146
Resmi olarak çıkardığı bir cihaz sonuçta, geri çağırılıp verilmeyen note 7'lerden değil, güncelleme alacağını düşünüyorum.

daksit20

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

dostum ben düşünmedim değil sen gibi ama servis konunda samsung bakmıyor delta bakıyor ve çok da iyi olmadığı söylendi bence Türkiye garantili ürün al derim bana kalırsa yarın bir gün bozulunca insan ister istemez morali bozuyor üst Seğmen telefon bakıyorsan bile garantili olsun

AntiqueHeritage

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
dostum ben düşünmedim değil sen gibi ama servis konunda samsung bakmıyor delta bakıyor ve çok da iyi olmadığı söylendi bence Türkiye garantili ürün al derim bana kalırsa yarın bir gün bozulunca insan ister istemez morali bozuyor üst Seğmen telefon bakıyorsan bile garantili olsun
Şuandada Note 8 ithalatçı ve S8 Plus TR garantili bakıyorum bütçemi biraz arttırdım.

Son mesajlar