Samsung note edge yardım !!

Bu konuyu okuyanlar

sercan yıldırım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar merhaba 04.12.2015 yılında samsung note edge cihazini aldım. kullandıgım bütün ekipmanlar orjinal aksam telefonu sarj taktım sabah uyandıgımda ekran pixsel patlagı oldugunu farkettım tek bir serit halinde yukardan asagı ınıyor telefonu servis goturdum para iadesi yada bir ust modeliyle degistirilmesini talep ettim cihaz tamir edilcek dediler ekran cozunurlugu 2k bir pixsel patlasa gozle gorulceni düsünmüyorum lutfen yardım edin ne yapmam lazım hakklarım nelerdir . Tesekkür ederim...

Son düzenleme:

Yktrnslv

Doçent
Reaksiyon puanı
141
Hocam telefonu alalı bir sene olmuş garantisi var ve tamir edilecek. Kafanıza göre para iadesi ya da değişim hakkınız yok maalesef.
Eğer sizden tamir masrafı vs gibi şeyler isterlerse de gidip tüketici hakem heyetine başvurursunuz.

"Samsung'un rezilliği!" isimli başlık altında note 4 sahibi bir arkadaşın yaşadığı süreci okuyabilirsiniz haklarınızı öğrenmek için. Ama orada, dediğim gibi, Samsung telefonu ne tamir edebildi ne de yenisiyle değiştirebildi ve sonuç olarak note 5 verdi.

sercan yıldırım

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsung s2 bu zamana kadar sürekli samsung cihazları kullandım aldıgım telefonlar amiral gemileri 600-700 tl telefonlar degılkı 2.500 3.500 tl telefonlar 2 kere servise gitti pil sarj soketı arka kapagı degıstı ekran degısıcek ona uzuluyorum ilk defa boyle bır durum basıma gelıyor verdigin bilgiler icinde tesekkur ederımm