Bu konuyu okuyanlar

metaltillyeah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar, ben dün dr.fone uygulamasını kullanmak gibi bir hata yaptım silinen birkaç fotoğrafı geri getirmem lazımdı. Mağazadaki dumps tarayan programlar bir şey bulamadı. Ben de bi umut dr.fone de denedim ancak uygulama tararken %100 de 1 saat kaldı bende kapattım. Sonra bu hata karşıma çıktı "yetkisiz eylemler algılandı. Tüm yetkisiz değişiklikleri geri almak için cihazınızı yeniden başlatın." bunun yanında özel modu etkinleştirmeye çalıştığımda "özel mod kullanılamıyor sonra tekrar deneyiniz diyor." knox yüklemeye çalışınca cihazda yetkisiz uygulama yüklü hatası alıyorum. Telefon rootlu değil root checkerde de öyle çıkıyor, İnternette stock rom kurun diyor ancak özel moda ulaşmam lazım nasıl ulaşabilirim? Mümkün değilse çözüm önerileri alabilirim bu hataları düzeltmek adına.

Telefon samsung note 4 SM-N910CQ Android 6.0.1 yüklü

metaltillyeah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güncelleme:telefona odin kullanarak stock rom yükleyerek çözdüm. Rom yüklerken 4 veya 1 parçalı olarak ikiye ayrılıyor ben 4 parçalı(ek olarak pit dosyasıda var.) rom indirip kurdum. Telefon normal gibi şuan sadece tuş kilidine basınca ekranın açılması 1 sn. kadar geç geliyor. Ayrıca 4 parçalı romda ki bir dosyayı eksik tutarak verilerinizi kaybetmeden rom atıldığını okudum ama denemedim. Ben dosyaları feda edip temiz kurulum yaptım ne olur ne olmaz. Sorunun kaynağıda knox sayacının artmasıymış sanırım o sorunda çözüldü. Aynı sorunu yaşayan varsa bundan başka bir çözüm bulamadım.Basit bir işlem zaten, umarım yardımcı olur :)