Samsung N7100 Galaxy Note 2 "S Pen" Problemi

Konusu 'Samsung' forumundadır ve flexelem tarafından 28 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. flexelem

flexelem Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

- Samsung N7100 Galaxy Note 2 "S Pen" Problemi

Arkadaşlar, Merhaba

Sahibi olduğum Samsung N7100 Galaxy Note 2 telefonumda karşılaştığım problemi sizlerle paylaşmak isterim.

Telefonumun kalemi, her türlü işlevini yeri getirmektedir. Fakat kalem mesaj yazma bölümünde çalışmamaktadır. Bunun nedeni ise, Kaleme geçiş butonunun bulunmaması. Yani SMS yazarken, yada mail yazarken, Kalem seçeneği çıkmıyor. Yaklaşık 1 hafta önce kayboldu ve girip çıkmadığım ayar kalmadı. Umarım sorunu doğru anlatabilmişimdir, yardımlarınızı rica ederim.

2. Drtrzan

Drtrzan Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Klavye olarak üzerinde gelen klavyeyi mi kullanıyorsun yoksa başka bir klavye yükledin mi. Mesela ben "hacker keyboard" kullandığım zaman kalem seçeneği çıkmıyor. Ama samsung kavye kullanırken sorun yok.

3. besir66

besir66 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sanal klavyede iken boşluk butonunun bir solundaki butona basılı tut ve yazma versiyonu seçenekleri gelir, oradan kalemi seç.

4. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

buton kalemi sec

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar bazı kalemler el yazısı modunda olması gereknden daha ince yazıyor uçdanmı kaynaklı neden olabilir sizce

6. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Klavyenin dili sadece ingilizce olmalı. Türkçe seçeneğinde kalem çalışmamakta mesajlarda.

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ayarla>Dil ve Giriş>samsung klavye ayarlarının yanındaki çark simgesine tıkla>el yazısı>kalem kalınlığı

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar ben note 2 nin kalemini kaybettim nereden alabilirim

9. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Gittigidiyor da 2 . El var

10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

benim note 2 kalemim kırıldı garanti karşılarmı yoksa gidip almam mı lazım ?

11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

benim note 2 uzaktan menüyü değiştirmiyor başka kalem değiştiriyor kalem mi bozuk aca 2 günlük telefon ya kalemi bozuk mu cıktı acaba

Sayfayı Paylaş