Samsung mu sony mi?

Bu konuyu okuyanlar

Yasin Muştu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar symbian belleli c6 01 telefon kullanıyorum hiç uygulaması oyunu yok android telefon almayı düşünüyorum
kriterlerim güncelleme ve kullanım kolaylığı
sizce hangi marka alıyım samsungmu sonymi

SmH51

Profesör
Reaksiyon puanı
61
Markaya fazla takılmayın önce almak istediğiniz telefonda hangi özellikleri istediğinizi belirleyin ve ne kadar bütçe ayırabileceğinizi belirlemelisiniz. Bana göre ikiside iyi marka, ikisininde kullanımı kolay.

Yasin Muştu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
900 lira gibi bir bütçem var herkezde samsung var ama sonyi seviyorum düşünüyorum o kadar samsung kullanıcısı salakmıda samsung alıyor mutlaka bi +sı vardır diye düşünüyorum o + sını merak ediyorum

SmH51

Profesör
Reaksiyon puanı
61
900 lira gibi bir bütçem var herkezde samsung var ama sonyi seviyorum düşünüyorum o kadar samsung kullanıcısı salakmıda samsung alıyor mutlaka bi +sı vardır diye düşünüyorum o + sını merak ediyorum
Samsung markasını tercih edilmesinin nedeni bence fiyatlarının sony e göre daha ucuz olması.

eXen

Asistan
Reaksiyon puanı
4
sony yeni yeni geliyor. başta android platformuna yorsaydı kendini daha iyi yerlere gelebilirdi.
android devrimi samsung ile başladı diyebiliriz. meyvalarını iyi topladı. apple a başarılı bir
biçimde kafa tuttu. şimdi s serisi hep ses getiriyor. samsung un güncellemeleri de sony den
daha başarılı.

patientia

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Samsung alt ve orta segmente önem vermiyor Sony kadar ve Sony'nin kasa yapısı vb olsun Samsung'un her segmentindeki telefonlardan daha kaliteli

abdullahkhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
900 lira bütçeyle alınabilecek en iyi cihazlar Xperia P ile LG Optimus L9. Samsung'u silin, o fiyat segmentinde adam akıllı bir telefonu yok.

sahar03

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Android Çıktı Çıkalı Tüm Markalarda Seçebileceğimiz Modeller Mevcut Fakat Bu Kişiden Kişiye Değişkenlik Gösterebilir.
Size Tavsiyem Android Geniş Ve Kapsamlı Bir İşletim Sistemidir.
Bir Marka Üzerinde Karar Kılmayın Şu an Android İşletim Sistemini Kullanan Markalar Birbirleri ile Adeta Kıyasıya Rekabet İçerisindeler.
İsterseniz Markaların Amiral Gemisi Olarak Adlandırdığı Android Sistemli Telefonlardan Örnek Verelim ;
"Htc" One
"Samsung" Galaxy III ve Galaxy IIII
"Lg" NEXUS4 ve LG optimus G
"Sony" Xperia Z
Bu Süper Cihazları Karşılaştırırsak, Birbirlerine Karşı Donanımsal Ezici Bir Üstünlüğü Yok .

hasanistan44

Profesör
Reaksiyon puanı
3
[MENTION=335858]sahar03[/MENTION] ün de dedigi gibi tercihinizi kisisel olarak yapmalısınız birine göre en iyi cihaz s4 tür, diger birine göreyse en iyi cihaz xperia z dir tercih tamamen sizin.