Samsung Monte Kullananlar

Bu konuyu okuyanlar

uploader

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Ben bir ay önce 479 Tl ye Samsung Monte aldım. Çok üzerine düşmedim. Eşimin resimleriyle doldurdum 3 ana ekranı. Widgetları ana sayfaya filan ekledim. Bir kaç kere Kastamonu'ya gittim ve gideceğim yeri Google Maps V3.0.2 versiyonu yüklüydü Google Maps in. Onunla buldum işte. Kamera müzik çalar özelliklerinin filan hepsini kullanabiliyorum. Ama birkaç sorunum var benim.

Bu telefonla video izleyemiyorum. İnternette bolt browser tavsiye edilmiş ama olmuyor öyle. Flash player filan yok mudur bu telefonla .flv gibi formatlarda video izleyebilmek için?

Bu telefonun hiç yazılım güncellemesi filan olmuyor mu? Oluyorsa nereden takip edeceğiz bunu...

Samsung Apps'te bu telefon için hiç bir uygulama yok. Bu telefon için sizin bildiğiniz ya da tavsiye ettiğiniz güzel programlar var mıdır?

Mobil tv özelliği var olarak gördüm birde bir sitede de yok sanırım. İnternet üzerinden filan izleyebilir miyiz TV?

Ve youtube da Samsung Monte Android Skin/Mod/Patch - watch in 480p high quality! adlı bir video var.

http://www.youtube.com/watch?v=a6juvl9nu1Q

adresinde. Bu olay çok hoşuma gitti bende gerçekleştirebilir miyim?

Bu Active Sync ve Senkronize olayları nedir :S

Şimdiden çok teşekkür ederim. Telefonu çok seviyorum. Bi de bunları bilsem, olsa dört dörtlük olacak gözümde :)