Samsung Lockstar Uygulaması Güvenilir Mi?

Bu konuyu okuyanlar

ODIOS02

Asistan
Reaksiyon puanı
190
Merhabalar. Ben kilit ekranımı değiştirmek için Samsung Lockstar uygulamasını indirdim. Kayıt yeri ve kişileri istedi. Kayıt yeri her neyse ancak kişileri görünce biraz şüphelendim açıkçası. Sizce güvenilir mi? Bir de kayıt yeri istedi ancak nereye kayıt ediyor?

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Merhabalar. Ben kilit ekranımı değiştirmek için Samsung Lockstar uygulamasını indirdim. Kayıt yeri ve kişileri istedi. Kayıt yeri her neyse ancak kişileri görünce biraz şüphelendim açıkçası. Sizce güvenilir mi?
Hazır resim indirmeniz olmazmi ?

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554

ODIOS02

Asistan
Reaksiyon puanı
190
Konuyu okur okumaz direkt APKMirror'a girip link bulup gelmiştim ancak zaten APKMirror'dan indirmişsiniz. Yazılım Samsung'un yazılımı, APKMirror en güvenilir sanırım birinci mağaza aynası. Bu durumda korkmak gereken bir şey yok. Tabi Samsung veri çalıyorsa bilemem.
Yani korkmam gereken birşey yok değil mi?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konuyu okur okumaz direkt APKMirror'a girip link bulup gelmiştim ancak zaten APKMirror'dan indirmişsiniz. Yazılım Samsung'un yazılımı, APKMirror en güvenilir sanırım birinci mağaza aynası. Bu durumda korkmak gereken bir şey yok. Tabi Samsung veri çalıyorsa bilemem.
Bir de orijinal kilit ekranına nasıl dönerim?

UnFrGvnG

Müdavim
Reaksiyon puanı
990
Hem Samsung'un kendi mağazasından indirmemişsin hem de kişiler ile alakası olmayan bir uygulamanın izin istemesi çok saçma. Kişi listen gitmiştir büyük ihtimalle.
Haklısın, 3. Taraf uygulamanın telefonuna erişmesi hiç normal değil

ODIOS02

Asistan
Reaksiyon puanı
190
Haklısın, 3. Taraf uygulamanın telefonuna erişmesi hiç normal değil
Yani? Telefonuma virüs gitmiş midir yoksa sadece kişi listem mi gitti? Samsung'un yaptığı bir uygulama. Bir de kilit ekranını nasıl orijinal yaparım.

alihanabi

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Yani? Telefonuma virüs gitmiş midir yoksa sadece kişi listem mi gitti? Samsung'un yaptığı bir uygulama. Bir de kilit ekranını nasıl orijinal yaparım.
Tek endişe ettiğin telefonuna virüs girip girmediği ise, apkmirror resmi bir sağlayıcı değil. İçinde virüs olup olmadığını bilemezsin. Böyle garip gurup işlere girme. Nasıl eski haline getireceğini bilmiyorum.

ODIOS02

Asistan
Reaksiyon puanı
190
Tek endişe ettiğin telefonuna virüs girip girmediği ise, apkmirror resmi bir sağlayıcı değil. İçinde virüs olup olmadığını bilemezsin. Böyle garip gurup işlere girme. Nasıl eski haline getireceğini bilmiyorum.
Sağol.

Sağol
Ya virüs değilde bilgilerin gitmiştir
Anladım. Yapmam gereken bir şey var mı yoksa geçmiş olsun mu ?.

Kilit ekranını normal getirmek için -samsunglarda geçerli, diğer markalarda var mı bilmiyorum- sıfırla kısmında ayarları sıfırla var. Telefonu sıfırlamak ile yaptığımız ayarları sıfırlamak ayrı şeyler. Ayarları sıfırla dediğimde kilit ekranı düzeldi.

Son düzenleme:

ODIOS02

Asistan
Reaksiyon puanı
190
Sağol.

Sağol

Anladım. Yapmam gereken bir şey var mı yoksa geçmiş olsun mu ?.

Kilit ekranını normal getirmek için -samsunglarda geçerli, diğer markalarda var mı bilmiyorum- sıfırla kısmında ayarları sıfırla var. Telefonu sıfırlamak ile yaptığımız ayarları sıfırlamak ayrı şeyler. Ayarları sıfırla dediğimde kilit ekranı düzeldi.
"Aynı şeyler" demişim. Farklı şeyler olacak. Yeni farkettim.

Hey, yardım edecek yok mu?

Son düzenleme: