Samsung LED TV’lerde %45’e varan indirim fırsatları Teknosa'da

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
31
A3SJGld.jpg

Kampanyaya ulaşmak ve ürünler hakkında daha fazla bilgi için tıklayın.

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Çok pahalı Samsunglar. LG 47LM660 yada 55LM640 alıcam 1-2 ay içerisinde.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
UE46ES8080 aldim arkadaslar. Maclari izlemek artik daha zevkli olacak :p

Allah hepinizin gönlüne göre versin.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Detaylı bir ürün incelemesi bekliyoruz senden :D

Emrin basim üstüne de, nasil detayli ürün incelemesi yapilir pek bir fikrim yok. Biraz yardimci olursaniz bende seve seve kurcalar bulur yazarim :D

Aklima gelen sadece tv'de olan appler, hd kalitesi, renkleri, 3D özelligi. Bilmedigim ve daha önce hic görmedim zimbirtilar cikti kartondan. Arastirir yazarim insallah.

Reaksiyon puanı
31
Emrin basim üstüne de, nasil detayli ürün incelemesi yapilir pek bir fikrim yok. Biraz yardimci olursaniz bende seve seve kurcalar bulur yazarim :D

Aklima gelen sadece tv'de olan appler, hd kalitesi, renkleri, 3D özelligi. Bilmedigim ve daha önce hic görmedim zimbirtilar cikti kartondan. Arastirir yazarim insallah.
Estafurullah emir ne demek ricamız olur örneğin bu konudaki gibi hem diğer arkadaşlarda fikir edinip faydalanmış olurlar :)
http://forum.shiftdelete.net/lg-ev-elektronigi/283773-lg-42lm760s-alindi-fotografli-inceleme.html

muratflash

Rektör
Reaksiyon puanı
510
Bende eylül ayında almayı düşünüyorum ama marka olarak Samsung düşünüyorum..

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
Arkadaşlar, 3D tv alırken aktif ve pasif 3D teknolojiler konusunda bilgi edinmenizi tavsiye ederim :)

LG, philips panellerinde pasif 3D teknolojisini kullanıyorlar , samsung ise aktif 3D teknolojisini(Aktif 3d yi bildiğim kadarıyla sadece samsung kullanıyor).

Samsung'un gözlükleri pahalı, ağır, bataryalı ve 2tane.
LG'nin gözlükleri ucuz, hafif, bataryasız ve 4 tane. (kalabalık gruplar ile izlemek +'sı)

Birçok araştırmaya göre pasif 3d teknolojisi, aktif 3d ye göre daha az başağrısı yaratıyor. Fakat aktif 3d biraz daha gerçekçi bir 3d keyfi sunuyor(Kişisel tecrübem).

Samsung, LG ye oranla aynı kategorideki ürünlerde 1000TL ye yakın daha pahalı oluyor.

LG'nin dual play teknolojisi de ps3 oyuncuları için çok güzel bir özellik. Araba yarışlarında 2 kişi oynuyorsanız ekran 2ye bölünüp daralıyor. Dual play teknolojisi ile 2 gözlük takıyorsunuz ve her gözlükten ekrana baktığınızda ayrı bir görüntü görüyorsunuz. ekran ortadan 2'ye bölünmeden ve daralmadan keyifle oyun oynayabiliyorsunuz.

LG'nin 660 serisi ve üstü modellerinde magic motion kumanda geliyor ve smart tv de mouse gidi kullanabiliyorsunuz. Ekrana tuttuğunuz kumandayı silah ile nişan alır gibi mouse olarak kullanıyorsunuz:) Çok güzel bir özellik.

Digiturk Play kullanan arkadaşlar için ise; emin değilim ama sadece LG nin smart tv uygulama mağazasında digiturk play uygulaması var. Böylelikle smart tv deki digiturk play uygulaması ile ligtv maçlarını sorunsuz izleyebiliyorsunuz. Samsunglarda ise web browserdan girip açmanız gerekecektir. Browser-flash desteği sebebiyle sorunlar yaşanabilir, emin olamıyorum.

Ayrıca TV alıcak arkadaşlar için teknosa herzmn ki gibi piyasa fiyatından 300-500TL yukarıda satıyoru:) indirimli olduğuna bakmayın. Hızlıal yada hepsiburada gibi sitelere yönelmenizi tercih ederim. Zaten memnun kalmazsanız 7 gün içerisinde koşulsuz iade edebiliyorsunuz. Siparişiniz kargo ile eve geldikten sonra, kolisini açmayın, tv'nin yetkili servisinden randevu alıp, kutuyu onlara açtırıp tvyi kurdurtun:) Ücretsiz hemde.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=221572]-Beneficence-[/MENTION]

Hafta sonuna edindigim bilgileri insallah sizlerle paylasacagim.

tambjk

Profesör
Reaksiyon puanı
16
3D'yi simdilik sadece tv'de olan 3D Explorer uygulamasiyla deneyebildim. Full test edebilmem icin bluray player almam gerekiyor. Fazla fark eder mi peki? Sonucta ikiside 3D yani.
Blue-ray player alacağına ps3 al :) üstüne az biraz daha ekle birde konsolun olur oyun oynarsın.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
[MENTION=142972]tambjk[/MENTION]

PS2 varken PS3'e para vermek istemiyorum :D

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
PS2 bluray oynatamiyor maalesef :)

Bluray filmlerim mevcut zaten ( 5-10 ) tane var elimde. Bana lazim olan tek player. PS3 alma gibi bir niyetim olsa onun yerine bekler duruma göre ps4 alirim.