Samsung kies baglanti sorunu icin alternatif cozum

Bu konuyu okuyanlar

GALAXYS2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar son kies guncellemesi yaptriktan sonra telefon kies baglanmiyordu, uyari mesajinda telefonu pc modunda baglayin diyordu, cozum su,
ayarlar/uygulamalar/gelisim/ altinda 2 secenek var bunlardan,
usb hata ayiklama secili olmayacak,
sahte korumalara izin ver secili olacak,
ben sorunu bu sekilde hallettim sorunsuz baglaniyor.... NOT COZUM GALAXYS2 UZERINDEN YAPILMISTIR, AYARLAR DIGER TELEFON MODELLERINDE DEGISIKLIK GOSTEREBILIR....

0FLu61

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardes samsung Ace kullanıcısıyım.Dedıgın gıbı yaptım ve sorunum çözündü. Cok saol :)

cumalisav02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Kies benzeri program var mı?

Farzedelim telefonun tuşları, bozuk telefon açılmıyor ve telefona format atmak istiyorum.

Yani telefonu data kablosuyla PC'ye bağlayarak, bir program aracılığı ile android yüklemek istiyorum. Yapılabilir mi? bir ara bir tanesine denk geldim şimdi bulamıyorum.

Duhan.Soysal

Müdavim
Reaksiyon puanı
184
Kies benzeri program var mı?

Farzedelim telefonun tuşları, bozuk telefon açılmıyor ve telefona format atmak istiyorum.

Yani telefonu data kablosuyla PC'ye bağlayarak, bir program aracılığı ile android yüklemek istiyorum. Yapılabilir mi? bir ara bir tanesine denk geldim şimdi bulamıyorum.
Odin var. Samsung cihaza rom flashla mak için

cumalisav02

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sadece samsung değilde , bütün androidli telefon-tablet için olan varmı? Veya odin samsung olmayancihazlarada format atabiliyor mu? Çünkü kies birçok cihazı göremiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim s3 mini bağlaniyorda kaliyor sonra desteklemiyo diyo ama destekleyeni indirdim acaba sorun nedir?