1. tohmanenes

tohmanenes Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende yurt dışından samsung 9001 getirttim benndede ayni sorun vardı kıes bağlanmıyordu telefonla oynarken bağlantı kablosunu çıkararak usb ayarları ndan bölümünden samsung kies yerine medya oynatıcısını secerek kiesle bağlantı kurdum sonra tekrar kabloyu cıkararak usb ayarlar bölümünden samsung kies sectim tekrar bağlantı ve işlem tamam

2. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaslar bendede samsung galaxy s plus var ayni sorunlar bendede vardi pc ye bagladigimda sarj ediliyordu . usb ayarlarinda kies den cikin ve veri depolamayi secin o zaman sorun olmuyor..

3. skara

skara Asistan

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kies bende de bazen bağlantı sorunu veriyor alışamadım gitti malesef.

4. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

ben de crby 2 war ve usb kablosunu takar takmaz tel kapandı ve kabloyu çıkaqrdım telefonu açtığımda hala pc ye bağlı olarak gözükü yoduu kablo takılı da deil di 2 günden beri düzelmedi . bataryayı çıkarıp taktım en az 10 olmuştur açtık kapattım okr sıfırlamalardan format attım yardımcı olur musunuz çıldırcam.!!!!!!!!!!

5. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Apple almayıp S3 aldım diye bin pişmanım. Arkadaş Kiese bağlanmaz, "program durduruldu" hatası verir. Jelly Bean diye bir zımbırtı yükleriz, oyunlarda kasma başlar.

6. Mertekin34

Mertekin34 Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Aynı sorun bende de vardı ve çözümünü buldum kendimce.Telefonu bağladığın anda kies üzerinde bağlanılıyor yazısı bitip bağlanana kadar telefonunun ışığını söndürme.Yani ekranın ışığı yanık kalsın bağlandığını göreceksin :)

Edit: Başlık açılalı aylar olmuş ama birisi hortlatmış yine bende bakmadan yorum attım.Olsun sorunu yaşayanlar yorumumu görüp sorunu çözebilir :D

7. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

hortladında yine çözüm olmadı :((8

8. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bendede ace2 var ve bu usb sorunundan kurtulamıyorum ya jarz oluyor ama bağlanmıyor bildirimde gelmiyor ilk başlarda böyle bir sorunum yoktu neden şimdi böyle oldu anlamadım yardımcı olursanız sevinirim

9. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

benim bir arkadaşımda bu sorun vardı data kablosundan olduğunu anladık. bizde orjinal data kablosu ile deneyince sorun çözüldü.

10. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

benım telefonum yurtdısından geldı bu ne gıbı bır sorun olur

11. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

arkadaşlar corby II var bendede data orjinal değil takıyorum bağlantı kuruluyor dosya aktarımı yapabiliyorum fakat şarj da sıkıntı var 2 gündür şarj etmeyi deniyorum(şarj aletim olmadığı için) gece taktıktan sonra sabaha olan şarjıda yiyip bitiriyor bunu nasıl çözerim şu anda kies indiriyorum samsung dan varsa bilen acil bi cevap lütfen.

12. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

benim telefon pc uygulamasına bağlanıyo ve şarj oluyo bunun olmaması için ne yapabilirim...

13. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Arkadaşlar bendede aynı sorun vardı çözüldü kies programının logosuna sağ tıklayıp özellikler diyin ve uyumluluk modunu xp sp3 dü bende vistayı seçtim sp2 uygula ve tamam dedim sorun çözüldü başladı sürücüleri yüklemeye ve tanıdı telefonu. hata ayıklama modunu açın ama sürücüler yüklendikten sonra

14. hllksck

hllksck Üyecik

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    wıfı ıle yap daha garantılı ve daha hızlı oluyor tarayıcı ya telefonda gorunen ıp adresını yazdıktan sonra hemen telefon gelıyor

15. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

süpersin kardeşim bilgi için çok teşekkürler..

16. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

merhaba arkadaşla bişey soram bu samsung kieste bağlanıp mesajları nasıl görebilyosun

17. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

Arkadaş samsung alıcağına taş al daha iyi ya marka fanatiği bi adamı soğutacak kadar beceriksizler

18. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

bu sorunu telefonu servisten alınca yaşamaya başladım telefondan mıdır yoksa win7 de nmi anlayamadım önceden vistay la sorunsuz bağlanıyordum

19. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

aynı sorunu telefonu servisten alınca yaşamaya başladım telefondan midir yoksa win7 den mi bilemedim eskiden vista ile sorunsuz bağlanıyordum

20. SDN Okuru

SDN Okuru SDN Okuru

"Arkadaşlar bendede aynı sorun vardı çözüldü kies programının logosuna sağ tıklayıp özellikler diyin ve uyumluluk modunu xp sp3 dü bende vistayı seçtim sp2 uygula ve tamam dedim sorun çözüldü başladı sürücüleri yüklemeye ve tanıdı telefonu. hata ayıklama modunu açın ama sürücüler yüklendikten sonra" sorunumu çözüldü. Windows 7 seçtim hal oldu.

Sayfayı Paylaş