Samsung J8 Kullanıcı Tavsiyesine İhtiyacım Var

Bu konuyu okuyanlar

amygos16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar,

Telefon ile oyun oynamayan biriyim. Bugüne kadar hiç bir oyun yüklemedim öyle söyleyeyim. Ve şu an da hala S4 kullanıcısıyım. ılların amiralinin tadı bile cidden ayrı. Şu an bile J8 ve bir çok telefondan ekran çözünürlüğü vs. çok çok daha iyi. Ama artık takdir edersiniz işlevsiz kalmaya başladı. Bu sebep ana neden olmasa da, bütçemden ve mevcut piyasa fiyatlarından dolayı yüksek meblağda bir parayı telefona yatırmak istemiyorum. Bu sebeple J8 almayı düşünüyorum.(Fiyatı 1.6k-2k dolaylarında geziyor.)

Telefon ile yaptığım temel işlemler; mail uygulaması, whatsapp, yandex navigasyon, google translate, 5 adet farklı bankaların mobil şubesi, instagram, tinder, swarm, shazam, tandem, üniversitemin uygulaması, 2-3 fotoğraf editleme programı, call recorder, gloria+starbucks uygulamaları, youtube kullandığım temel uygulamalar. Bunları temel varsayıp üzerine biraz daha uygulama yüklediğimde sıkıntı çıkarmayacak(en az 2 yıl), bataryası açısından günü çıkartacak bir cihaz arıyorum. Gözlemlediğim kadarıyla J8 plastik kasa da olsa bir nebze tasarım açısından hoş ve duygusal açıdan daha uygun. (Bu arada bütün bu uygulamaları S4 ile halen yapabilmekteyim. Her ne kadar sıkıntı yaşasam da. 3-3.5 yıldır da kullanmaktayım.)

Ancak uzun zamandır bu cihazı kullanan arkadaşlardan rica ediyorum, sizce alınır mı? Kullanmayan arkadaşlarda lütfen huawei vs. markalarda telefon önerisi yapmayınız. Zira marka konusunda servis açısından takıntım var. Yani marka olarak şimdilik samsung üzerinden belirttiğim bütçe düzeylerinde önerilere de açığım. Ancak temel soru dediğim gibi; J8, alınır mı?

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
Size tavsiyem şu modellere bakın.
xiaomi mi8lite
Meizu x8
Gm9pro
Asus zenfone max pro
KEşke tam okusaydınız gönderiyi :D

---- Mesajlar birleştirildi ----

Kullanmadım ama önermem. Samsung orta segment telefonları beceremiyor.

Son düzenleme:

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
KEşke tam okusaydınız gönderiyi :D

Kullanmadım ama önermem. Samsung orta segment telefonları beceremiyor.

Doğru altta yazmış ben zaten okudum ama önermiyorumda o cihazı ne esprisi varki 1800/2000 tl olacak çok güzel bir pocophone f1 var ekranı kırılsa 300/400 max fiyatı bu j8 donanım ve özellik olarak çöp.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Birde şöyle bir şey bırakayım buraya j8'de ki işlemci xiaomi'nin 2 sene önceki en düşük seviye telefonunda bulunan işlemci oluyor siz 2019 yılında 1800/2000 tl vermekten bahsediyorsunuz.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Kullanmadım ama samsung'un j serisini önermem. Donanımı zayıf ve o fiyata daha iyi cihazlar var.

Erkenekli

Asistan
Reaksiyon puanı
277
İlla Samsung sa bari a7 2018 al J8 çok kötü çünkü ama benim önerim mi 8 lite olurdu

Yada yeni çıkacak Samsung m20 olur 1800 den çıkacakmış en azından J8 den iyidir

Son düzenleme: