Samsung J7 Pro(2017) mi Xperia XA1 Ultra mı ?

Hangisi ?

• Samsung J7 Pro 2017

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

Bu konuyu okuyanlar

kamehameha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba, faturamın üzerine bu 2 telefondan birini almayı düşünüyorum ve bu iki telefon için önerilerinize,fikirlerinize ve yorumlarınıza ihtiyacım var. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum :)

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Arkadaşlar merhaba, faturamın üzerine bu 2 telefondan birini almayı düşünüyorum ve bu iki telefon için önerilerinize,fikirlerinize ve yorumlarınıza ihtiyacım var. Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ediyorum :)
Sony nasıl bir yazılım kullanıyorsa 2700Mah pili olmasına rağmen pili bitmiyor, ayrıca ön kameranın video ve resim performansı müthiş, tüm bu artılar için ben olsam, ön yargılarımı kırar ve Sony Xperia XA1 Ultra alırdım.
Note : Galaxy Note 8 kullanmama rağmen, Sony Xperia XA1 Ultra aktif olarak elimin altında olan bir cihaz ve saydığım özellikler bir çok Amiral Gemisi denen telefonda yok, buna göre seçiminizi yapın. ;)

kamehameha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sony nasıl bir yazılım kullanıyorsa 2700Mah pili olmasına rağmen pili bitmiyor, ayrıca ön kameranın video ve resim performansı müthiş, tüm bu artılar için ben olsam, ön yargılarımı kırar ve Sony Xperia XA1 Ultra alırdım.
Note : Galaxy Note 8 kullanmama rağmen, Sony Xperia XA1 Ultra aktif olarak elimin altında olan bir cihaz ve saydığım özellikler bir çok Amiral Gemisi denen telefonda yok, buna göre seçiminizi yapın. ;)

Yorum ve önerileriniz için çok teşekkür ediyorum :grin:

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477
Yorum ve önerileriniz için çok teşekkür ediyorum :grin:
Rica ederim. :)
Ayrıca telefon tasarımına tuğla gibi diyen olacaktır, o ne yaa öyle alttan üstten boşluk var diyen olacaktır, ancak biraz Japon Zen felsefesini biliyorsanız o sadeliğin ne demek olduğunu, kamera ile fotoğraf ve video çekmek için telefonu elinize aldığınızda, o tasarımın ne kadar güzel ve kullanışlı olduğunu anlayacaksınız.
Bu benim görüşüm, tasarım olarak bence çok güzel telefon.