Samsung J7 mi, Asus zenfone 2 mi almalıyım kullanıcı tavsiyeleri lütfen ?

Hangi firma ?

• Kullanılan toplam oy
    7

Bu konuyu okuyanlar

Uber

Müdavim
Reaksiyon puanı
798
Merhaba Bütçeme uygun olan 2 telefon arasında kararsız kaldım J7 mi almalıyım Zenfone 2 mi ? Vatan comp. 'dan almayı düşünüyorum. Bu telefonları kullananlar veya bilgi sahibi olan arkadaşlar önerilerinizi bekliyorum. 1 hafta içinde alacağım.

Cep Telefonu Modelleri Akıllı Cep Telefon Fiyatları - VATAN

j7 tasarımı daha güzel ben samsungla tanışalı 3 gün oldu tasarımı ve tuş kullanımı filan hoşuma gidiyor önceden hep sanaş tuş vardı telefonumda
zf2 güzel ama çok kaba bir telefon kalın hemde 4 gb ram insanları etkiliyor ama android de 3 gb işinizi görüyor fazlası bi işe yaramz bence

alacak olursanız vatan pc tavsiyem garanti konusunda takip kolaylıgı vs digerlerinden daha iyi teknosada magazayı aradığınızda açan bile olmuyor genelde

kükreyenkedi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
çok teşekkür ederim açıkçası düşüncelerime paralel oldu yorumların buda beni samsung j7'yi almam konusunda ikna etti doğrusu :) cep telefonlarında Vatan Pc benimde favorim konusunda şu noktada dediklerin çok doğru, kötü tecrübeler edindim ben değil ama ünide arkadaşım teknosadan fazlasıyla şikayetçiydi. çok sağol öneri ve fikirlerin için.

muhsin1

Asistan
Reaksiyon puanı
1
j5 kulanıyorum menmunum ısıgın az oldugu yerlerde iyi cekmıyor o da fiyatı diyelim

kükreyenkedi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
j5 kulanıyorum menmunum ısıgın az oldugu yerlerde iyi cekmıyor o da fiyatı diyelim

anladım tabi ki fiyat farkından olsun o kadarda ama genel olarak samsung telefonlarda bir memnuniyet var bu yüzden bende samsungtan bütçeme uygun olan j7 alıcam, teşekkürler

ghuru

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba;

Belirttiğin cep telefonlarından şahsi görüşüm asus olabilir. yazılım desteği konusunda ciddi harika bir firma.
Telefonu Pc ye bağlamak için harika kolay kullanılan programları var, telefon ekranı PC de masa üstünde gözüküyor normal telefonda kullandığın şekilde mouse ile kullanabiliyorsun.
Bende asus zenfon 6 vardı sonra sony telefon aldım açıkçası pişman oldum. Son karar seni parayı veren düdüğü çalar demiş atalarımız.