Samsung i551 gt

Bu konuyu okuyanlar

ashabulyemin

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Marka Samsung Model i5510 Diğer model adı Samsung Galaxy 551 Form faktör Slide sideways Renk Black Şebeke
info.gif
GSM şebeke 3G, EDGE, GPRS, GSM, HSDPA (3G), HSUPA Servis 850, 900, 1800, 1900 Bağlantılar
info.gif
Bluetooth v3.0 with A2DP Kızılötesi Hayır Wi-Fi(WLAN) Evet USB EvetMicroUSB v2.0 Faks / Veri Evet Ekran
info.gif
Ana ekran Color TFT touchscreen Renkli ekran 256.000 renkler Boyutlar 81.2 mm mm. Çözünürlük 240 x 400 piksel Dış ekran Hayır Bellek
info.gif
Dahili bellek 160MB Harici bellek 32GB Bellek Kartı yuvaları 1 Bellek kartı tipleri MicroSD, MicroSDHC Temel özellikler
info.gif
Pil Standard battery, Li-Ion 1200 mAh Bekleme süresi Bilinmiyor Konuşma süresi Bilinmiyor Arama
info.gif
Tireşim Evet Foto ID Evet Melodiler MP3, WAV Kamera
info.gif
Kamera Evet Megapiksel 5 megapiksel Maks. fotoğraf çözünürlüğü 2592x1944 piksel Dijital zum Yesx Optik zum Hayır Otomatik netleme Evet Flaş Hayır Video kayıt Evet İkinci (dahili) kamera Bilinmiyor Mesaj
info.gif
SMS Evet MMS Evet T9 metin girişi Evet E-posta Evet HTML tarayıcı Evet Multimedya
info.gif
FM radyo çalar Evet Java desteği Evet Ses çalar eAAC, MP3, WAV Video oynatma H263, MP4, WMV Özellikler
info.gif
Melodi ekleme Evet Ajanda fonksiyonları Organiser, Voice memo Görüntülü görüşme Hayır Diğer özellikler Android OS, v2.2, Social networking integration, Google Search, Maps, Gmail Format
info.gif
Ağırlık Bilinmiyor Boyutlar (Y x G x D) Bilinmiyor
images

Kafaya koydum inşaallah alırım.yaklaşık fiatı 650 tl samsung shoplarda 10-12 teknosalarda 6 taksit cıvarı.
Klavyesi kullanışlı bir dezavantajı hergün şarj gerekli onada değer.

ashabulyemin

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
kardeş tüm samsung shoplara baktım yok sadece teknosada var ki biraz yüksek geliyor.İnceledim harika aslında kendime değil yeğenime alıp süpriz yapacağım

ddddddddddd

Müdavim
Reaksiyon puanı
19
şanslı yiğenin varmış :)bende araştırdım bulamadım antalyadaki samsun'a bakma fırsatı bulursam bakarım.

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Voice memo Görüntülü görüşme Hayır...Diyor...

muratflash

Müdavim
Reaksiyon puanı
510
Bugün bu telefonu aldım Vodafone hattıyla birlikte 700 tl çok hoşuma gitti gerçekten Android işletiöm sistemli ve klavyeli güzel bi telefon... Galaxy S2 filan alacaktım ama biraz tuzlu geldi... Ama buda güzelmiş dokunmatik ekranıda kesinlikle yağ gibi herkese tavsiye ederim bu telefonu..