Samsung gs2 mi htc sensation mu evo 3d mi alsam yoksa iphone 5 i mi beklesem???

Bu konuyu okuyanlar

yer__6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Su anda bu msj galaxy s2 den yaziyorum. yaklasik 1.5 aydir kullaniyorun suanda amerikadayim ve uzun arastirmalar sonucunda bu telefona karar verdim. Amerikada oldugum icin buraya da topu topu 4 ayligina geldigim icin fotograf makinasina internete girmek icin laptopa ve telefona ihtoyac vardi ama galaxy s2 le hepsini cozmus oldum bence fotograf ve video kalitesi inanilmaz derecede ii. internet hizida mutis saniyede 2 Mb veri cekiyorum torrentden.bana gore gayet kullanisli bi telefon denilen sorunlarin hic biri bende yok. bir tek isinma problemi denmis oda cok grafik zengini oyunlarda oluyo ve bana gore rahatsiz edecek seviyede deil.tipi plastik olusu dezavantaj denmis ama telefonu eline alan aa ne kadar hafif demekden kendini alamiyo bence gayrt de tasarim olarak guzel bi telefon arayuzlerde htc sense demisler android marketde bir suru launcher var dileyen indirir ve arayuzu deistirebilir o da yetmiyosa rom deistirebilirsiniz. htc nin de 160 gr oldugunu unutmamak lazim.

isobel

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sgs 2 ile ilgili renk problemi rakiplerin duzmecesi de olabilir! sonucta 10 milyondan fazla satan bir telefondan bahsediyoruz.

hodor

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
umarım iphone 5imi beklesem derken iphone 5 çıkınca bunların fiyatı iner die düşünmüşsündür çünkü iphone 5 yeni çıktıgı zmn alabilecek gücün varsa sensationla s2 ile uğraşma şimdiden s3 al :D

sersabah

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu biraz da maddiyat ile alaklalı bir durum,iphone 5 yaklaşık 2000 lira fiyatla satılacak fakat evo ve sensation 700-800 lira şu anda...iphone 5 çıktığında samsung ve htc de başka amiral modeller çıkartacak ki çıkartmak üzereler zaten,evo ve sensation fiyatları biraz daha düşecek....tabi bu duurmda senin sorun şuna dönüşüyor:"elimde 200.000 lira var mercedes mi alsam opel vectra mı alsam?" daha spesifik düşünürsen daha net cevaplar alabilirsin...