Samsung gs2 mi htc sensation mu evo 3d mi alsam yoksa iphone 5 i mi beklesem???

Bu konuyu okuyanlar

morte

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefon almayı düşünüyorum da birkaç telefon arasında kaldım sgs2 yi düşünüyorum ama ısnma vb problemlari varmış sensation da sense 3.0 baya cezbedici qhd ekran var ama kamerası iyi değil ve diğerlerine göre yavaş diyolar hangisini tercih etmeliyim yoksa iphone 5 veya xperia duo(daha tanıtılmadı) yu mu beklemeliyim???
not:müzik internet oyun ve video(film) performansı önemli

EXPERT21

Asistan
Reaksiyon puanı
2
gs2 fb2 de olabilir istersen bjk 5 i bekle :D şaka bi yana
iphone 5 hakında kimse yorum yapamaz sanırım.. ama şuan için en iyi telefon samsung gs 2 yok yok sanırım herşey var 3d için biraz erken fazla pahallı olabilir 1699 tl veren .2500 tl de verir sanırım fazla vaktin varsa iphone 5 bekle derim

morte

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefon çok iyi ve hızlı ama böyle problemleri var ısınma ekran gibi yazılım güncellemesiyle giderilebilir mi acaba??

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Güncellemeyle bu sorunlar düzeltilemez.

fthtsdmr

Profesör
Reaksiyon puanı
44
Bende htc ile sgs2 arasında kalmıştım.Tercihimi Sgs2 den yana kullandım.Şimdilik memnunum.Videoda izlediğim pembelik sorunu bene yok.Evet telefonda ısınma sorunu var.Özellikle 1080p video izlerken farkı anlaşılıyor.Onun dışında her şeyiyle mükemmel alet.

Demir*

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HTC'nin sense UI si ile GS2 yi geçeceğini düşünüorum

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
O kadar para vermeyi gözünden çıkardıysan SGS2'yi tavsiye ederim ama telefonda kamera sorunu var bencen sana söylemesi, istersen şu video'ya bakabilirsin ;

[video=youtube;GoI0PZnjcfA]http://www.youtube.com/watch?v=GoI0PZnjcfA[/video]

Bunu duymamıştım, bu kötü bir haber oldu, tabiki sadece bir video ile kıyaslamak ne kadar doğru olur bilememde... test eden birisinden inceleme almak lazım, eğer kamera kötüyse bu şekilde iyi bir haber değil.

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
LG Optimus 3D'yi de düşünebilirsin Eylül gibi çıkacakmış ve fiyatı makul seviyede olacakmış

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
ben kullandım sgs2 bi sorun ile karşılaşmadım. gönül rahatlığı ile alabilirsin.

bLaCkSouL

Profesör
Reaksiyon puanı
8
HTC'nin arayüzü, SGS 2'nin ise işlemci, grafik kartı, ekranı ayırt edici unsurlar. Karar sana ait :)

vladislav

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Optimus 3D'de düşünebilirsin teknik özellik olarak SGS2'yi geçiyor ayrıca gözlüksüz 3D keyfi yani. :)

morte

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Optimus 3D'de düşünebilirsin teknik özellik olarak SGS2'yi geçiyor ayrıca gözlüksüz 3D keyfi yani. :)
sgs2 yi optimus 3d den daha üstün biliyorum aynı zamanda ben evo 3d ile onu incelediğim de evo 3d daha üstündü ???

morte

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
E biz buna lafmı söyledik ? Htc evo'yu nasıl bağladın buraya onu anlayamadım ?
yok laf söyledin demedim zaten sadece ikisini karşılaştırdığımda evo daha üstündü o yüzden sorarken optimusu katmadım demek istedim

morte

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bir soru daha htc sensation da samsung un readers hub veya iphone un ibooks gibi bir uygulaması var mı?

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3
bu pembe ışık olayını tüm s2'lere bağlamak yanlış olabilir. ama nadiren de görülse ciddi bir skandaldır bana göre bu. bu tarz bir smartphone yapıyorsunuz, fiyatı tavan fiyat, çıkmadan önce de çıktıktan sonrada bir ton reklamı yapılıyor ama piyasaya sürdüğünüz cihazların atıyorum %10'un da böyle bir kusur çıkıyor. burada kalite düşündürür insanı.

fb_serkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sahsi tavsiyem Htc Evo 3d dir. galaxy s2 de bircok sorun vardir oncelikle sarzi cok az gitmektedir, kamera sikintisi vardir, tipi hic guzel degildir ve en onemlisi htc sense yoktur. sensation ise cok guzel olmasina ragmen ekran parlakligi ve ram i az oldugu icin hosuma gitmedi. Htc evo 3d ise su an (31/07/2011) icin bence en iyi android telefonudur tek gecerim tipi ozellikleri herseyiyle bence tek en kisa zamanda almayi dusunuyorum bu arada tr fiyatlarini bilmiyorum fiyat belirtirsen ona gore tavsiyem degisebilir bu soylediklerim fiyat/performans goz onunde tutulmalidir htc incredible s de fena degil biraz alt seviye icin. isteyen olursa 2 haftaya tr deyim yurtdisi cihaz getirebilirim iletisime gecebilrsiniz ...

morte

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sahsi tavsiyem Htc Evo 3d dir. galaxy s2 de bircok sorun vardir oncelikle sarzi cok az gitmektedir, kamera sikintisi vardir, tipi hic guzel degildir ve en onemlisi htc sense yoktur. sensation ise cok guzel olmasina ragmen ekran parlakligi ve ram i az oldugu icin hosuma gitmedi. Htc evo 3d ise su an (31/07/2011) icin bence en iyi android telefonudur tek gecerim tipi ozellikleri herseyiyle bence tek en kisa zamanda almayi dusunuyorum bu arada tr fiyatlarini bilmiyorum fiyat belirtirsen ona gore tavsiyem degisebilir bu soylediklerim fiyat/performans goz onunde tutulmalidir htc incredible s de fena degil biraz alt seviye icin. isteyen olursa 2 haftaya tr deyim yurtdisi cihaz getirebilirim iletisime gecebilrsiniz ...
s2 1700 sensation 1600 evo 3d 1500-2000 arası olacakmış iphone 5 de 2000+ çıkar hepsi yakın fiyat bu arada evo 3d yavaş yavaş aklıma yatıyo gibi

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3
açıkçası ben htc evo'nun düşünüldüğü kadar düşük bir fiyatı taşıyacağını düşünmüyorum. çünkü genelde normalin biraz üzerinde fiyatla satılıyor smartphone modelleri. htc evo ve lg optimus 3d arasında karşılaştırma yapacak olursak optimus'un daha düşük fiyatla geleceğini düşünüyorum. he bir de şöyle bir olay var piyasada yeni kullanılan özelliklerin bir çoğunu lg geliştirdi daha sonra başka firmalar aynısını yaptı fakat bir ton fiyat farkı koydular araya. en basit örnek 2mp ön kamera. ilk olarak optimus black'te lg kullandı sonra samsung galaxy s2'de kullandı. ikisinin fiyatı arasında dağlar kadar fiyat farkı var. he samsung'un genel özellikleri biraz daha iyi o ayrı. 3d smartphone konusunda da öncü lg optimus 3d. ama sonradan ortaya htc evo çıktı. bakalım türkiye pazarına gelince nasıl bir fiyat farkı çıkacak ortaya. bana göre lg daha uygun olur çünkü genelde kalite ve ucuzluğu bir arada bulunduran nadir firmalardan.

fb_serkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
cok fazla yazili ozelliklerine bakmiyacaksin benim tekrar favorim HTC EVO 3D dir buradaki satis fiyati su an 1900 TL ...

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3
hiç bir yerde bilgi yok. burada nerede satılıyor şu anda. doğubank felan mı? 1900 tl çok fazla bence. tamam 3d smartphone felan ama bu fiyatı ne kadar hak ediyor acaba.

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2
çekim yaptığı kamera farklı çünkü galaxy s2 diğer elinde.ayrıca galaxy s2 nin kamerası 1080p hd video çekiyo bu kadar kalitesiz bir video çekmez

Son mesajlar