Samsung gear s3

Bu konuyu okuyanlar

ÖZCAN ÖKTEM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
mrb lar samsung gear s3 aldım tizen 2.3 den 3.0 güncelleme yapmak istiyorum ama telefonumda zaten yeni güncelleme mevcut diyor yardımcı olurmusunuz

Emirhan32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bendede var kasım ayından beri güncelleme yapan arkadaşlar var cihaza reset attim yeni kurulum filan denedim ama yemedi hala 2.3.2.3 tizen

emincangencer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bendede var kasım ayından beri güncelleme yapan arkadaşlar var cihaza reset attim yeni kurulum filan denedim ama yemedi hala 2.3.2.3 tizen
Benim kuzenimde bu sorun var. Mediamarkt' tan almış ve Samsung müşteri hizmeti oraya gidip yeni zaten güncellenmiş almalarını söylemişlerdi eğer son 1 ay içerisinde almışsak. Çünkü son 1 aydır zaten güncellenmiş 3.0 olarak satılması gerekirmiş. Mediamarkt' ta ise yenisi olmadığı için bugün servise gidip USB ile güncelleyeceklermiş Samsung servisine gidip. Ya Mediamarkt götürecek, yada sahibi. Bugün hızlıca bitsin diye kuzenim götürecekti. Öğrenip yazarım durumu. Kutu içeriği tam olsun. Garanti, fiş dahil. Nolur nolmaz.

Emirhan32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Benim cihaz tam 1 yıllık olucak ocak ayında eski yani . Manuel kurulum için update yada download sitesi ariyorum ama bi sonuc alamadim . Cihaz serial lerinden acaba güncelleme çıkan ülke sırasına erişilebilirmi acaba .

ÖZCAN ÖKTEM

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
herkeze mrb gear s3 e pil güncellemesi gelince normal güncelleme ile birlikte tizen 3.0 güncellemesi geldi bana