Samsung Gear Fit 2 yi nasıl bilirsiniz

Bu konuyu okuyanlar

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Elimde mi band 2 vardı fazla fonksiyonel olmada işimi fazlası ile görüyordu memnundum işin doğrusu ki kardeşime verene kadar şimdi kendime akıllı bileklik sınıfı bir cihaz bakıyorum saatler gerek çalıştığım iş yerinden dolayı bana fazlası ile sıkıntı çıkaracağı için bileklikten yana düşünelerim var aklımda Samsung Gear Fit 2 var sizlerin düşünesi nedir bu cihaz hakkında kullanan varsa yorumlarınızı alabilirmiyim
Pdpgallery-sm-r3600daaxar-600x600-C3-052016.jpg

rovou

Alperen Karaoğlu
Reaksiyon puanı
73
Elimde mi band 2 vardı fazla fonksiyonel olmada işimi fazlası ile görüyordu memnundum işin doğrusu ki kardeşime verene kadar şimdi kendime akıllı bileklik sınıfı bir cihaz bakıyorum saatler gerek çalıştığım iş yerinden dolayı bana fazlası ile sıkıntı çıkaracağı için bileklikten yana düşünelerim var aklımda Samsung Gear Fit 2 var sizlerin düşünesi nedir bu cihaz hakkında kullanan varsa yorumlarınızı alabilirmiyim
Ekli dosyayı görüntüle 39887
Bende Mi Band 2 kullanıyorum. Geçen heves ettim fit 2 alacaktım ama cihazın kaç yıllık olduğunu ve yorumlarını gördüm. Almamaya karar verdim. Yazın sonuna kadar para biriktirip Gear s3 sport almaya karar verdim

Son mesajlar