Samsung Galaxy Wonder kendi kendine kapanıyor

Bu konuyu okuyanlar

MeraklıPc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Samsung galaxy Wonder telefonum 1 haftadırkendi kendine kapanıyor pil tam oturmuyor dedim önce fakat sanırım yazılımsal bir sorun olabilir ayrıca pili cok cabuk bitmeye ve cok cabuk sarj olmaya başladı sarjdayken kullanınca hic kapanmıyor fakat normal kullanırken aniden pat diye hic bir yazı gelmeden kapaniyor tekrar acmak istedigimde acar acmaz bir daha kapanıyor acaba pilin ömrümu bitti yardımcı olurmusunuZ ?

ene524

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kardeşim aynı sorunu ben de yaşıyorum.Bilen yardım edecek yok mu ?

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Telefonunuz kaç aylık ve ya kaç senelik ? Bide zararlı yazılım bulaşmış olabilir ısınma var ise sorun büyük

ene524

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefon bayağı oluyor.Ama zararlı yazılım olduğunu düşünmüyorum.Custom rom da yükledim , her türlü denedim.Şarjım %75 iken mesela bir kapanıyor açıyorum şarj %2.Telefonun bataryayı çıkarıp biraz bekliyorum şarj artıyor.

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Telefon bayağı oluyor.Ama zararlı yazılım olduğunu düşünmüyorum.Custom rom da yükledim , her türlü denedim.Şarjım %75 iken mesela bir kapanıyor açıyorum şarj %2.Telefonun bataryayı çıkarıp biraz bekliyorum şarj artıyor.

Samsungların anakartları zaten hep sorun yapıyor bence uzman arkadaşlara göstermelisiniz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorunu bende yaşadım şarjım %100 ken kapanıyor açtıgım zaman %50 %40 oluyordu sıfır orginal batarya aldm çözüldü fakat 1 ay sonra tekrar başladı :(:cursing:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benim nokia 820 var bataryası tam oturmuyordu kağıt sıkıştırdım bu sefer de her 15 dk da bir kapanıyor bataryayı çıkarıp yeniden takmak gerekiyor şu anda telefonun ana ekranı yükleniyor diyor ama bir türlü ana ekran yüklenmiyor ne yapmalıyım lütfen yardımcı olun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynı sorunu bende yaşamıştım bataryadan kaynaklı oluyor o.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya telefoonum galaxy wonder kedndi kendişnbe kapanıyor yardım yaa bu sauyfa niçin va r Yardım

S

Samsung!!!!!!

SDN Okuru
bendede var s3 mini büyük ihtimalle bataryanın ömrü kısalmış arkadaşlar yenilemekte fayda var ben fabrika ayarlarına filan dönderdim onlar işe yaramıyor :cursing:

Son mesajlar