Samsung Galaxy Watch mu S3 Frontier mi?

Bu konuyu okuyanlar

yasin1993gs

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Merhaba arkadaşlar bende iphone var sanırım ikisi destekliyor.Ben şunda kararsız sizce Galaxy watche o kadar para değer mi? Ben 2.el S3 frontier buldum 850 liraya sizce hangisini almak mantıklı.

yasin1993gs

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Yada Apple Watch 3 mü alsam bilemedim şimdi Applenin tipini beğenmiyorum ama değer mi?

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Merhaba arkadaşlar bende iphone var sanırım ikisi destekliyor.Ben şunda kararsız sizce Galaxy watche o kadar para değer mi? Ben 2.el S3 frontier buldum 850 liraya sizce hangisini almak mantıklı.
Galaxy watch s3 frontier den dah iyi cihaz bende Galaxy watch kullaniyorum ve inanilmax memnunum pili tam 5 gün gidiyor. Galaxy watch öneririm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yada Apple Watch 3 mü alsam bilemedim şimdi Applenin tipini beğenmiyorum ama değer mi?
Apple watch 3 de güzel özellik bakimindan galaxy watch ile ayni watch tipi sizin ilginizi cekmiyorsa watch alabilirsiniz

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Galaxy watch s3 frontier den dah iyi cihaz bende Galaxy watch kullaniyorum ve inanilmax memnunum pili tam 5 gün gidiyor. Galaxy watch öneririm

Apple watch 3 de güzel özellik bakimindan galaxy watch ile ayni watch tipi sizin ilginizi cekmiyorsa watch alabilirsiniz

S10+ ve samsung watch... Gayet güzel bir ikili :) watch 6 gün şarj gidiyor bende.

04İbrahim04

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Dostum herzaman son çıkan cihaz iyidir ama aradaki fiyat farkına değer mi o tartışılır.
Ben galaxy watch ve s3 frontier arasında kaldım ve aradaki uçuk fiyat farkına değmeyeceğini bildiğim için s3 seçtim.
Senin bütçen genişse bence watch al

yasin1993gs

Asistan
Reaksiyon puanı
6

Frontier ile galaxy watch farkı nedir

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Sana tavsiyem, heves edip alan insan çok. İkinci el sitelerine gir sahibinden falana bak hatta... Saatte pek fazla kata kulle yapılamaz, uygun fiyata bulabilirsin eğer elinde keş para varsa tabi. Bende yoktu taksit imkanından faydalandım 11. ayda almıştım 6-7 ay oluyor şarj süresi çok ön plana çıkıyor. O yüzden watch almanı öneririm.

yasin1993gs

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Sana tavsiyem, heves edip alan insan çok. İkinci el sitelerine gir sahibinden falana bak hatta... Saatte pek fazla kata kulle yapılamaz, uygun fiyata bulabilirsin eğer elinde keş para varsa tabi. Bende yoktu taksit imkanından faydalandım 11. ayda almıştım 6-7 ay oluyor şarj süresi çok ön plana çıkıyor. O yüzden watch almanı öneririm.

Hocam 1.800 TL ye 40 mm silver 1 yıl garantili sorunsuz buldum apple watch 4 sizce almalı mıyım?