Samsung Galaxy Tab S Şarj

Bu konuyu okuyanlar

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Arkadaşlar abimin Samsung Galaxy Tabs bir tableti var %78'den sonra şarj almıyor yardımcı olursanız çok memnun olurum.Şimdiden teşekkürler.:)

[Fi]Lounge

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Enistemin bi ara s4 u vardi gece %2 idi sarja taktim. Sarj aleti kablosu sorunluydu. Sabah kalktim sarj ediliyor fakat %1 e dusmus. Onlarda sikinti yoksa yazilimsal olabilir. Recovery modda sifirlasin.

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Enistemin bi ara s4 u vardi gece %2 idi sarja taktim. Sarj aleti kablosu sorunluydu. Sabah kalktim sarj ediliyor fakat %1 e dusmus. Onlarda sikinti yoksa yazilimsal olabilir. Recovery modda sifirlasin.
Yani format mı atsın?

[Fi]Lounge

Asistan
Reaksiyon puanı
114
Yani format mı atsın?
Baska sarj aleti ile sarj etsin. O da ayni sekilde ise. Ses acma home tusu power tusuna basip recovery moduna giriyoruz ya oradan sifirlasin. Sorun devam ediyorsa sorunun batarya da olabilecegini dusunuyorum. Servise gondersin...

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Baska sarj aleti ile sarj etsin. O da ayni sekilde ise. Ses acma home tusu power tusuna basip recovery moduna giriyoruz ya oradan sifirlasin. Sorun devam ediyorsa sorunun batarya da olabilecegini dusunuyorum. Servise gondersin...
Tamam teşekkür ederim zaten format atmayı biliyorum.:)