Samsung Galaxy Tab 3 7.0 SM-T210 iyi midir

Bu konuyu okuyanlar

firlama aygün

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar ben bu tableti oyun oynamak için kullancam sizce iyimidir bide ben bu tabletin google play i varmı bilmiyorum kullanan varsa söyleyebilirmi

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Antutu skoru birazcık düşük ama iyidir alanlar memnunlar yalniz en fazla android 4.3 u alır benden soylemesi ürün yurtdisinda 199 dolar turkiyede 399 tl yani fiyati falan da iyi akıllı bir cihazim olmasa düşünürdüm

Vin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Valla simdi bu cihazda arkadasin dedigi gibi Android 4.3 alir bencede, o yuzden 400 liraya kaliteli cin tabletlerine bakmakta fayda var. Mesela ben 400 lira bu tablete verecegime, giderim 200$-300$ lık şu tabletlere bi bakarim, retina ekran vs.

Sadece bi tavsiye tabii ki, diyorsanizki garanti vs benim icin onemli o zaman tercihiniz Samsung olmali.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende Bu Tabletten Almak İstiyorum 500 Tllik Bir Bütçem Var 500 Tlye Başka Tabletmi almalıyım Yoksa Bu İyimidir ( Ben Tablet Alırsam Samsung Alırım Çünkü Telefonum Samung GALAXY Ace başka bir tablet ÖNERMEYİN :(

drjacob

Müdavim
Reaksiyon puanı
688
arkadaşlar ben bu tableti oyun oynamak için kullancam sizce iyimidir bide ben bu tabletin google play i varmı bilmiyorum kullanan varsa söyleyebilirmi
Tablet iyi ama o fiyata daha iyi tabletler var
google play android olan her telefonda veya her tablette bulunur

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Merhaba,

Ben bu tableti yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ve çok memnunum.
Ayarlarını doğru yaparsanız performans / pil tassarufu , problem yok.
Özellikle boyutuna tav oldum, iyiki de olmuşum. Ele çok iyi oturuyor. Pili uzun süre gidiyor, internet, office uygulamaları ve multimedya için düşünüyorsanız hiç kaçırmayın derim. HD filmlerin görüntüsü muhteşem üstelik etrafınızdaki cihazları algılıyor, yani etrafınızda uyumlu bir tv varsa görüntüyü oraya verebiliyorsunuz, v.s...
Kameraları yeterli, görüntüsü gayet güzel.
Ben de alırken acaba performansı nedir, alışabilirmiyim derken elimden düşmez oldu... Tam bir hastalık... Zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz... Yine alacak olsam yine galaxy tab 3.7 alırım, benim bütün ihtiyacımı karşılıyor, fazla para vermeye gerek yok

firlama aygün

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba,

Ben bu tableti yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ve çok memnunum.
Ayarlarını doğru yaparsanız performans / pil tassarufu , problem yok.
Özellikle boyutuna tav oldum, iyiki de olmuşum. Ele çok iyi oturuyor. Pili uzun süre gidiyor, internet, office uygulamaları ve multimedya için düşünüyorsanız hiç kaçırmayın derim. HD filmlerin görüntüsü muhteşem üstelik etrafınızdaki cihazları algılıyor, yani etrafınızda uyumlu bir tv varsa görüntüyü oraya verebiliyorsunuz, v.s...
Kameraları yeterli, görüntüsü gayet güzel.
Ben de alırken acaba performansı nedir, alışabilirmiyim derken elimden düşmez oldu... Tam bir hastalık... Zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz... Yine alacak olsam yine galaxy tab 3.7 alırım, benim bütün ihtiyacımı karşılıyor, fazla para vermeye gerek yok

arkadaşım sen oyun filan oynuyomusun sana kaç saat ggidiyo

astegon

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,361
T210'un Wifi problemi var. Bizzatihi yaşadım. O sebeple söylüyorum. Aman dikkat. Bazı cihazlar sıkıntılı.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung galaxy sm t210 buna nasıl oyun yükleniyor acaba ben oturum açamıyorum hep hesap yanlış dıyor yeni hesap açtırmıyor olanıda yanlış diyor aynı hesabı bilgisayarımda acabılıyorum ama bu açmıyor oyun yüklemek için bu gerekli demi başka türlü oyun yüklenmiyor galiba androıdlar hep Google playdan oyun indiriyor galıba

S

SDN Okuru

SDN Okuru
wifi problemi samsung kiesten güncelleme yaparsanız düzeliyo

bytekno

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar ben bu tableti alalı 1 ay oldu google playdaki bütün oyunları yüklüyor sırf internette gezinirseniz sarj ı 2 gün yetiyor çok sık kullanımda 1 gün yetiyor ben bu tableti 400 tl aldım başka tabletleri alınca 2 günde elinde kalıyor en iyisi samsung donma sorunu hiç yaşamadım almanızı öneririm:thumbup:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung glaxy tab 3 SM-T210

telefon gibimi yoksa normal tabletmi merak ediyorum knuşa biliyormuyuz sim kartı takaılıyomu ??

S

SDN Okuru

SDN Okuru
önce şunu söyleyeyim tableti daha bugün aldım çok güzel google play ve samsung apps var

berkay_werty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arama yapmak istiyorum tab 3 e hangi program lazim
,

Tabletin arama özelliği yok. Bu tablette sadece int.,oyun,office gibi şeyler yapabilirsin.Bilgisaray gibi düşün.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar bende t210 kullanıcısıym. 2 hafta önce aldım. Dead Trigger 2,Real Racing 3,Asphalt 8,sup surf,traffic racer,gibi oyunları rahat oynuyorum. Tek sıkıntım Dolmuş Driver diye bi oyun var bilirsiniz. Oyunu gayet iyi oynatıyo fakat frene basınca tablet donuyo. Kapatıp açmam gerekiyo. Nedenini biliyorsanız yardım edebilirmsiniiz

patlicanlidolma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Alma bana superonline hediye etti ama para verilmez bence real racing 3 ü açıyo hafif kasıyo başka sorucağın varsa yanıtlayabilirim kamerası rezalet bide :D

Bende Bu Tabletten Almak İstiyorum 500 Tllik Bir Bütçem Var 500 Tlye Başka Tabletmi almalıyım Yoksa Bu İyimidir ( Ben Tablet Alırsam Samsung Alırım Çünkü Telefonum Samung GALAXY Ace başka bir tablet ÖNERMEYİN :(

Bu tablet ihtiyaçlarını karşılar ama 8 inçlik modeli bence çok daha iyi olur :D

berkay_werty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Alma bana superonline hediye etti ama para verilmez bence real racing 3 ü açıyo hafif kasıyo başka sorucağın varsa yanıtlayabilirim kamerası rezalet bide :D

Bu tablet ihtiyaçlarını karşılar ama 8 inçlik modeli bence çok daha iyi olur :D

Ben kullanıyorum o kadarda kötü sayılmaz bence. Tek sıkıntım dolmuş driver oynatıyo ama frene basınca tablet kasıyor. Tableti açıp kapatmam gerekio. Nedenini biliyomsuun

patlicanlidolma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende öyle bi sorun yaşatmıyo bilmiyorum güç tasarruf modunda acayıp kasıyo o kadar

Bide çoklu ekran niye kullanamıyoruz samsung bu modele niye koymamış :(

halil83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tab3 t210 kullanan arkadaşlar pc ye bağladığım zaman şarj olmuyor pil göstergesinde x çıkıyor pcden dosyalarımı görüyorum ama şarj olmuyor sizde de böylemi oluyor

berkay_werty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tab3 t210 kullanan arkadaşlar pc ye bağladığım zaman şarj olmuyor pil göstergesinde x çıkıyor pcden dosyalarımı görüyorum ama şarj olmuyor sizde de böylemi oluyor

Aynısı oluyo. Nedeni ni bilmiyorum. Ama şarjda azalmıyo. O da ayri bi espri :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar ben hic tavsize etmiyorum cünki tablet bir süreden sonra yavaslayip wifi den kopmalar meydana geliyor halbuki wifi bagli isareti gösteriyor ama Google Play Store´a girdigimde baglanti yok diyor anlamadim bir türlü bu tableti Bimeksden 390 tl ye aldim ama hic memnun degilim o yüzden tavsiye etmiyorum :crying: