Bu konuyu okuyanlar

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Hayır 2.el 16 ay garantisi var daha hatasız kutulu faturalı aklım da ki tek düşünce batarya günü çıkartır mı?
2k ekranda 4 saat 15 dk civarı ekran süresi veriyor ve gunu çıkarıyor (kullanıma göre değişir)

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Arkadaşlar güncelleme sonrası ınstagramda story lerin altında boşluk oluştu sebebi nedir android güncelleme sonrası

rftclk7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar S9 kullanıyorum
samsungtan samsunga görüntülü arayamıyorum. Bunun için yapabileceğim bir ayar var mı?

Zamboo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba yeni s9+ aldım fakat ne yaptıysam whatsapp bildirimi geldiğinde ekranı kapalı olan telefonumu uyandıramıyorum. Herbirimizin telefonunda olan gayet normal birşey istiyorum yani :D telefon masada dururken wp bildirimi geldiğinde ekran açılsın :)
Not: Aod kapadım belki etkilidir diye yine olmadı ne yaptıysam olmadı. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
merhaba yeni s9+ aldım fakat ne yaptıysam whatsapp bildirimi geldiğinde ekranı kapalı olan telefonumu uyandıramıyorum. Herbirimizin telefonunda olan gayet normal birşey istiyorum yani :D telefon masada dururken wp bildirimi geldiğinde ekran açılsın :)
Not: Aod kapadım belki etkilidir diye yine olmadı ne yaptıysam olmadı. Yardımcı olursanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.
Hocam wtsappin uygulama icinden bildirim ayarlarinda olmasi lazm

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,086
Yenilikler varmı?

Mesaj otomatik birleştirildi:

72123

Son düzenleme:

LokumBey32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
telefonu yeni aldım güncellemelerin hepsini yapmalımıyım memnun musunuz şuan 8.0 telefon

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
peki batarya ömrünü arttırmak için önerilerini sıralayabilir misin
Ekran çözünürlüğünü düşürmek
Arka plan uygulamalarını kapatmak
Gps ve wifi herzaman açık olmasın
Always on display’i kapatmak
Ekran parlaklığı otomatik olmasın

LokumBey32

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Ekran çözünürlüğünü düşürmek
Arka plan uygulamalarını kapatmak
Gps ve wifi herzaman açık olmasın
Always on display’i kapatmak
Ekran parlaklığı otomatik olmasın
android pie ve one ui güncellemesine geldim indiriliyor şuan fakat always on display i çok seviyorum onun yerine başka bir önerin var mı ?

Drogba39

Müdavim
Reaksiyon puanı
381
Sizce bu zamanda S9+ alınır mı ? 3600 TL'ye 0 buldum. Benim için batarya da önemli fakat S9+'ın bataryası hakkında pek olumlu şeyler duymadım. Ortalama kaç saat ekran süresi alıyorsunuz ?