Bu konuyu okuyanlar

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

İPHONE 15 PRO MAX 512 GB BLUE TİTANYUM KULLANICISI
Reaksiyon puanı
4,093
Bir siz bu kadar atıyorsun diğerleri 3-4 saat genelde neden öyle acaba

Hocam sen önce Türkçe konuşmayı öğren sonra gel bana derdini anlat, ve bir diğer konu 3-4 saat almalarının da bir nedeni var bunu hala anlamadıysanız da sorun bende değil gün aşarı ekran açık oluyor sürekli bir şeylerle uğraşıyorum ki 8 saate varan ekran süresi alıyorum.
Bu arada benimle alıp veremediğiniz nedir yani?

RivaBey

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Hocam sen önce Türkçe konuşmayı öğren sonra gel bana derdini anlat, ve bir diğer konu 3-4 saat almalarının da bir nedeni var bunu hala anlamadıysanız da sorun bende değil gün aşarı ekran açık oluyor sürekli bir şeylerle uğraşıyorum ki 8 saate varan ekran süresi alıyorum.
Bu arada benimle alıp veremediğiniz nedir yani?
Sizinle ne gibi sorunum olabilir Sorguluyorum sadece alacağım cihazı

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Arkadaslar pie yayinlandi ?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20181226-132112_Software update.jpg
    Screenshot_20181226-132112_Software update.jpg
    69.1 KB · Görüntüleme: 418

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Güncelleniyor şuan bakalım nasıl olmuş, Görsel zeka eklenmiş :)
Hocam bu guncellemede en cok beklentim gorsel zeka ve gece moduydu bende yedeklerimi alip yukleyecegim normalde subat gibi gelmesi bekleniyordu samsung sasirtti:)) hadi hayirli olsun hepimize

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,093
Hocam bu guncellemede en cok beklentim gorsel zeka ve gece moduydu bende yedeklerimi alip yukleyecegim normalde subat gibi gelmesi bekleniyordu samsung sasirtti:)) hadi hayirli olsun hepimize

Sürpriz yapacaklarını tahmin etmiştim aslında :D

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
9.0 pie gercektrn muhtesem olmus kamera arayuzu ve gece modu cok guzel olmus navigasyon tuslarinin gizlenebilmeside ayri bir guzellik katmis fakat şoyle bir sorunum var daha dun yukledik ama sanki sarjim oreo surumune gore daha hizli bitiyo gibi evet yeni yazilim. gelecek olan yazilimlar ile hatalar duzeltilecektir ama sizdede boylemi ? Ara ara takilmalarda olabiliyor ( guncellemeden sonra full wipe yaptim). Bi sorumda guncellemeden sonra yularidaki saat sol kenarda gorunuyor tekrar sarjin oraya alabilirmiyiz

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
9.0 pie gercektrn muhtesem olmus kamera arayuzu ve gece modu cok guzel olmus navigasyon tuslarinin gizlenebilmeside ayri bir guzellik katmis fakat şoyle bir sorunum var daha dun yukledik ama sanki sarjim oreo surumune gore daha hizli bitiyo gibi evet yeni yazilim. gelecek olan yazilimlar ile hatalar duzeltilecektir ama sizdede boylemi ? Ara ara takilmalarda olabiliyor ( guncellemeden sonra full wipe yaptim). Bi sorumda guncellemeden sonra yularidaki saat sol kenarda gorunuyor tekrar sarjin oraya alabilirmiyiz
Ek olarak bu gorsel kamera modlari note9 da vs gorunuyordu bu modlari ben bulamadim sadece insan bitki metin ve hayvan taniyor baska hangi modlari taniyordu nereden bu listeyi bulabiliriz

yunus5353

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar yaklaşık 25 gün önce s9 plus cep telefonunu aldım herşey güzel gidiyordu 2 hafta kadar kullandım bir anda ekran kapandı daha açılmadı garantiye gönderdim bana yeni cihaz gönderdiler asıl konu şu bunların anlatmamın sebebi bi cihaz hiç sarj tutmuyor en fazla 4 saat ekran süresi alıyorum bozulan cihazdada bu durum aynıydı dün yeni cihaz elime geldi sıfır daha jelatinleri üstündeydi neyze kurdum çalıştırdım şarj süresi yine aynı accubattery programında batarya sağlığına bakıyorum %90 gösteriyor batarya sağlığını bozulan cihazdada bu durum aynıydı sizce sebebi nedir 2 telefondada bu durum olması normalmi sizce

---- Mesajlar birleştirildi ----

Öncelikle selamun aleyküm arkadaşlar yaklaşık 25 gün önce s9 plus cep telefonunu aldım herşey güzel gidiyordu 2 hafta kadar kullandım bir anda ekran kapandı daha açılmadı garantiye gönderdim bana yeni cihaz gönderdiler asıl konu şu bunların anlatmamın sebebi bi cihaz hiç sarj tutmuyor en fazla 4 saat ekran süresi alıyorum bozulan cihazdada bu durum aynıydı dün yeni cihaz elime geldi sıfır daha jelatinleri üstündeydi neyze kurdum çalıştırdım şarj süresi yine aynı accubattery programında batarya sağlığına bakıyorum %90 gösteriyor batarya sağlığını bozulan cihazdada bu durum aynıydı sizce sebebi nedir 2 telefondada bu durum olması normalmi sizce

Ekli dosyalar

• Screenshot_20181227-225647_AccuBattery.jpg
    Screenshot_20181227-225647_AccuBattery.jpg
    57.7 KB · Görüntüleme: 494
Son düzenleme:

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,093

Bende denedim ama değiştirilemiyor, Muhteşem olmuş bunu söylemeden geçemeyeceğim tuşların gizlenmesi ile daha büyük bir alan açılmış ve kullanımı daha kolaylaştırmış. Takılma sorunu yaşamadım henüz güncellemeyi yaptıktan sonra sıfırladım cihazı verilerimi bir yere depoladıktan hemen sonra daha akıcı ve uygulamaları biraz daha hızlı açtığını da söylemek lazım.
Pil konusuna gelecek olursak beklediğimden daha iyi bugün deniyorum cihazı ne kadar ekran süresi verecek merak ediyorum.
Kısacası ben çok beğendim, mükemmel olmuş :)

Burak Coşman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Son güncellemeden sonra ilk tam şarj bu şekilde sizce nasıl

Ekli dosyalar

• Screenshot_20181229-034138_Settings.jpg
    Screenshot_20181229-034138_Settings.jpg
    30.4 KB · Görüntüleme: 469

Orbay Yavuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar yaklaşık 5 aydır kullanıyorum cihazı ama hala içime sinen bir ekran koruyucu bulamadım ve koruyucusuz kullanıyorum şuan. Önerebileceğiniz ekran koruyucular var mı ?

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Arkadaşlar yaklaşık 5 aydır kullanıyorum cihazı ama hala içime sinen bir ekran koruyucu bulamadım ve koruyucusuz kullanıyorum şuan. Önerebileceğiniz ekran koruyucular var mı ?
S8 kullanıyorum aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum şuan için kırılmaz cam değil de spigen in normal koruyucusunu kullanıyorum 3 ay oldu kalkma filan yapmadı henüz. Perşembe günü elime uv cam ulaşacak o zaman onu deniyeceğim genelde yorumlar iyi ama bakalım...

Orbay Yavuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
S8 kullanıyorum aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum şuan için kırılmaz cam değil de spigen in normal koruyucusunu kullanıyorum 3 ay oldu kalkma filan yapmadı henüz. Perşembe günü elime uv cam ulaşacak o zaman onu deniyeceğim genelde yorumlar iyi ama bakalım...
Markası ne ürünün

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Arkadaslar shifdelete de olayi habere tasimis ben pie yaptiktan sonra şarjin daha hizli bittigini soylemisdim oreo ya gore hizli tukeniyor max 4 bucuk saat ekran aliyorum androidde boyle hatalar normal 1- 2 aylik guncellemelerle duzeltirler umarim

Kameradaki sahneler note9 daki gibi acilmiyor sanirm hangi sahneleri taniyor bilen varmi

Son düzenleme:

Semih Yılmaztürk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Pie Güncellemesini yapacağım ama güvenemiyorum arkadaşlar sıkıntı yaşayayan yada yaşamayanlar yazabilir mi

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,093
Arkadaslar shifdelete de olayi habere tasimis ben pie yaptiktan sonra şarjin daha hizli bittigini soylemisdim oreo ya gore hizli tukeniyor max 4 bucuk saat ekran aliyorum androidde boyle hatalar normal 1- 2 aylik guncellemelerle duzeltirler umarim

Kameradaki sahneler note9 daki gibi acilmiyor sanirm hangi sahneleri taniyor bilen varmi

Ben şarj olayini çözdüm kullanmadigim uygulamalar uyuku modunda arka planda gereksiz calisan uygulama yok, gece modunda kullaniyorum, pil ile alakali yasanan sorun gelecek olan guncelleme ile çözülecektir.

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Pie Güncellemesini yapacağım ama güvenemiyorum arkadaşlar sıkıntı yaşayayan yada yaşamayanlar yazabilir mi
Hocam mukemmel bir guncelleme telefona yeniden hayran kaldim sahsen sadece sarji oreodan biraz daha erken bitiyor onuda hallederler aylik guncellemeyle

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Pie yaptigimdan beri bixby ingilizce oldu ve kapanmiyor cift tiklayinca butona aciliyor nasil kapatabiliriz bilen varmi

Orbay Yavuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar ben pie güncellemesini yaptıktan sonra telefon ısınmaya başladı gibi hissediyorum sebebi ne olabilir telefonu cebimden çıkarınca bile ciddi derecede ısınmış oluyor. Ne yapabilirim

ЅƤΣCIΔL FΘΓCΣЅ

Reaksiyon puanı
4,093
6 saat 26 dakika ekran süresi aldım arkadaşlar, sizde kaç saat?

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,629
3 saat :D galaxy s9

Ekli dosyalar

• Screenshot_20181231-223633_Device care.jpg
    Screenshot_20181231-223633_Device care.jpg
    36.5 KB · Görüntüleme: 454
  • Screenshot_20181231-223613_Settings.jpg
    Screenshot_20181231-223613_Settings.jpg
    28.1 KB · Görüntüleme: 376