Bu konuyu okuyanlar

canko13

Asistan
Reaksiyon puanı
30
S9 plus için hangi kılıfı tavsiye edersiniz. Tel yeni aldım. Birde ekran kolay çizilirmi. Ön tarafada kırılmaz cam taktirmama gerek varmı?

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350

nilgunakbas

Müdavim
Reaksiyon puanı
95
IMG-20180313-WA0002.jpg

---- Mesajlar birleştirildi ----

bende bunu kullaniyorum

aliexprestende 3 5tane kilif bekliyorum

Ekli dosyayı görüntüle 37633Ekli dosyayı görüntüle 37633

Son düzenleme:

canko13

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Ben ince kılıf arıyorum..telefonu kaba göstermeyecek. Şu an araştırıyorum.

The_King

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Yani problem mi değil mi nasıl diyeyim bilmiyorum ama Mesela telefonla konuştuk ve kapatıyoruz ya işte o kapama tuşuna basar basmaz kapanmıyor telefon şöyle bir bekliyor bir kaç saniye ve ondan sonra kapanıyor hatta kapandığına ait olan titreşim de öyle geliyor Ufak bir güncellemeyle çözülür Başka rast gelen var mı yada dikkatini çeken

canko13

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Tavsiye edebileceğiniz tema varmı arkadaşlar.

bulyay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba, S9+ kullanan arkadaşlardan bir ricam olacak. Telefon rehberinde isim içerisinde "ğ" , "ş" harfi olan isimleri sayısal tuşlar ile arattığınızda kişiler karşınıza geliyor mu? Örneğin "Tuğrul" ismi için sayısal tuşlarda 884 yazınca isim karşınıza geliyor mu?

Bu saçma hata yüzünden cihazı servise getirin noktasına getirdiler. Dönüş yapabilirseniz sevinirim.

canko13

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Arakadaşlar. Ekran koruyucuyla kılıf aynı anda kullanamıyorum yanlardan hemen açılma yapıyor. Bu duruma bir çözüm bulabilen oldumu. Ve ya siz nasıl kullanıyorsunuz. ?

bulyay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arakadaşlar. Ekran koruyucuyla kılıf aynı anda kullanamıyorum yanlardan hemen açılma yapıyor. Bu duruma bir çözüm bulabilen oldumu. Ve ya siz nasıl kullanıyorsunuz. ?

Sipgen Samsung Galaxy S9 Plus Ekran Koruyucu Neo Flex ürününü kullanıyorum. Kırılmaz cam değil. Sadece çiziklere karşı koruyor. Sprey ile yapıştırıldığı için açılma gibi bir sorun yok. Ekranı korumak için de spigen'in bir kılıfını kullanıyorum. Kılıflar ekrandan biraz çıkıntılı olduğu için direkt olarak yüzeye temas etmesini engelliyor.

Bundan önceki cihazımı da 3 sene bu şekilde kullandım. Sıfır çizik ve kırık ile başkasına sattım.

Rehber ile ilgili bir soru sormuştum. Cihazınızdan kontrol etme imkanınız var mı?

The_King

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Ben sadece şu limit korumalardan kullanıyorum Kılıf ve benzeri şeyler telefonun tipini bozuyor bana göre

canko13

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Merhaba, S9+ kullanan arkadaşlardan bir ricam olacak. Telefon rehberinde isim içerisinde "ğ" , "ş" harfi olan isimleri sayısal tuşlar ile arattığınızda kişiler karşınıza geliyor mu? Örneğin "Tuğrul" ismi için sayısal tuşlarda 884 yazınca isim karşınıza geliyor mu?

Bu saçma hata yüzünden cihazı servise getirin noktasına getirdiler. Dönüş yapabilirseniz sevinirim.
Tuğrul ismini kaydettim. 884 yazınca isim görünmüyor. 88 yazınca görünüyor. Yani tel bir sıkıntı yok.

canko13

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Bu arada yeni güncelleme geldi. Yükledim ama pek bir değişiklik fark edemedim.

The_King

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Pardon klavyenin azizliği oldu Nano Likit korumalar varya onlardan kullanıyorum Çokta memnunum açıkcası

ogizade

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Her Samsung Amiralinde flaşın altında bir sensör var S9 Plusdaki sensör tansiyon ölçme kabiliyetine de sahip diğer Samsung amirallerinde tansiyon ölçme yok kalp atışı ve kan basıncı var.
Tansiyon ölçme var fakat şuan için kullandımda değil diye biliyorum. Haa apk falan filan işin içine girerse kullanılma ihtimali var tabi kii

Yalnız parası olan 2-3 yıldır aynı telefonu kullanan kullanıcının almaması için bir sebeb yok.
Sen diyorsun ki Note 8'den ve s8'den farkı yok alınmaz. Zaten s8 ve note 8 kullanıcısı neden hemen telefon değiştirme gereği duysun ki?
Duygularıma tercuman olan bir yorum asdasadas :D

Ekran koruyucu cam ise açılma yapabilir onun önüne spigen şu şekilde geçiyor; Kılıf takılı halde ekran koruyucuyu takıyorlar fakat bu kullandığın kılıf var koruyucuda işe yarar mı bilemiyorum..

Son düzenleme:

canko13

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Her Samsung Amiralinde flaşın altında bir sensör var S9 Plusdaki sensör tansiyon ölçme kabiliyetine de sahip diğer Samsung amirallerinde tansiyon ölçme yok kalp atışı ve kan basıncı var.
Tansiyon ölçme var fakat şuan için kullandımda değil diye biliyorum. Haa apk falan filan işin içine girerse kullanılma ihtimali var tabi kii

Yalnız parası olan 2-3 yıldır aynı telefonu kullanan kullanıcının almaması için bir sebeb yok.
Sen diyorsun ki Note 8'den ve s8'den farkı yok alınmaz. Zaten s8 ve note 8 kullanıcısı neden hemen telefon değiştirme gereği duysun ki?
Duygularıma tercuman olan bir yorum asdasadas :D

Ekran koruyucu cam ise açılma yapabilir onun önüne spigen şu şekilde geçiyor; Kılıf takılı halde ekran koruyucuyu takıyorlar fakat bu kullandığın kılıf var koruyucuda işe yarar mı bilemiyorum..
Teşekürler ederim. Buda bir fikirdi. Şu an halen daha araştırma içindeyim. Şu an için s9 aksesuar olarak çok zayıf. Yeni çıktığı için.

ogizade

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Teşekürler ederim. Buda bir fikirdi. Şu an halen daha araştırma içindeyim. Şu an için s9 aksesuar olarak çok zayıf. Yeni çıktığı için.
Tavsiyem Spigen den yana kullan hakkını. Eski telefonum olan İphone8'e Neo hybrid serisinden bir kılıf aldım üstüne de nano sıvı ekran koruyucu ile işlem yaptım, telefonu günlük kullanımda asfalt zemine yüz üstü olsun arka tarafının üstüne olsun birçok kez düşürdüm inanmazsın bir kılcal çizik bile olmadı cihazda. Belki nano sıvı ekran koruyucuyu kullanmazsın fakat kılıf ve cam koruyucu olarak Spigen'i tercih et şaşmazsız olmadı diyelim Buff'ın ürünleri de baya sağlam..

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
S9 için spigen thin 360 gelmesi lazım. Onuda deneyebilirsin.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,350
O da çok kaba duruyor artık telefonlarda ya :( Ama arkadaş şöyle 1-1,5 ay bekledikten sonra alsa daha güzel modeller çıkabilir..
O zaman spigen nano liquid sıvı ekran koruyucu kullansın.

bulyay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Tuğrul ismini kaydettim. 884 yazınca isim görünmüyor. 88 yazınca görünüyor. Yani tel bir sıkıntı yok.

Teşekkür ederim. Sizlerde Samsung'a bu hatayı bildirirseniz sevinirim. Çözmek için daha gayretli olurlar belki.

Cmmozy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar samsung s9 da vpn kuramama sorunu yaşıyorum nedendir acaba !! Bu program s8 de çok stabil çalışıyordu şimdi ise programı kuruyorum legal yüklüyorum ama 1 gün sonra vpn ölüyor. Tekrar full lfabrika ayarına dönmeden çözülmüyor. S9 da oreo 8.1 de vpn sorunu duymuştum ondan mı kaynaklı ne dersiniz. 2 resimdeki vpn kur diye tamam a basmaya çalışıyorum . Ama tamam çalışmıyor. Sizce sorun nedir
Screenshot_20180410-010806_AdGuard.jpg
Screenshot_20180410-010727.jpg

canko13

Asistan
Reaksiyon puanı
30
Arkadaşlar samsung s9 da vpn kuramama sorunu yaşıyorum nedendir acaba !! Bu program s8 de çok stabil çalışıyordu şimdi ise programı kuruyorum legal yüklüyorum ama 1 gün sonra vpn ölüyor. Tekrar full lfabrika ayarına dönmeden çözülmüyor. S9 da oreo 8.1 de vpn sorunu duymuştum ondan mı kaynaklı ne dersiniz. 2 resimdeki vpn kur diye tamam a basmaya çalışıyorum . Ama tamam çalışmıyor. Sizce sorun nedirEkli dosyayı görüntüle 38116Ekli dosyayı görüntüle 38117
Blokada programını kullanabilirsin. Ben onu kullanıyorum. Adguard programı çok şarz yiyor. Tavsiye etmiyorum.

ogizade

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Son çıkan Samsung S9/S9+ Ekran haberlerini okudum. Forumda kullanan arkadaşlar kullanım deneyimlerinden bilgi verebilirmi ? Kendileri yaşadımı yaşamadımı yada ne olacak.. Önümüzde ki ay içerisinde almayı planlıyordum içime bir kuşku düştü.. :(:(

seyhmus21

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Son çıkan Samsung S9/S9+ Ekran haberlerini okudum. Forumda kullanan arkadaşlar kullanım deneyimlerinden bilgi verebilirmi ? Kendileri yaşadımı yaşamadımı yada ne olacak.. Önümüzde ki ay içerisinde almayı planlıyordum içime bir kuşku düştü.. :(:(
İhtimal var öyle çıkabilir samsung servis'in vicdanına kalırsın alırsan bence bi iki ay bekle öyle al acelem yoksa hem ilk parti yerine ikinci parti cihaz alırsın sorun çıkmaz
Şimdi alırsan büyük hata dedim sana dokunamaz kimse Ekrana sonra

canko13

Asistan
Reaksiyon puanı
30
S9 ların ekranı şu an telefon kategoriside dünyanın en iyi ekranı olarak gösteriliyor. Tel yeni çıktı sorunlar olabilir. Güncellemeler gelecektir. Samsung kalıtı bir firma.

myhakann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar bazen ses karşıya gitmiyor bu durumu yaşayan varmı