Bu konuyu okuyanlar

Paganini58

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Tiwitter üzerinden Samsung türkiye ve Samsung desteğe sık sık yazalım. Erinmeden yazalım. Bu iş yazılımsal ve bu performans üst seviyelere rahatlıkla çıkar.

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Telefonu salladigimda kameradan ses geliyor cit cit diye bu neden yapar 7 plus kullanirken sifir aldigimda yoktu bir kac kere hafif dustu onda olmystu buda bir kac kere dustu oldu bi sikinti olur mu

Paganini58

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Telefonu salladigimda kameradan ses geliyor cit cit diye bu neden yapar 7 plus kullanirken sifir aldigimda yoktu bir kac kere hafif dustu onda olmystu buda bir kac kere dustu oldu bi sikinti olur mu
Normal kullanıyorsanız sıkıntı olmaz. Cihazı elletmeyin.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Ois olması lazım onun kamerayı açınca ses kesilir yada azalır bi deneyin

---- Mesajlar birleştirildi ----

Ois olması lazım onun kamerayı açınca ses kesilir yada azalır bi deneyin

Son düzenleme:

Paganini58

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Şimdi bende salladım bende de var ve hiç düşürmedim. Demekki normal.

Kamerayı açıp sallayınca kesiliyor. Güzel bilgi teşekkürler. [emoji4]

Apocalypse_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,271
Harbi duzeldi simdi ses gelmiyor kamerayi kapatincada :D @Paganini58 @Tttunahan

Yine ses geliyor

Son düzenleme:

Paganini58

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Radikal bir karar ile cihazımı sattım arkadaşlar, çok fazla kayıp olmasa da haliyle bir miktar zarar ettirdi. Yıllardır vazgeçemediğim alışkanlığım İOS en azından mobilde bırakayım dedim ama olmadı. Gene bırakamadım.

s9+ Gerçekten kaliteli ve güzel bir cihaz. Kullanan herkes güle güle zevkle kullansın.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Radikal bir karar ile cihazımı sattım arkadaşlar, çok fazla kayıp olmasa da haliyle bir miktar zarar ettirdi. Yıllardır vazgeçemediğim alışkanlığım İOS en azından mobilde bırakayım dedim ama olmadı. Gene bırakamadım.

s9+ Gerçekten kaliteli ve güzel bir cihaz. Kullanan herkes güle güle zevkle kullansın.
Ne aldınız hocam

Paganini58

Asistan
Reaksiyon puanı
68

Ne aldınız hocam

İphone X aldım. 8 Plus vardı yanında s9+ kullanıyordum. İkisinide elden çıkardım. Yıllardır hep bir android kullanayım derim sonradan aklım çark eder. Maddi kayıp oluyor haliyle ama daha uzun süre mobil ile işim olmaz. Cihaz anlamında söylüyorum. İki yıl gibi kullanmak lazım en az.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
İphone X aldım. 8 Plus vardı yanında s9+ kullanıyordum. İkisinide elden çıkardım. Yıllardır hep bir android kullanayım derim sonradan aklım çark eder. Maddi kayıp oluyor haliyle ama daha uzun süre mobil ile işim olmaz. Cihaz anlamında söylüyorum. İki yıl gibi kullanmak lazım en az.
Hayırlı olsun hocam Bende abimdeki x i deneyimlemek istiyorum bi kaç günde olsa bakalım ikna edebilirsem.Senin yerinde olsam her yeni iphone çıktığında telefonu satar üstüne para koyar yeni çıkan iphonu alırdım çünkü iphone çok zarar ettirmiyor haliyle x te pahalı bi cihaz sürekli bi al sat içinde olurdum

Paganini58

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Her yıl yapamam artık bu yıl yeteri kadar zarar ettirdi ama 2 yılda bir güç varsa olabilir. Ben zaten yıllardır apple ürünleri kullanırım. Tavsiyede ederim. Evet androidin bir yığın artısı var olabilir ama cihaz çeşitliliği yüzünden eksileri bitmeyecektir.

Şarjım şu anda %54 de İphone X de aktif kullanım sürem 3 Saat 50 dakika. Beklemede 11 Saati geçti. Cihaza göre yazılım optimizasyonu burada kendini belli ediyor.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Her yıl yapamam artık bu yıl yeteri kadar zarar ettirdi ama 2 yılda bir güç varsa olabilir. Ben zaten yıllardır apple ürünleri kullanırım. Tavsiyede ederim. Evet androidin bir yığın artısı var olabilir ama cihaz çeşitliliği yüzünden eksileri bitmeyecektir.

Şarjım şu anda %54 de İphone X de aktif kullanım sürem 3 Saat 50 dakika. Beklemede 11 Saati geçti. Cihaza göre yazılım optimizasyonu burada kendini belli ediyor.
İosta bekleme süresi çok iyi ama telefonu kullanmaya başlayıncada hemen bitiveriyo ilk çıktığı yıl 6 plus kullanmıştım ordan biliyorum ama her nolursa olsun cihazda yazılım ve işlemci uyumu çok önemli bunuda en iyi apple yapıyor eskisi kadar iddaalı olmasa bile.

Paganini58

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Bı küçük bataryalardan performans alma işini gayet iyi yapıyorlar. 2716 Mah batarya ile neredeyse 7-8 saat kullanım alıyorsunuz. 4000 Mah filan olsa demekki 3 gün rahat gidecek.

Herkese cihazını keyifle sorunusuz kullanımlar diliyorum. Hepsi biri birinden güzel sadece kişisel tercih meselesi. Elimdeki cihaz S9+ ekran kalitesi ve kamera olarak yanına varamaz eğriye eğri doğruya doğru.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Bı küçük bataryalardan performans alma işini gayet iyi yapıyorlar. 2716 Mah batarya ile neredeyse 7-8 saat kullanım alıyorsunuz. 4000 Mah filan olsa demekki 3 gün rahat gidecek.

Herkese cihazını keyifle sorunusuz kullanımlar diliyorum. Hepsi biri birinden güzel sadece kişisel tercih meselesi. Elimdeki cihaz S9+ ekran kalitesi ve kamera olarak yanına varamaz eğriye eğri doğruya doğru.
Apple şu zamana kadar en büyük bataryayı 6 plusta kullandı galiba o da 2900 mah civarıydı yanlış hatırlamıyosam çok yoğun kullanırsam akşam 6 gibi %20 şarjım kalıyodu çok nadir kullanırsam 1 2 gün kullandığım oluyodu.Ekran ve kamera dendiği zaman akla samsung geliyor zaten hocam yazılım kısmınıda apple hallediyor diğer firmalar napıyor merak ettim he bide ses te htc 1 numara?

emre türkmen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Merhaba hocalar yardımcı olursanız fikirlerinizi söylerseniz sevinirim. 2.5 Senedir iphone 6 kullanıyorum ve telefonu değiştirmeye karar verdim 8 Plus ve S9+ arasında kaldım ileri dönük sizde hangisi alınmalı telefon değiştiren biri değilim 3 4 sene kullanmayı düşünüyorum bütün özellikleri güncellemeleri göz önünde bulunduracak olursak hangisini tercih ederdiniz.

Paganini58

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Merhaba hocalar yardımcı olursanız fikirlerinizi söylerseniz sevinirim. 2.5 Senedir iphone 6 kullanıyorum ve telefonu değiştirmeye karar verdim 8 Plus ve S9+ arasında kaldım ileri dönük sizde hangisi alınmalı telefon değiştiren biri değilim 3 4 sene kullanmayı düşünüyorum bütün özellikleri güncellemeleri göz önünde bulunduracak olursak hangisini tercih ederdiniz.

İphone 8 Plus alın macera aramayın.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
S9 plus daha iyi ios yada android hangisini kullanmak istiyosan onu al

Paganini58

Asistan
Reaksiyon puanı
68
İphone 8 Plus alın macera aramayın.
Çok teşekkür ederim fikriniz için.

En başta pil performansı ve alışık olduğunuz arayüz olmak üzere, sonrada uzun süre kullanım için en iyi tercih her zaman apple ürünleridir. Android platformunda koşulsuz destek için en iyisi google kendi ürünleri. Google pixel 2 XL, sonrasında da One Plus, Huawei, Meizu gibi gerçekten değerli firmalar var. Samsung başta ekran olmak üzere donanım anlamında ciddi güzel işler yapıyor ama yazılım kısmında kat etmesi gereken çok mesafe var. Destek sıfır diyebilirim. Güncelleme beklemek kanser eder adamı 1.5 sonra belki. S9+ Plus kaliteli bir cihaz, ama ne bileyim bir türlü tam içime sindiremedim. Ekran ve kamerası çok başarılı, akıcı arayüzü iyi. Tek ve en büyük sıkıntı o ekrana batarya yetmiyor.

Bence 8 Plus alın arkanıza bakmadan 4 yıl rahat edin. Hemde 2 günde bir şarj aleti ararsınız.

berke03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Arkadaşlar elime s9+ plus dün elime ulaştı kullandigim uygulamaları kurduktan sonra %100 şarj edip kullanıma başladım ve bu ekran süresin aldim
Burda youtube gözükmüyor 1.5 saate yakın orada da takildim.wifi , mobil veri ,dolby , AOD sürekli açıktı konumsa 1 saat gibi bir süre açık kaldı.Verilerim bunlar.?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20180603-124542_Settings.jpg
    Screenshot_20180603-124542_Settings.jpg
    41 KB · Görüntüleme: 720
  • Screenshot_20180603-124141_Settings.jpg
    Screenshot_20180603-124141_Settings.jpg
    41.7 KB · Görüntüleme: 693

AdminisTraktör

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,171
Arkadaşlar elime s9+ plus dün elime ulaştı kullandigim uygulamaları kurduktan sonra %100 şarj edip kullanıma başladım ve bu ekran süresin aldim
Burda youtube gözükmüyor 1.5 saate yakın orada da takildim.wifi , mobil veri ,dolby , AOD sürekli açıktı konumsa 1 saat gibi bir süre açık kaldı.Verilerim bunlar.?
Ekrana tıklayıp ekran süresinide atar mısın

Tiwitter üzerinden Samsung türkiye ve Samsung desteğe sık sık yazalım. Erinmeden yazalım. Bu iş yazılımsal ve bu performans üst seviyelere rahatlıkla çıkar.
2k ekran max bu kadar süre alır

Son düzenleme:

berke03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
2k ekran çözünürlüğünde aldığım veriler

Ekrana tıklayıp ekran süresinide atar mısın

2k ekran max bu kadar süre alır
Ekran süresi yazıyor 6 saat 48 dakika diye

Son düzenleme:

M.bugra

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ekranı tam kaplayan bir jelatin önerisi olan varmı? edge ekranı kaplayan kavlamayan yaptıran olmuştur illaki

Paganini58

Asistan
Reaksiyon puanı
68
@syfsn

Sürekli bahsettiğimiz konu ekran açıktan ziyade uyku modun da tüketim. Evet o ekran müthiş güzel bakmasına doyulmaz ama bir şekilde bu sorun düzeltilmeli. Neyse artık çokta önemli değil. Diğer kullanıcılar cihazlarından zevk alarak kullansınlar.[/QUOTE]

emre türkmen

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
En başta pil performansı ve alışık olduğunuz arayüz olmak üzere, sonrada uzun süre kullanım için en iyi tercih her zaman apple ürünleridir. Android platformunda koşulsuz destek için en iyisi google kendi ürünleri. Google pixel 2 XL, sonrasında da One Plus, Huawei, Meizu gibi gerçekten değerli firmalar var. Samsung başta ekran olmak üzere donanım anlamında ciddi güzel işler yapıyor ama yazılım kısmında kat etmesi gereken çok mesafe var. Destek sıfır diyebilirim. Güncelleme beklemek kanser eder adamı 1.5 sonra belki. S9+ Plus kaliteli bir cihaz, ama ne bileyim bir türlü tam içime sindiremedim. Ekran ve kamerası çok başarılı, akıcı arayüzü iyi. Tek ve en büyük sıkıntı o ekrana batarya yetmiyor.

Bence 8 Plus alın arkanıza bakmadan 4 yıl rahat edin. Hemde 2 günde bir şarj aleti ararsınız.
Çok teşekkür ederim düşünceniz için eksik olmayı güzelce detaylı söylediğiniz için. Dediğiniz gibi S9+ kamera ve donanım olarak cidden iyi bir amiral gemisi ama siz söylediğimi anladınız çünkü alıcağım telefonu 3 4 sene kullanmak istiyorum ufak tefek kasmalar illaki olur ama ilesi için sorun yaratmıcak bir telefon almak istiyorum sizde bu düşünceme tercüman oldunuz.

mydeli

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Arkadaslar merhaba size sorum olacak s9+ cihazimi alali 40 50 gün oldu bugun 3.kez takılma yapti aldigimdan beri . yani tuslar tepki vermiyor ekran basmiyor 1.sinde galeriye girerken dondu kaldi 10 15 saniye 2.de clash of clans acarken takildi kaldi ve bugun youtube girdim dondu kaldı rahat 30 35 saniye tepki vermedi hicbir sekilde tus kilitledim 2 3 dakika sonra actim calisti sizlerdede bu sekilde takılma oluyormu yorumlarmisiniz.

Paganini58

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Arkadaslar merhaba size sorum olacak s9+ cihazimi alali 40 50 gün oldu bugun 3.kez takılma yapti aldigimdan beri . yani tuslar tepki vermiyor ekran basmiyor 1.sinde galeriye girerken dondu kaldi 10 15 saniye 2.de clash of clans acarken takildi kaldi ve bugun youtube girdim dondu kaldı rahat 30 35 saniye tepki vermedi hicbir sekilde tus kilitledim 2 3 dakika sonra actim calisti sizlerdede bu sekilde takılma oluyormu yorumlarmisiniz.

Cihazınıza gelen bütün güncellemeleri yaptıktan sonra bir kez sıfırlayın. Problemleriniz çözülecektir.

M-S-Y

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Bugün Midnight Black S9+ alarak aranıza katıldım,Telefonu kutudan çıkartır çıkartmaz yazılım güncellemesi düştü 03.06.2018 tarihinde yayınlanmış varmıdır yükleyen durumu nedir?