Samsung, Galaxy S9 Plus reklamına başladı!

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
Galaxy-s9-plus-reklam.jpg

Samsung 25 Şubat'ta (yarın) tanıtacağı Galaxy S9 serisi için reklamlara başladı. Galaxy S9 Plus'ın reklam afişi Fransa'daki CNIT binasına asıldı.

https://shiftdelete.net/?p=125706

Son düzenleme:

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,349
Çok merak ediyoruz o cihazı harika görünüyor

Luan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iPhone değil de bu ikisinden biri olacaksa, çift kameradan dolayı S9 Plus tercihim olur. Ancak iPhone 6-7 ve 8’lerde olan “home tuşuna çift dokunarak ekranı aşağı çekme” özelliği olmadığı sürece iPhone X dahil büyük ekranlı telefon almam. Çünkü tek elle rahatça kullanabilmeliyim.

Mtn S

Onursal Üye
Emektar
Reaksiyon puanı
15,349
iPhone değil de bu ikisinden biri olacaksa, çift kameradan dolayı S9 Plus tercihim olur. Ancak iPhone 6-7 ve 8’lerde olan “home tuşuna çift dokunarak ekranı aşağı çekme” özelliği olmadığı sürece iPhone X dahil büyük ekranlı telefon almam. Çünkü tek elle rahatça kullanabilmeliyim.
Bu cihazı kullamama gibi şansın yok büyük olmasına rağmen elde tutuşu harika

Luan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu cihazı kullamama gibi şansın yok büyük olmasına rağmen elde tutuşu harika
Ben oyunları bile tek elle oynayabiliyorum o home tuşu pratikliği sayesinde. Samsungları denedim ve baş parmağımla (parmaklarım uzun olmasına rağmen) ekranın üst köşesine falan, telefonu kaydırmadan ulaşmam imkansız oluyor. Bu da telefonu düşürme riski demek. Yoksa gerçekten önyargılarım kalktı. Başta fotoğraf kalitesi olmak üzere pek çok nedenden Samsung’a geçebilirim.

løvenkrands

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Islemcisi haric ozellik olarak Note 8 den pek bir farki olmayacak
Note 9 cikana kadar note 8 ile devam.

Son düzenleme:

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Islemcisi haric ozellik olarak Note 8 den pek bir farki olmayacak
Note 9 cikana kadar note 8 ile devam.

Note8'den Note9'a...
Bense Note5'ten, Note10'a
rahatım iyidir, ilk günkü gibi çalışıyor, torununun torunu çıkana kadar da sorunsuz çalışacağına inanıyorum. :D

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben oyunları bile tek elle oynayabiliyorum o home tuşu pratikliği sayesinde. Samsungları denedim ve baş parmağımla (parmaklarım uzun olmasına rağmen) ekranın üst köşesine falan, telefonu kaydırmadan ulaşmam imkansız oluyor. Bu da telefonu düşürme riski demek. Yoksa gerçekten önyargılarım kalktı. Başta fotoğraf kalitesi olmak üzere pek çok nedenden Samsung’a geçebilirim.
Jest ile ekran boyutunu tek elle kullanılacak boyuta getirme durumu var ayrıca öyle yarıya bölmüyor köşeden çekiyor hala dikdörtgen forumunu koruyor apple gibi aptal bir şekilde ortadan bölmüyor ve boyutunu ayarlamak mümkün