Samsung Galaxy S9 başarılı olabilecek mi?

Bu konuyu okuyanlar

S

Shiftdelete.Net

SDN Okuru
tansu-yegen-roportaj-WEB.jpg

https://shiftdelete.net/samsung-galaxy-s9-basarili-olabilecek-mi

Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9 modellerinin tanıtılmasının ardından herkesin aklında bir soru var: S9'lar ne kadar başarılı olabilecek? Samsung Türkiye ile yeni akıllı telefonlarını konuştuk!

:: S9'lar hakkında sizin düşünceleriniz nedir?

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Başarılı olmuşta o telefon fazla kalın

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Tansiyon ölçme özelliğini ilk kez duydum. Bu müthiş ve devrimsel bir özellik. Doğrusu şapka çıkarıyorum sevgili Samsung.

Sevgili Kaan ARLI, senden bir ricam var güzel kardeşim. Lütfen ne olur, şu Tansu YEĞEN ile bir daha karşılaşırsan ona şu ricamı ilet. Allah aşkına şu LG ile anlaşıp "Çift tık ile açıp kapama" özelliğini de koysunlar. Vallahi böyle bir telefonda bu özellik olmuş olsaydı hiç tereddüt etmeden ceketimi satar yine bunu alırdım. Bu çok insanın çok istediği, arzu ettiği bir özellik. Sırf bu özellik yüzünden LG marka bir telefon almak istemişimdir, bizi bu kadar arızalarıyla müseccel bir markaya mahküm etmesinler. Bu söylediklerimi aynen söyle ve bunu Allah için güzel kardeşim. Lütfen, ama lütfen.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Tansiyon ölçme özelliğini ilk kez duydum. Bu müthiş ve devrimsel bir özellik. Doğrusu şapka çıkarıyorum sevgili Samsung.

Sevgili Kaan ARLI, senden bir ricam var güzel kardeşim. Lütfen ne olur, şu Tansu YEĞEN ile bir daha karşılaşırsan ona şu ricamı ilet. Allah aşkına şu LG ile anlaşıp "Çift tık ile açıp kapama" özelliğini de koysunlar. Vallahi böyle bir telefonda bu özellik olmuş olsaydı hiç tereddüt etmeden ceketimi satar yine bunu alırdım. Bu çok insanın çok istediği, arzu ettiği bir özellik. Sırf bu özellik yüzünden LG marka bir telefon almak istemişimdir, bizi bu kadar arızalarıyla müseccel bir markaya mahküm etmesinler. Bu söylediklerimi aynen söyle ve bunu Allah için güzel kardeşim. Lütfen, ama lütfen.

Benim kullandığım dandik cihazda bile var şu özellik
@KaanArli bakarmısın

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Benim kullandığım dandik cihazda bile var şu özellik
@KaanArli bakarmısın

Yeğenim, çift tık ile kapama özelliği 3. parti uygulamalar ile mümkün oluyor, birçok launcher ile de yapılabiliyor. Lakin hem kapama, hem de açma özelliği ikisi birden sadece LG patentinde olan birşey. Diğer hiçbir marka, hiçbir uygulama kesinlikle ikisini bir arada sunamıyor.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Yeğenim, çift tık ile kapama özelliği 3. parti uygulamalar ile mümkün oluyor, birçok launcher ile de yapılabiliyor. Lakin hem kapama, hem de açma özelliği ikisi birden sadece LG patentinde olan birşey. Diğer hiçbir marka, hiçbir uygulama kesinlikle ikisini bir arada sunamıyor.
Lg de değil Nokia da olması lazım çift tıkı ilk Nokia lumia larda kullandı

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,300
Benim kullandığım telefonda yazılım olarak geliyor bu özellik kullanışlımı evet
Her yılın popüler olan telefonlarda kullanılması gerek

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Benim kullandığım telefonda yazılım olarak geliyor bu özellik kullanışlımı evet
Her yılın popüler olan telefonlarda kullanılması gerek

Muhtemelen LG'ye patent hakkı ödemiş olabilirler.
Ya bu gerçekten çok harika bir özellik, bunu Samsungun hiç düşünmemesini aklım almıyor bir türlü.

Lg de değil Nokia da olması lazım çift tıkı ilk Nokia lumia larda kullandı

Nokia belki kullanmış olabilir, ama patent hakkını LG kapıvermiş. Bunu onlara akılsız Nokia mı sattı, yoksa onlar uyanana kadar LG bunun patent hakkını mı aldı bilemiyorum. Bir de ben hiç Nokia akıllı telefon kullanmadığım için bu konu hakkında hiç bilgim yok.

MrtAltg

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
12,060
Biraz araştırdım dediğim gibi Nokia üzerinden Microsoft'a ait bir patent. Android cihazlar zaten bir patent den dolayı Ms e cihaz başı ücret ödüyordu Lg de ödeyip kullanım hakkını almış demekki