Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
one ui den sonra ahizeden az ses geliyor. Arama yaparken sesi artır seçeneğide kalkmış çözüümnü bilen var mı? bir de android 7 orjinal romu nereden indirebilirim sammobile ücretli ve diğer sitelerde de bulamadım saolun.

Coskunozturk0053

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7

Bu linkde uygulamayi dene, eski rom donmeni tavsiye etmem, son guncellemeden oldugunu sanmiyorum, hardreset at, oyle dene yada bu uygulama işini.cozecektir. yine sonuc alamazsan problemin yazilimsal degil, donanimsal oldugundan kaynaklidir, yakinlarinda bir servise gostermen gerekebilir.

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25

Bu linkde uygulamayi dene, eski rom donmeni tavsiye etmem, son guncellemeden oldugunu sanmiyorum, hardreset at, oyle dene yada bu uygulama işini.cozecektir. yine sonuc alamazsan problemin yazilimsal degil, donanimsal oldugundan kaynaklidir, yakinlarinda bir servise gostermen gerekebilir.
Android 7 sürümünde arama yaparken sesi artır seçenği vardı. One ui de kaldırmışlar bu yüzden 7 ye dönücem. Bir de one ui de resim ve video çekim performansı daha kötü.

Görkeem

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,392
1 ay önce S8 aldım çok memnunum , S9 ile karşılaştım pek fark yok , çok hoşuma gitti herşey 10/10 :)

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Arkadaşlar ben root yapıp çift hoparlörü etkinleştiricem ahizeden de müzik dinlerken ses gelicek ve stereo olacak iphone serisindeki gibi. Daha önce yapan var mı memnun kaldınız mı?

Reaksiyon puanı
5,172
Arkadaşlar ben root yapıp çift hoparlörü etkinleştiricem ahizeden de müzik dinlerken ses gelicek ve stereo olacak iphone serisindeki gibi. Daha önce yapan var mı memnun kaldınız mı?
O ahize bunun için geliştirilmemiş. S7 de öyle yapılınca kısa sürede ahize bozuluyordu. Aynısı s8 içinde geçerlidir. Tavsiye edilmez.

Son düzenleme:

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
O ahize bunun için geliştirilmemiş. S7 de öyle yapılınca kısa sürede ahize bozuluyordu. Aynısı s8 içinde geçerlidir. Tavsiye edilmez.
Benim ahize zaten bozuk aşırı az ses geliyo duyamıyorum hep kulaklıkla konuşuyorum. 7.0 a geri dönücem bakalım düzelecek mi

Reaksiyon puanı
5,172
Hayır

Hayır normal sürümden. Odin ile orjinal romu attım.
Samsungda güncellemeler ilk yayınlandığında insanlar eskiden güncelleme kendi ülkelerine gelmeden Polonya gibi güncellemeyi erken alan ülkelerden romu kurararsa anca kendi ülkelerine güncel sürüm gelmeden dönme şansları olurdu. Bu durum aynı şekilde güncel s9 gibi cihazlardada geçerliliğini koruyor. Açıkcası siz nasıl dönebildiniz hala aklım almıyor. Belki samsung android sürümünü yükseltirken bootloader ı güncellememiş yada bootloader ı android güncellemesi gelmeden önce güncelleiş olabilir. Eğer tekrardan 7.0a geri dönerseniz sonucun başarılı olup olmadığı hakkında banada bilgi verir misiniz?

Murad Hasanli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Dün Galaxy Store üzerinden Game Launcher'ı güncelledim. Sürekli durduruldu uyarısı veriyor arka planda kendi kendine çalışıp duruyor ve ekrana uyarı geliyor bu da cihazın 2-3 saniye takılmasına sebep oluyor. Mecbur kalıp devre dışı bıraktım. Benzer sorun yaşayan var mı? Cihaz Galaxy S8.
20190904_140051.jpg

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Orjinal akg kulaklığı nereden alabiliriz bilen varmı? Benim kulaklık koptu hiçbiryerde bulamadım yada o kulaklık gibi ses veren bir kulaklık önerecek var mı?

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Arkadaşlar facebook uygulaması son sürüm fakat yeni beyaz arayüz gelmedi bana neden acaba sizde de öyle mi?

eypcnoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam . Arkadaşlar son gelen sistem guncellemesinden sonra instagramdaki hikaye sorunu yetmezmiş gibi birde uygulamadaki yazı boyutlarının kendi kendine büyüme sorunu ortaya çıktı bunu s8 de yaşayan var mı benden başka? Tüm güncellemeler yapıldı uygulama sıfırdan kuruldu fakat sorun devam ediyor. Bununda mi sebebi 18.9 ekran oranı acaba çok rahatsız ediyor. Instayi açıp farklı uygulamalar arası geçiş yaptıktan sonra tekrar ınstaya dondugum de yazı boyutu 2 kat artmış oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar facebook uygulaması son sürüm fakat yeni beyaz arayüz gelmedi bana neden acaba sizde de öyle mi?
1 ay önce bütün arkadaşlarıma gelen yeni arayüz dün gece bana da geldi. Face uygulamasına bak mağazadan son sürüm olması şart.

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Selam . Arkadaşlar son gelen sistem guncellemesinden sonra instagramdaki hikaye sorunu yetmezmiş gibi birde uygulamadaki yazı boyutlarının kendi kendine büyüme sorunu ortaya çıktı bunu s8 de yaşayan var mı benden başka? Tüm güncellemeler yapıldı uygulama sıfırdan kuruldu fakat sorun devam ediyor. Bununda mi sebebi 18.9 ekran oranı acaba çok rahatsız ediyor. Instayi açıp farklı uygulamalar arası geçiş yaptıktan sonra tekrar ınstaya dondugum de yazı boyutu 2 kat artmış oluyor.

1 ay önce bütün arkadaşlarıma gelen yeni arayüz dün gece bana da geldi. Face uygulamasına bak mağazadan son sürüm olması şart.
yok bana gelmedi yeni arayüz son sürüm olmasına rağmen nasıl saçma bir iştir bu. neyse gelmezse gelmesin iphone a geçicem 3-5 ay sonra zaten idare edicez eski arayüzle.

hmk_58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadasşar son 3 gundur ahızede gelen ses azalmaya başladı gıt gıde. telefon görusmesı sırasında aşırı derecede az gelıyor artık. Karşı tarafı duyamıyorum aşırı sessiz yerde konusmak zorunda kalıyorum. bilgisi olan var mı? google storede programlar yukledım ama işe yaramadı.acil yardım eder mısınız lütfen.

ayrıca bırısı ıle konusurken en kısıkta ve en yuksekte ses aynı gelıyor degısım yok.

Son düzenleme:

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
satıs taktiği artık kamera eskisi gibi güzel cekmez hopörlör bozulur falan yenisini nasıl satacaklar yoksa güncellemelerle bozuyorlar

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
arkadasşar son 3 gundur ahızede gelen ses azalmaya başladı gıt gıde. telefon görusmesı sırasında aşırı derecede az gelıyor artık. Karşı tarafı duyamıyorum aşırı sessiz yerde konusmak zorunda kalıyorum. bilgisi olan var mı? google storede programlar yukledım ama işe yaramadı.acil yardım eder mısınız lütfen.

ayrıca bırısı ıle konusurken en kısıkta ve en yuksekte ses aynı gelıyor degısım yok.
Aynı sorun bende de vardı ahizeyi fırçayla temizledi telefoncu arkadaşım hemen düzeldi çok iyi geliyo şuan ses. Diş fırçadı vb. İle temizle olmazsa telefoncu temizlesin olur.

eypcnoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bugün batarya tamamen bittikten sonra şarja taktığım da üçgen içerisinde sari unlem işareti ve hemen altında su damlasi hatası aldım böyle bir sorun yaşayan oldu mu?

eypcnoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şarj soketi nemli olabilir onun işareti bu
Ilginc olan da o ki herhangi bi suyla temas falan olmadi. Kapali haldeyken sarj almadi teli actigimda sarj olmaya basladi. Biraz baktim da netten kisa devre yapma ihtimali anakarta veya diger donanimlara zarar gelme muhabbeti var. Suanlik bi sorun yok bakalim artik

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Huawei bile 2 yıllık cihazına Yeni sürümü veriyor. Samsung Islemcisi hala cayır cayır olan S8 e 10.00 ı vermiyor, çok büyük bir saçmalık. Artık 3 yıla çıkarmanın vakti geldiğini niye hala anlayamıyorlar? Orta segmente bile veriyor. Samsung artık güncelleme yapısını değiştirmeli, üst segment bir cihaz nasıl olur da 2 yıl güncelleme alır? Orta segment ile arasında o kadar özellik farkı varda güncelleme farkı mi yapamıyor, cidden bıktırdı kendinden artık samsung. Böyle güncelleme anlayışı olmaz olsun. Eylül bitti tüm seriler ağustos güncellemesini aldı, Note 8 de dahil. S8 e hala verilmedi. Cihazlari ne kadar iyi de olsa bu anlayışı çok müşteri kaybetmesine sebeb olucak yavaş yavaş çünkü cihazlar artık ultra lüks bir seviye ye ulaştı böyle devam etmez de anlar artık yanlışını umarım.

ibrhmdurna

Öğrenci
Reaksiyon puanı
27
Huawei bile 2 yıllık cihazına Yeni sürümü veriyor. Samsung Islemcisi hala cayır cayır olan S8 e 10.00 ı vermiyor, çok büyük bir saçmalık. Artık 3 yıla çıkarmanın vakti geldiğini niye hala anlayamıyorlar? Orta segmente bile veriyor. Samsung artık güncelleme yapısını değiştirmeli, üst segment bir cihaz nasıl olur da 2 yıl güncelleme alır? Orta segment ile arasında o kadar özellik farkı varda güncelleme farkı mi yapamıyor, cidden bıktırdı kendinden artık samsung. Böyle güncelleme anlayışı olmaz olsun. Eylül bitti tüm seriler ağustos güncellemesini aldı, Note 8 de dahil. S8 e hala verilmedi. Cihazlari ne kadar iyi de olsa bu anlayışı çok müşteri kaybetmesine sebeb olucak yavaş yavaş çünkü cihazlar artık ultra lüks bir seviye ye ulaştı böyle devam etmez de anlar artık yanlışını umarım.
Dostum güncelleme konusuna katılıyorum ama ağustos güncellemesi geldi.

04İbrahim04

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Ilginc olan da o ki herhangi bi suyla temas falan olmadi. Kapali haldeyken sarj almadi teli actigimda sarj olmaya basladi. Biraz baktim da netten kisa devre yapma ihtimali anakarta veya diger donanimlara zarar gelme muhabbeti var. Suanlik bi sorun yok bakalim artik
Benimde böyle bir durum olmuştu bir kere bilmiyorum sonra olmadı ama
S8 lerde şarj soketi biraz sıkıntılı

salihbatili

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bendeki s8 plusa şubat ayında gelmişti yazılım bu normal mi saygılar

Son mesajlar