Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

semih61

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Bu Pie'ın tek artısı Dolby Atmos oldu ses farkedilir düzeyde gelişti. Batarya hafif kötüleşti.

dolby atmos u hem kulaklıkta hem transmart t6 da denedim gram iyileşme yok,aksine pie ile birlikte ses şiddeti azaltılmış eskiden daha yüksek ses veriyordu

posedion

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
one ui'a yeni gelen açık uygulamalar penceresi çok gıcık olmuş diyelimki 20 tane uygulama açık arasında geçiş yapmak istedik tıkladığımızda 3 tanesini görebiliyoruz yan yana dizili olduğu için. sağa sola kaydırmak gerekiyor kullanmak istediğimiz uygulama nerede diye bulmak için. aslında üst üste yelpaze şeklide olsa 3 uygulama yerine en az 5-6 uygulama görünebilirdi.

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
one ui'a yeni gelen açık uygulamalar penceresi çok gıcık olmuş diyelimki 20 tane uygulama açık arasında geçiş yapmak istedik tıkladığımızda 3 tanesini görebiliyoruz yan yana dizili olduğu için. sağa sola kaydırmak gerekiyor kullanmak istediğimiz uygulama nerede diye bulmak için. aslında üst üste yelpaze şeklide olsa 3 uygulama yerine en az 5-6 uygulama görünebilirdi.
Kesinlikle katılıyorum buna, eski hali çok daha işlevsel ve güzeldi.

salimvrgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu 6 saat ekran alanların sarji kaç saat gidiyor acaba?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190306-153735_Settings.jpg
    Screenshot_20190306-153735_Settings.jpg
    27 KB · Görüntüleme: 354

salimvrgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bende böyle kötü pil sonuçları alıyorum max 3.5-4 saat ekran süresi , siz reset atmayı denedinizmi ?
benim telefon daha 1 haftalık açar açmaz android 9 oldu zaten. öncesi nasıl bilgim yok aama bu 6 saat ekran alanlar hiçbir aktivite yapmayıp sadece ekranamı bakıyorlar acaba?

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
dolby atmos u hem kulaklıkta hem transmart t6 da denedim gram iyileşme yok,aksine pie ile birlikte ses şiddeti azaltılmış eskiden daha yüksek ses veriyordu
Kesinlikle katılıyorum ses azaldı bende de güncellemeden sonra.

cimbomlu52

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bende böyle kötü pil sonuçları alıyorum max 3.5-4 saat ekran süresi , siz reset atmayı denedinizmi ?

benim telefon daha 1 haftalık açar açmaz android 9 oldu zaten. öncesi nasıl bilgim yok aama bu 6 saat ekran alanlar hiçbir aktivite yapmayıp sadece ekranamı bakıyorlar acaba?

valla bende aynı dertten muzdaribim. bazen oluyorki 2,5 saat ekran alıyorum.
millet bu kadar süreleri nasıl alıyor şaşkınım kafamda deli sorular...

salimvrgn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
6 saat ekran alanlar hangi uygulamalar ile haşır neşirler buraya yazabilermi acaba? ben 6 saat sadece whatsap kullansam şarj bitiyor

afurkann24

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bazı arkadaşlar atıyor 6 7 saat ve hatta 1-2saat arasıda oyun oynamış o halde şaşırıyorum, benimki 7 aylık ama aldığım günden beri 3 4 saat max aynı hep

cmlsn

Asistan
Reaksiyon puanı
12
güncellemeden sonra birkaç deneyim daha ekleyeyim
telefonun ses seviyesi azaldı dış ses çok daha az hatta
arka planda uygulama çalıştırma özelliği ciddi geliştirilmiş gerçekten kapatıyor spotify karnaval vs gibi uygulamaları tuş kilitleyince bir süre sonra durdu... arka plana izin verdim kullanabilmek için.
deneyimlerime göre gece temasınım ben de pile bir erkisi olmadı
telefonun geçişleri yeni arayüzden dolayı daha estetik
bahseden arkadaşlarım vardı açık uygulamalar eskisinden daha kötü
bildirimlerde de ciddi gelişme var çok detaylı değişiklikler tercihler sözkonusu
bildirim ekranından sohbet başarılı
instagram ile s10 da anlaşma yapmalarına rağmen hala tam ekranda video veya resimler görünmüyor malesef ... 2 yıldır hikayeleri eksik görüyoruz.

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
68273

Konum ve mobil veri surekli acik ekran QHD 2Kda sizce nasil ekran süresi

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Pie dan sonra wifi çekim gücü ve ses seviyesi gözle görülür düştü. Güncelleyecekler bunları göz önüne alarak güncellesin.

04İbrahim04

Asistan
Reaksiyon puanı
67
güncellemeden sonra birkaç deneyim daha ekleyeyim
telefonun ses seviyesi azaldı dış ses çok daha az hatta
arka planda uygulama çalıştırma özelliği ciddi geliştirilmiş gerçekten kapatıyor spotify karnaval vs gibi uygulamaları tuş kilitleyince bir süre sonra durdu... arka plana izin verdim kullanabilmek için.
deneyimlerime göre gece temasınım ben de pile bir erkisi olmadı
telefonun geçişleri yeni arayüzden dolayı daha estetik
bahseden arkadaşlarım vardı açık uygulamalar eskisinden daha kötü
bildirimlerde de ciddi gelişme var çok detaylı değişiklikler tercihler sözkonusu
bildirim ekranından sohbet başarılı
instagram ile s10 da anlaşma yapmalarına rağmen hala tam ekranda video veya resimler görünmüyor malesef ... 2 yıldır hikayeleri eksik görüyoruz.
Ben instagramın beta programına katıldım bende hikayeler 16.9 şeklinde gözüküyor üst ve altta siyah boşluk kalıyor bu sayede hikayeleri tam görebiliyorum sizde betaya katılırsanız olur sanırım

Drangleic

Müdavim
Reaksiyon puanı
263
Pie dan sonra wifi çekim gücü ve ses seviyesi gözle görülür düştü. Güncelleyecekler bunları göz önüne alarak güncellesin.
Benim odamda wifi tek veya çift çizgi çekiyordu az çok kullanıyordum şuan hiç çekmiyor mobil veri açıyorum mecbur...

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Ben instagramın beta programına katıldım bende hikayeler 16.9 şeklinde gözüküyor üst ve altta siyah boşluk kalıyor bu sayede hikayeleri tam görebiliyorum sizde betaya katılırsanız olur sanırım
Nasıl katılıcaz betaya?

Jubei

Müdavim
Reaksiyon puanı
477

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
6 saat ekran alanlar hangi uygulamalar ile haşır neşirler buraya yazabilermi acaba? ben 6 saat sadece whatsap kullansam şarj bitiyor
Ben 5-6 saat alıyorum. 6 saat olsun diye ekstra efor sarfetmiyorum. Normal gündelik işlemler yapıyorum( Youtube, forum, spotify, n11 vs.) Önerilerim: Uygulama güç yönetimindeki bütün tasarruf sağlayan ayarları aç. Uyku modundaki uygulamaları açıp WP ve bildirim almak istediğin uygulamalar hariç hepsini seç. AOD kapalı olsun. Telefon hep orta düzey güç tasarrufunda duracak.

04İbrahim04

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Nasıl katılıcaz betaya?
Hocam onu hatırlamıyorum ama mutlaka bilen arkadaşlar vardır
Google play uygulamalarım ve oyunlarım bölümünde betaya tıklıyorum instagram var

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190308-233944_Google Play Store.jpg
    Screenshot_20190308-233944_Google Play Store.jpg
    16.2 KB · Görüntüleme: 384