Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

BabaSchtroumpf

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Bu iş böyle devam eder s9 u beklersin beğenip alırsın bu sefer note 9 çıkar o daha güzel olur onuda çok beğenirsin sonra s10 çıkar bu böyle devam eder ama s9 u bekleyip görmek lazım
yok hocam note serisi bana gore degil s10'da da gozum yok sadece s9'un cikmasina yakin bi sure kaldigi icin beklemek daha mi iyi olur dedim en azindan batarya'da iyilestirmeler yapsalar yeni islemci fena olmaz diyorum

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
yok hocam note serisi bana gore degil s10'da da gozum yok sadece s9'un cikmasina yakin bi sure kaldigi icin beklemek daha mi iyi olur dedim en azindan batarya'da iyilestirmeler yapsalar yeni islemci fena olmaz diyorum
Dediğim gibi bekleyip görmek lazım ama şu bi kesin note 8 de hangi donanım varsa s pen hariç çoğu s9 a gelecek genelde böyle yapiyo samsung mesela note 7 de iris tarayıcıyla yüz tanıma vardı sonra s8 e de geldi şimdi note 8 de çift kamera koydular s9 a da gelecek bide üstüne bikaç ekstra donanım eklerler tasarımda ufak oynamalar olur snapdragon 845 koyarlar bide kesin olmamakla birlikte parmak izini ekrana entegre edebilirler 5000 tlyi gözden çıkarırım diyosan s9 beklenmeye değer bi telefon

BabaSchtroumpf

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Dediğim gibi bekleyip görmek lazım ama şu bi kesin note 8 de hangi donanım varsa s pen hariç çoğu s9 a gelecek genelde böyle yapiyo samsung mesela note 7 de iris tarayıcıyla yüz tanıma vardı sonra s8 e de geldi şimdi note 8 de çift kamera koydular s9 a da gelecek bide üstüne bikaç ekstra donanım eklerler tasarımda ufak oynamalar olur snapdragon 845 koyarlar bide kesin olmamakla birlikte parmak izini ekrana entegre edebilirler 5000 tlyi gözden çıkarırım diyosan s9 beklenmeye değer bi telefon
peki hocam benim yerimde olsan maddi durumu ortadan kaldiralim sen s8 alirmiydin yoksa s9'u mu beklerdin?

BabaSchtroumpf

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Şubat çıkmaz diyim. Türkiyeye gelmesi Mart Nisan gibi olur. Şubatta lansmanı olur.
vallaha hocam cok kararsizim, aldigim telefonu Allah izin verirse en az 4 sene kullanmak istiyorum o yuzden s9'u bekliyimmi yoksa direkt gidip s8 mi alayim bilemiyorum ama s7 edge alsaydim s8 ciktiginda kesin pisman olucaktim sen benim yerimde olsan napardin alirmiydin beklermiydin ? :D

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
vallaha hocam cok kararsizim, aldigim telefonu Allah izin verirse en az 4 sene kullanmak istiyorum o yuzden s9'u bekliyimmi yoksa direkt gidip s8 mi alayim bilemiyorum ama s7 edge alsaydim s8 ciktiginda kesin pisman olucaktim sen benim yerimde olsan napardin alirmiydin beklermiydin ? :D
Valla şimdi zor soru. S9 beklemek daha mantıklı gibi ama S9'un fiyatı 4000den aşağı olmaz(hepsiburada) söyleyim. Bütçen varsa bekle. Samsung Appleye güvenerek yapar bi çılgınlık note 9 da 6000den girerse hiç şaşmam.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
peki hocam benim yerimde olsan maddi durumu ortadan kaldiralim sen s8 alirmiydin yoksa s9'u mu
Bana sorarsan hiç düşünmez note 8 alırdım çünkü normal s serileri bi süre sonra sıkmaya başlıyo telefonda yapacak bişey bulamıyosun şahsen ben s7 edge kullanıyorum 8 aydır telefondan çok memnunum ama telefonda yapacak bişiy bulamıyorum canım sıkılıyo ama note serileri özellikle note 8 de s peni çok güzel şeklde kullanabilirsin tamam s9 note 8 den daha iyi olacaktır ama bana sorarsan sen s9 uda bekleme direk note 8 al telefonu incelemediysen mağazaya gidip incelemeni tavsiye ederim telefonu inceleyince bana hak vereceksin ama illa s9 u bekleyecem dersen karar senin sonuçta parayı verecek olanda telefonu kullanacak olanda sensin

Son düzenleme:

The_King

Asistan
Reaksiyon puanı
38
4 sene kullanıcam diyorsan s9 u beklemek tabii ki mantıklı Ama arkadaşa katılıyorum onun gelmesi Nisan ayını bulur
Ben şahsen her yıl değiştiriyorum telefonu yeni seri gördüm mü dayanamıyorum :)

BabaSchtroumpf

Asistan
Reaksiyon puanı
28
note serisi cok guzel ve ozel bi seri ama malesef ekran boyutu yuzunden bana hitap etmiyor tamam s pen var ama telefon cok buyuk yani gunluk hayatta bu boyutta bi telefonu kullanmak bence biraz sikinti yapar heleki benim gibi elleri kucuk olan biri icin.Note 8 in minisi olsaydi ayni ozelliklerde fakat ekran'i kucuk o zaman tadindan yenmezdi.Eger arkadasin dedigi gibi s9'un cikmasi nisan'a kadar uzarsa 6 ayi nasil gecircem bilmiyorum bi magazaya gitsem kesin s8'i alicam o yuzden magazaya falan gitmek istemiyorum bakalim hayirlisi olsun dayanabilirsem s9'u beklicem.

The_King

Asistan
Reaksiyon puanı
38
note serisi cok guzel ve ozel bi seri ama malesef ekran boyutu yuzunden bana hitap etmiyor tamam s pen var ama telefon cok buyuk yani gunluk hayatta bu boyutta bi telefonu kullanmak bence biraz sikinti yapar heleki benim gibi elleri kucuk olan biri icin.Note 8 in minisi olsaydi ayni ozelliklerde fakat ekran'i kucuk o zaman tadindan yenmezdi.Eger arkadasin dedigi gibi s9'un cikmasi nisan'a kadar uzarsa 6 ayi nasil gecircem bilmiyorum bi magazaya gitsem kesin s8'i alicam o yuzden magazaya falan gitmek istemiyorum bakalim hayirlisi olsun dayanabilirsem s9'u beklicem.
Dostum Huawei Mate 10 ayın 16 sında tanıtılıyor Ben hem s8 hem p10 kullanıyorum Mate10 u sabırsızlıkla bekliyorum Geçen seneki chipseti bile s8 den hızlı o kadar söyliyeyim sana Yeni kirin970 chip de çok iddali Ben bir bak derim hem fazlada beklememiş olursun

BabaSchtroumpf

Asistan
Reaksiyon puanı
28
Dostum Huawei Mate 10 ayın 16 sında tanıtılıyor Ben hem s8 hem p10 kullanıyorum Mate10 u sabırsızlıkla bekliyorum Geçen seneki chipseti bile s8 den hızlı o kadar söyliyeyim sana Yeni kirin970 chip de çok iddali Ben bir bak derim hem fazlada beklememiş olursun
bakarim hocam marka takintim yok telefon iyi olursa alinabilir ama sunu soyleyim s9 cikmadan bi telefon almak istemiyorum acikcasi piskolojik olarak s9'a kilitlenmis durumdayim her gun netten onun haberlerine bakiyorum 3d yuz tanima ozelligi falanda olcak diyorlar kaldi ki o zamana kadar beklersem one plus 5t ya da 6 'da cikabilir o zaman secenekler baya bi cogaliyor.

The_King

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Oneplus5 başlı başına iyi zaten t ile çerçevesiz felan yakışıklı olacaktır Sen birde mate10 sızıntılarını izle çok yakışıklı oda Aynı zamanda bol ramli ve yeni chipsete gömülü Aİ ile çok hızlı bir telefon olacak

Royal99

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Benim telefon durup dururken titriyor internet kapalı olsa dahi sanki bildirim geliyor ama ne gelen var ne giden nasıl çözebilirim bunu?

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
Mate 9 işlemcisi aşırı batarya tüketimi var B yada C serisi bölge arasında yuklemedigim rom kalmadı şimdi s8 ile kafa rahat hanım candy ile takılsın diye verdim mate 9 u ona mate 10 modelindeki 970 işlemciyi de göreceğiz bence değişen birşey olmayacak

The_King

Asistan
Reaksiyon puanı
38
@nextman Mate9 pro kullandım Emui 5.0 ın notification propblemi dışında herhangi bir problem yaşamadım ki zaten başlı başına büyük bir problem. P10 Plus ı şu anda da kullanıyorum S8 in bataryasının zırt dediği yerde p10 taş gibi duruyor Rom falan da yüklenmedim tamamen stock Emui 5.1 zaten çoook başarılı Chip olarakda krin960 s8 ile çatır çatır başa çıkıyor hatta daha iyi bile diyebilirim Bu bağlamda kirin970 den ben çok umutluyum

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
@nextman Mate9 pro kullandım Emui 5.0 ın notification propblemi dışında herhangi bir problem yaşamadım ki zaten başlı başına büyük bir problem. P10 Plus ı şu anda da kullanıyorum S8 in bataryasının zırt dediği yerde p10 taş gibi duruyor Rom falan da yüklenmedim tamamen stock Emui 5.1 zaten çoook başarılı Chip olarakda krin960 s8 ile çatır çatır başa çıkıyor hatta daha iyi bile diyebilirim Bu bağlamda kirin970 den ben çok umutluyum
Inşallah öyle olur hocam cihaz hala eşimde Android Oreo update gelsin sıfırlarım denerim ama umidim yok

nextman

Müdavim
Reaksiyon puanı
567
s8 kullanan arkadaşlar kasma varmı ve pili nasıl ayrıca hiş düşürdünüzmü
--- Gönderi Güncellendi ---

mediamarkt ve hepsiburadada mavi var
kasma namına hiç bir sorun yaşamadım pil 1,5 günü çıkarıyor oyuna dalmasam.Düşürdüm hem de silikon kılıfla maşallah taş gibi zaten kaskolu kafam rahat ekran koruyucu da yok bu arada gram çizik yok sürekli cepte taşımama rağmen.

cmlsn

Asistan
Reaksiyon puanı
12
telefonu aksam %100 ile birak sabaha yaklasik 5 6 dusuyor ve bende aksama kadar yetiyor standart kullanirsan 1 gun daha fazlasi yok bence
bu arada bende gear s3 var devamli bluetooth acik onunda etkisi var tabii
ayrica kasma durumuna gelince cok nadir de olsa kasilma oluyor ki bu her telefonda olur en sorunsuz iphone larda bile ki androidte olma ihtimali daha cok

Alp01klc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar merhabalar yarın kısmetse alacağım ama sorum var manyetık kılıf ve ekran koruyucu sorunu duydum aydınlatabılırmısınız benı lutfen

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Iphone'lara IOS 11 ile gelen şu güvenlik özelliği Android e ne zaman gelir?
Google Aylık güvenlik güncellemesiyle çözebilirmi bu açığı?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20171016-121823.png
    Screenshot_20171016-121823.png
    413.5 KB · Görüntüleme: 596

The_King

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Evet Google çözer tabii ki
Dikkat ederseniz iPhone jailbreak yapılırsa karışmam diyor Android de rootdu romdu uğraşmaya benziyor bu jailbreak işi Güvenilir kaynaklardan mesela Google Play Store dan uygulama indirdikten sonra Android de korkmana gerek yok bence

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Yeni güncellemeyle Portre modu gelecekmiş. Zaten seçmeli odak o işi görmüyor mu?

Emre Kux351

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Yeni güncellemeyle Portre modu gelecekmiş. Zaten seçmeli odak o işi görmüyor mu?
Portre tek yüzü alır arka tarafları siyah yapar tıpkı Iphone 8 & 8 plus & X e gelendeki gibi ama pek iyi yapamamıştı onlarda, ayrıca ne zaman bu güncellemeler? Bilgi varmı?

Transistor

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,085
Portre tek yüzü alır arka tarafları siyah yapar tıpkı Iphone 8 & 8 plus & X e gelendeki gibi ama pek iyi yapamamıştı onlarda, ayrıca ne zaman bu güncellemeler? Bilgi varmı?
Siyah mı yapar benim bildiğim bulanıklaştırır.
--- Gönderi Güncellendi ---
Ki seçmeli odakta da bu var zaten.

despotango

Asistan
Reaksiyon puanı
34
Bence su anda note8 de olana yakin bir portre modu gelir