Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 0)

eypcnoz

Üyecik
Şarj soketi nemli olabilir onun işareti bu
Ilginc olan da o ki herhangi bi suyla temas falan olmadi. Kapali haldeyken sarj almadi teli actigimda sarj olmaya basladi. Biraz baktim da netten kisa devre yapma ihtimali anakarta veya diger donanimlara zarar gelme muhabbeti var. Suanlik bi sorun yok bakalim artik

Emre Kux351

Asistan
Huawei bile 2 yıllık cihazına Yeni sürümü veriyor. Samsung Islemcisi hala cayır cayır olan S8 e 10.00 ı vermiyor, çok büyük bir saçmalık. Artık 3 yıla çıkarmanın vakti geldiğini niye hala anlayamıyorlar? Orta segmente bile veriyor. Samsung artık güncelleme yapısını değiştirmeli, üst segment bir cihaz nasıl olur da 2 yıl güncelleme alır? Orta segment ile arasında o kadar özellik farkı varda güncelleme farkı mi yapamıyor, cidden bıktırdı kendinden artık samsung. Böyle güncelleme anlayışı olmaz olsun. Eylül bitti tüm seriler ağustos güncellemesini aldı, Note 8 de dahil. S8 e hala verilmedi. Cihazlari ne kadar iyi de olsa bu anlayışı çok müşteri kaybetmesine sebeb olucak yavaş yavaş çünkü cihazlar artık ultra lüks bir seviye ye ulaştı böyle devam etmez de anlar artık yanlışını umarım.

ibrhmdurna

Üyecik
Huawei bile 2 yıllık cihazına Yeni sürümü veriyor. Samsung Islemcisi hala cayır cayır olan S8 e 10.00 ı vermiyor, çok büyük bir saçmalık. Artık 3 yıla çıkarmanın vakti geldiğini niye hala anlayamıyorlar? Orta segmente bile veriyor. Samsung artık güncelleme yapısını değiştirmeli, üst segment bir cihaz nasıl olur da 2 yıl güncelleme alır? Orta segment ile arasında o kadar özellik farkı varda güncelleme farkı mi yapamıyor, cidden bıktırdı kendinden artık samsung. Böyle güncelleme anlayışı olmaz olsun. Eylül bitti tüm seriler ağustos güncellemesini aldı, Note 8 de dahil. S8 e hala verilmedi. Cihazlari ne kadar iyi de olsa bu anlayışı çok müşteri kaybetmesine sebeb olucak yavaş yavaş çünkü cihazlar artık ultra lüks bir seviye ye ulaştı böyle devam etmez de anlar artık yanlışını umarım.
Dostum güncelleme konusuna katılıyorum ama ağustos güncellemesi geldi.

04İbrahim04

Asistan
Ilginc olan da o ki herhangi bi suyla temas falan olmadi. Kapali haldeyken sarj almadi teli actigimda sarj olmaya basladi. Biraz baktim da netten kisa devre yapma ihtimali anakarta veya diger donanimlara zarar gelme muhabbeti var. Suanlik bi sorun yok bakalim artik
Benimde böyle bir durum olmuştu bir kere bilmiyorum sonra olmadı ama
S8 lerde şarj soketi biraz sıkıntılı

Emre Kux351

Asistan
Arkadaşlar bisi aklıma takıldı, S8'deki Kalp atış sensörü kalp krizi vb anında anlıyor mu eğer ölçmeye kalkarsak?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bendeki s8 plusa şubat ayında gelmişti yazılım bu normal mi saygılar
Son güncellemeleri kontrol edin. Gelmesi lazım güncellemelerin en son eylül ayı güncellemesi aldik biz, sizde aldıysanız sorun yok. Ama almadıysanız Servis ile görüşme yapmanızı tavsiye ederim.

kalipsotr

Üyecik
S8'i sürekli full parlaktikta ve 2kda kullanan varmi? Aldigimdan beri ikisini de yapmaya kiyamiyorum 37 gün oldu alali 😁😁

ibrhmdurna

Üyecik
Geekbench testlerinde Andorid 10'lu S8 göründü :)

Ekli dosyayı görüntüle 80474
Geleceğini düşünmüyorum aynısı S7 serisi için söylenmişti kabullenmesi her ne kadar zor olsada Samsung bugüne kadar hiç bir cihazina 3 büyük güncelleme vermedi. (Note FE hariç o piyasaya yeniden girdi ve android 7 ile tekrardan sunuldu bu yüzden sanki 3 güncelleme almış gibi izlenim verildi.)

Bu resmi modeller dışında hiç bir modele güncelleme gelmeyecektir. Samsung sürpriz yapmayı seven bir firma olmadı hiç.

Bu resmi modeller dışında hiç bir modele güncelleme gelmeyecektir. Samsung sürpriz yapmayı seven bir firma olmadı hiç.
Geleceğini düşünmüyorum aynısı S7 serisi için söylenmişti kabullenmesi her ne kadar zor olsada Samsung bugüne kadar hiç bir cihazina 3 büyük güncelleme vermedi. (Note FE hariç o piyasaya yeniden girdi ve android 7 ile tekrardan sunuldu bu yüzden sanki 3 güncelleme almış gibi izlenim verildi.)

Son olarak Sammobile'a baktım dostum orada bu fotoğrafın asılsız olduğu böyle bir soy olmadığı iddia edilmiş.

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

darkshdw

Asistan
Samsung S8 telefon piyasası için hala yüksek donanıma sahip bir telefon fakat firmanın artık yavaş yavaş güncellemelerin içerisine kattıkları performans düşürücü kısıtlamalar ile (her firmanın satış politikasında olduğu gibi) insanları bunaltıp yeni modellere itmeye çalışıyolar.

stat counter