Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus Kullananlar Kulübü

Şu anda konuyu okuyanlar (Üyeler: 1, Ziyaretçi & Botlar: 1)

Royal99

Asistan
Arkadaşlar ben root yapıp çift hoparlörü etkinleştiricem ahizeden de müzik dinlerken ses gelicek ve stereo olacak iphone serisindeki gibi. Daha önce yapan var mı memnun kaldınız mı?

Administraktör

Foruma iz bırakmış olma dileğiyle...
Yönetici
Mod. Adayı
Arkadaşlar ben root yapıp çift hoparlörü etkinleştiricem ahizeden de müzik dinlerken ses gelicek ve stereo olacak iphone serisindeki gibi. Daha önce yapan var mı memnun kaldınız mı?
O ahize bunun için geliştirilmemiş. S7 de öyle yapılınca kısa sürede ahize bozuluyordu. Aynısı s8 içinde geçerlidir. Tavsiye edilmez.

Son düzenleme:

Administraktör

Foruma iz bırakmış olma dileğiyle...
Yönetici
Mod. Adayı
Hayır

Hayır normal sürümden. Odin ile orjinal romu attım.
Samsungda güncellemeler ilk yayınlandığında insanlar eskiden güncelleme kendi ülkelerine gelmeden Polonya gibi güncellemeyi erken alan ülkelerden romu kurararsa anca kendi ülkelerine güncel sürüm gelmeden dönme şansları olurdu. Bu durum aynı şekilde güncel s9 gibi cihazlardada geçerliliğini koruyor. Açıkcası siz nasıl dönebildiniz hala aklım almıyor. Belki samsung android sürümünü yükseltirken bootloader ı güncellememiş yada bootloader ı android güncellemesi gelmeden önce güncelleiş olabilir. Eğer tekrardan 7.0a geri dönerseniz sonucun başarılı olup olmadığı hakkında banada bilgi verir misiniz?

Murad Hasanli

Üyecik
Dün Galaxy Store üzerinden Game Launcher'ı güncelledim. Sürekli durduruldu uyarısı veriyor arka planda kendi kendine çalışıp duruyor ve ekrana uyarı geliyor bu da cihazın 2-3 saniye takılmasına sebep oluyor. Mecbur kalıp devre dışı bıraktım. Benzer sorun yaşayan var mı? Cihaz Galaxy S8.
20190904_140051.jpg

Royal99

Asistan
Orjinal akg kulaklığı nereden alabiliriz bilen varmı? Benim kulaklık koptu hiçbiryerde bulamadım yada o kulaklık gibi ses veren bir kulaklık önerecek var mı?

Royal99

Asistan
Arkadaşlar facebook uygulaması son sürüm fakat yeni beyaz arayüz gelmedi bana neden acaba sizde de öyle mi?

eypcnoz

Üyecik
Selam . Arkadaşlar son gelen sistem guncellemesinden sonra instagramdaki hikaye sorunu yetmezmiş gibi birde uygulamadaki yazı boyutlarının kendi kendine büyüme sorunu ortaya çıktı bunu s8 de yaşayan var mı benden başka? Tüm güncellemeler yapıldı uygulama sıfırdan kuruldu fakat sorun devam ediyor. Bununda mi sebebi 18.9 ekran oranı acaba çok rahatsız ediyor. Instayi açıp farklı uygulamalar arası geçiş yaptıktan sonra tekrar ınstaya dondugum de yazı boyutu 2 kat artmış oluyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar facebook uygulaması son sürüm fakat yeni beyaz arayüz gelmedi bana neden acaba sizde de öyle mi?
1 ay önce bütün arkadaşlarıma gelen yeni arayüz dün gece bana da geldi. Face uygulamasına bak mağazadan son sürüm olması şart.

Royal99

Asistan
Selam . Arkadaşlar son gelen sistem guncellemesinden sonra instagramdaki hikaye sorunu yetmezmiş gibi birde uygulamadaki yazı boyutlarının kendi kendine büyüme sorunu ortaya çıktı bunu s8 de yaşayan var mı benden başka? Tüm güncellemeler yapıldı uygulama sıfırdan kuruldu fakat sorun devam ediyor. Bununda mi sebebi 18.9 ekran oranı acaba çok rahatsız ediyor. Instayi açıp farklı uygulamalar arası geçiş yaptıktan sonra tekrar ınstaya dondugum de yazı boyutu 2 kat artmış oluyor.

1 ay önce bütün arkadaşlarıma gelen yeni arayüz dün gece bana da geldi. Face uygulamasına bak mağazadan son sürüm olması şart.
yok bana gelmedi yeni arayüz son sürüm olmasına rağmen nasıl saçma bir iştir bu. neyse gelmezse gelmesin iphone a geçicem 3-5 ay sonra zaten idare edicez eski arayüzle.

hmk_58

Üyecik
arkadasşar son 3 gundur ahızede gelen ses azalmaya başladı gıt gıde. telefon görusmesı sırasında aşırı derecede az gelıyor artık. Karşı tarafı duyamıyorum aşırı sessiz yerde konusmak zorunda kalıyorum. bilgisi olan var mı? google storede programlar yukledım ama işe yaramadı.acil yardım eder mısınız lütfen.

ayrıca bırısı ıle konusurken en kısıkta ve en yuksekte ses aynı gelıyor degısım yok.

Son düzenleme:

BALAXIS

Asistan
satıs taktiği artık kamera eskisi gibi güzel cekmez hopörlör bozulur falan yenisini nasıl satacaklar yoksa güncellemelerle bozuyorlar

Royal99

Asistan
arkadasşar son 3 gundur ahızede gelen ses azalmaya başladı gıt gıde. telefon görusmesı sırasında aşırı derecede az gelıyor artık. Karşı tarafı duyamıyorum aşırı sessiz yerde konusmak zorunda kalıyorum. bilgisi olan var mı? google storede programlar yukledım ama işe yaramadı.acil yardım eder mısınız lütfen.

ayrıca bırısı ıle konusurken en kısıkta ve en yuksekte ses aynı gelıyor degısım yok.
Aynı sorun bende de vardı ahizeyi fırçayla temizledi telefoncu arkadaşım hemen düzeldi çok iyi geliyo şuan ses. Diş fırçadı vb. İle temizle olmazsa telefoncu temizlesin olur.

eypcnoz

Üyecik
Bugün batarya tamamen bittikten sonra şarja taktığım da üçgen içerisinde sari unlem işareti ve hemen altında su damlasi hatası aldım böyle bir sorun yaşayan oldu mu?

stat counter